Měsíční horoskop Štír říjen 2021

Hned na začátku měsíce budete řešit muže, který hodně přemýšlí, a vy z něj pocítíte určitou beznaděj. Nebude to s ním jednoduché. Vše se ukáže být plné zvratů a komplikací, ale nakonec najdete sílu to zvládnout. Poté začnete manipulovat mužem, o kterém víte, že po vás touží a dlouho vás miluje. Můžete spolu zažít konflikt, ale také akci a setkání. Na konci měsíce vás čeká obrovská změna týkající se sexu a lásky. A koncem měsíce se dozvíte nějaké osudové a s osamocením spojené tajemství. Horoskop Štír říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír říjen 2021

Říjen pro vás bude poměrně klidným a pozitivním měsícem. Štír bude nyní sklízet ovoce za svá celoroční snažení v práci, což mu dá konečně prostor k tomu, aby se plnohodnotně věnoval svým nejbližším, zejména pak partnerovi. Nezadaní jedinci se snadno nechají zlákat záhadnou osobou, která se jim objeví v životě.V říjnu můžete očekávat spíše rozumové období. Čeká vás mnoho přemýšlení a hodnocení uplynulých událostí. Můžete si dát na čas, naštěstí na vás nikdo nebude tlačit. Štírům zajisté prospěje, když si srovnají své priority. Pak budou hned jejich cíle jasnější a oni opět budou vědět, kterou cestou se dále v životě vydat. Neangažujte se do něčeho, co vám nepřijde smysluplné. Je to ztráta energie a času. Nepodceňujte ani drobné bolístky, později by mohly vyvrcholit v něco horšího.

Finance a peníze

Finančně si opravdu polepšíte, protože se můžete posunout dál a budete mít opravdu plodné období.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce dostanete novou pracovní nabídku a začnete se rozhodovat. Těch nabídek přijde víc a všechny by vás nesmírně bavily. Pomůže vám nějaký dobře zajištěný muž, kterého přitahujete i fyzicky. Může kvůli vám mít i konflikt s jinou ženou.

Horoskop říjen 2021 Štír

Milí Štíři, Venuše je od 8. října ve vašem znamení a faktem je, že vám přináší velmi pozitivní události! Přející sextil se Saturnem podporuje stabilitu v lásce a také její větší hloubku. Máte tedy velké šance narazit na osobu, která to s vámi myslí opravdu vážně. V profesním životě na vás působí od 3. října pozitivní paprsky Merkura v konjunkci s vaším znamením a odnášíte si jeden úspěch za druhým. Máte totiž velkou trpělivost a vaše myšlení je doslova geniální, Štíři. Kolem 7. října se však v práci připravte na nečekanou událost, která vám může zkřížit plány. Ve finále vás však nic nezastraší a ve všem si uděláte jasný harmonogram a systém. Co se týče vašeho celkového rozpoložení, od 23. října vstupuje Slunce do vašeho znamení. Občas se můžete náhle vyčerpat, ale v jádru máte vitality na rozdávání, chce to jen rozumně zvažovat činnost, tedy žádné akce tzv. kulový blesk!

Láska a vztahy

Hned na začátku měsíce překonáte nějaké překážky a vše se urychlí, budete hodně pracovat, a dokonce i hodně cestovat. Ale s partnerem si to dokážete užít, protože vedle sebe máte dominantního muže. Dny budou plné sexu a vy budete opravdu hodně zamilovaná. Osud vám přinese muže z minulosti nesoucího vám spoustu lásky. Ke konci měsíce začnete mít k partnerovi majetnické sklony, ale nikdo se to nedozví.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír srpen 2021

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *