Měsíční horoskop Štír únor 2021

Hned začátkem měsíce vás překvapí muž, z kterého pociťujete beznaděj, protože nechce řešit problémy a je také dost majetnický. Ale budete s ním šťastná a váš vztah bude plodný. Poté vás čekají úřední změny, kdy se musíte rozhodnout, zda udělat velkou změnu plnou hádek kvůli lásce. Budete hodně pracovat a budete více stabilní. Horoskop Štír únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír únor 2021

Příchod února na vás bude působit jako jedno velké rozptýlení. Štír se nyní nedokáže soustředit skoro na nic, a tak bude raději hledat útočiště ve své vlastní fantazii a snech. Na práci teď nemáte ani pomyšlení, takže si jakákoliv důležitá rozhodnutí určitě odložte na později. Horoskop Štírům doporučuje, aby v únoru byli týmovými hráči. Obzvláště co se kariéry týče. Radost z vašeho úspěchu by rozhodně nebyla tak velká, pokud by to bylo na úkor štěstí jiného člověka.  V únoru také budete mít spoustu energie, proto se ve volném čase budete věnovat sportu a zdokonalíte svou kondici. Zřejmě vás neláká vidina celého dne v zaměstnání. Měli byste ale zatnout zuby, ať si zbytečně nezaděláte na potíže. Dlouho jste již nedrželi v ruce žádnou knihu. Dejte nějaké šanci. Uvidíte, že i tak se budete bavit.

Finance a peníze

Na vše jste sama a ovládne vás pocit, že to je nekonečné, ale pak přijdou peníze, kterých budete mít opravdu hodně. Na konci měsíce se začnete rozhodovat.

Kariéra a zaměstnání

Počátkem měsíce zažijete konflikt s mužem, který něco unáhleně ukončí a vám to přinese velkou změnu, ale i velký klid. Poté nebudete nic řešit a začnete se soustředit pouze na práci, protože jí budete mít hodně. Následně přijde nová práce, kterou vám začnou ostatní závidět.

Horoskop únor 2021 Štír

Milí Štíři, čeká vás poměrně akční měsíc, ve kterém máte plno zajímavých myšlenek a nápadů. Slunce je ve vašem znamení až do 21. únor a je v příznivé vazbě s Neptunem. Zasahuje tedy i do oblasti lásky a máte šanci potkat osobu, do které se časem hodně zamilujete. Každopádně už při prvním setkání vás něco zajímavého spojuje a nedáte na sebe dopustit. Také jste od 19. únor více odvážnější, a hlavně v práci přesvědčíte nadřízeného o svých výborných schopnostech. Mars je totiž v přínosné konjunkci s Merkurem ve vašem znamení, takže díky své píli máte mnozí povýšení jisté, Štíři! Vaše myšlenky mají velkou moc prorazit, a to hlavně kolem 24. únor. Dokonce i ve financích máte obrovský úspěch a podvodníci se vám z dálky vyhýbají. Nenecháte se ošidit, právě naopak. Chcete získat i něco k dobru a máte chytrý plán, jak toho dosáhnout, bravo!

Láska a vztahy

Hned na začátku února se s vaším partnerem pohádáte, protože vám přijde, že se s vámi rozešel a že neví, co chce, a hlavně používá víc hlavu než srdce. Najdete sílu překonat všechny překážky. Poté spolu budete hodně komunikovat a vy se bláznivě zamilujete. A začnete nový vztah.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír srpen 2021

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *