Měsíční horoskop Štír srpen 2021

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky a citů. Poté se něco urychlí a přijde nový začátek a také nečekaný sex s mužem, který vás velice přitahuje. Ke konci měsíce budete v beznadějné situaci, protože tento muž se bude rozmýšlet, jakou další aktivitu vůči vám podnikne, a vám to přijde jako jedna velká iluze. Na konci měsíce se posunete a zažijete hojnost a přízeň osudu. Horoskop Štír srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír srpen 2021

Štír se může připravit na velmi dramatický srpen, a to hlavně v oblasti vztahů. V poslední době jste se zaměřovali jen na práci, a tak jste vůči partnerovi chovali docela chladně, což může vést k hádce nebo dokonce krizi. Nastal čas vyložit karty na stůl a projevit skutečné city. Pokud si Štír dokáže efektivně zorganizovat svůj čas, čeká ho v srpnu velmi plodné období. V kariéře nyní budete mít nadosah cíl, který jste si vytyčili. K jeho splnění už zbývá jen kousek. Nezapomínejte však také na relaxaci a dostatečné množství spánku. Jinak byste si mohli zadělat na zdravotní problémy. Budete stát před významným rozhodnutím, které může ovlivnit vaši kariéru. Zvažte pečlivě všechny možnosti a nerozhodujte se zbrkle. Navštivte nějaký workshop. Pokud se bojíte sami, vezměte sebou kamaráda nebo kamarádku.

Finance a peníze

Konečně se uklidníte v souvislosti s financemi. Hned na začátku měsíce budete mít hojnost, tím se vám uleví a získáte stabilitu. Na konci měsíce vám přijdou nějaké peníze z minulosti.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem měsíce se budete rozhodovat mezi dvěma možnostmi. Jedna vás bude velice lákat a od druhé se budete odrazovat, ale čeká vás tam posun a možné povýšení. Můžete se i seznámit s nějakým mužem, který vás bude přitahovat. V půlce měsíce budete mít pocit stability, pozor si dejte na následnou manipulaci. Na konci měsíce přijde nabídka na práci, kterou jste dělala v minulosti, a to vám přinese velkou radost.

Horoskop srpen 2021 Štír

Milí Štíři, čeká vás poměrně akční měsíc, ve kterém máte plno zajímavých myšlenek a nápadů. Slunce je ve vašem znamení až do 21. srpen a je v příznivé vazbě s Neptunem. Zasahuje tedy i do oblasti lásky a máte šanci potkat osobu, do které se časem hodně zamilujete. Každopádně už při prvním setkání vás něco zajímavého spojuje a nedáte na sebe dopustit. Také jste od 19. srpen více odvážnější, a hlavně v práci přesvědčíte nadřízeného o svých výborných schopnostech. Mars je totiž v přínosné konjunkci s Merkurem ve vašem znamení, takže díky své píli máte mnozí povýšení jisté, Štíři! Vaše myšlenky mají velkou moc prorazit, a to hlavně kolem 24. srpen. Dokonce i ve financích máte obrovský úspěch a podvodníci se vám z dálky vyhýbají. Nenecháte se ošidit, právě naopak. Chcete získat i něco k dobru a máte chytrý plán, jak toho dosáhnout, bravo!

Láska a vztahy

Na začátku měsíce budete mít pocit, že nic nemá smysl, ani láska, ani sex, prostě nic. Řeknete si, že se všeho vzdáváte, a budete prožívat beznaděj. Poté se to změní a budete mít vícero nabídek od mužů na vztah a na lásku. Překonáte tak všechny překážky a budete dělat, že žádná láska kolem vás není. Možná pojedete i na nějakou cestu s někým z minulosti. Na konci měsíce se budete rozhodovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír červenec 2021

Vše je tak, jak má být, a vy to víte a daří se vám to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *