Měsíční horoskop Štír září 2021

Od začátku měsíce budete pociťovat jistotu a klid. Podaří se vám vše, co si plánujete. Budete mít i hodně práce a nezastavíte se. To vám přinese ke konci měsíce také finanční stabilitu. Poslední týden v září se můžete rozhodovat, kterou cestou jít. Dostanete nabídku na absolvování cesty, kam byste chtěla jet, ale přinese to i beznaděj. Je to něco, čeho jste se v minulosti zbavila. Horoskop Štír září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Štír září 2021

Nastupující podzim na sobě každý Štír pocítí ve formě jistého zklidnění, které se jich bude držet po celé září. Jak v lásce, tak i v kariéře je situace konečně stabilní a vy si můžete dopřát zasloužený relax. Nejlepší cestou pro vás bude aktivní odpočinek, jako třeba sport nebo dlouhé procházky. Září Štírům přinese události v osobním životě. Tentokrát bohužel nelze očekávat, že budou pozitivní. Harmonie mezi vámi a vaším partnerem jakoby vyprchala, a vy se tak ocitnete uprostřed hádky. I když možná máte tendenci být příliš temperamentní, měli byste se pokusit zklidnit. Jedině tak lze situaci zachránit. Využijte přízně hvězd pro náročnější projekty. Teď je ta pravá chvíle přijít s nápadem a zazářit. Zajděte do muzea nebo galerie na výstavu. Příjemně se zabavíte a možná se ještě dozvíte něco nového.

Finance a peníze

S financemi to bude tento měsíc úplně v pohodě, užijete si klidu a možná pojedete ještě i na dovolenou.

Kariéra a zaměstnání

Překonáváte překážky v pracovní oblasti a daří se vám to, dokonce vám to přináší i určitý klid a pohodu, kterou potřebujete. Pozor si však dejte na konflikt nebo rozchod s nadřízeným mužem, který můžete zažít ke konci měsíce. On totiž nebude vědět, co chce, a bude na vás tlačit.

Horoskop září 2021 Štír

Milí Štíři, společnost vám v tomto měsíci dělá zejména Mars, který stále působí ve vašem znamení. Intenzivně ho pocítíte v oblasti vztahů, kde tvoří moc příjemnou vazbu s Venuší. Do 19. září se můžete tedy opravdu bláznivě zamilovat, ale poté očekávejte možné zklamání. Dotyčný se k vám začne chovat spíše podrážděným způsobem a najednou je bez zájmu. Dejte však věcem čas a uvidíte, že se to brzy urovná. Co se týče práce, tam se také občas vyskytují komplikace, ale máte velké šance na úspěch v jejich vyřešení a to již od 9. září. Merkur je v báječném sextilu s vaším znamením a vy si vytyčíte cíle, které dokážete splnit. Určitě se však nechovejte k šéfovi nadřazeným způsobem! Máte k tomu jisté sklony, takže ho můžete rozzlobit a přijdete o určité odměny. Po zdravotní stránce se začnete cítit o hodně lépe od 22. září.

Láska a vztahy

Už od začátku měsíce vás budou muži zvát na schůzky a zažijete akční dny plné setkání. Budete se však cítit osamoceně nebo budete chtít zůstat sama. Nechcete totiž nic řešit, a tak před vším zavíráte oči. Budete překonávat překážky, chcete však hlavně klid.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír červenec 2021

Vše je tak, jak má být, a vy to víte a daří se vám to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *