Měsíční horoskop Střelec březen 2021

Někdo vám něco zamlčuje a týká se to především vás a změny, která k vám v poslední době přichází. V půlce měsíce se dozvíte podrobnosti. Váš partner je do vás zamilovaný a bude vám to chtít sdělit a to co nejrychleji. Dá vám to najevo spoustou lásky a harmonie. Horoskop Střelec březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec březen 2021

Každý Střelec může očekávat velice společenský březen. Vaše komunikační schopnosti nyní dosáhnou maxima, což vám pomůže utužit jak partnerské, tak i rodinné vztahy. Jediné, co by vám mohlo dělat problém, jsou autority. Buďte opatrní na to, jak jednáte se svým nadřízeným, mohlo by se vám to ošklivě vymstít. Březen bude velmi přát mezilidským vztahům. Podle horoskopu budou prosperovat především ty dlouhodobé partnerské, ale také rodinné vztahy, nebo vztahy mezi přáteli. Naopak v tomto období nelze očekávat příliš mnoho vášně, proto nezadaní Střelci nebudou mít štěstí při seznamování. Svou energii by raději měli soustředit jiným směrem. Tak rádi byste si odpočinuli, ale dovolená v této chvíli nepřichází v úvahu. Budete muset ještě chvíli zabojovat. Zajděte do muzea nebo galerie na výstavu. Příjemně se zabavíte a možná se ještě dozvíte něco nového. Berte na své tělo trochu ohledy, tak vysoce nasazené tempo nemůžete vydržet věčně.

Finance a peníze

Potřebujete si koupit nějaké věci, které se vám v poslední době rozbily, ale tento měsíc na to ještě není ten správný čas.

Kariéra a zaměstnání

Máte pocit beznaděje, a sice proto, že se musíte stěhovat nebo vás čekají nějaké přesuny v rámci práce, což vám dost ztěžuje vaši situaci. Mějte trpělivost, vše se vyřeší a přijde i nová pracovní nabídka, ale až na konci měsíce. Uvědomte si, co opravdu chcete, a to přijde.

Horoskop březen 2021 Střelec

Milí Střelci, v tomto období se můžete potýkat s problémy zejména v pracovní oblasti. Od 9. březen je sice Merkur ve vašem znamení, za to však je v nepřátelské pozici s Neptunem. Vaše nápady nejsou pro nadřízeného dost dobré a postrádají logiku. Je tedy problematické mu vyhovět a najít to správné řešení. Také po finanční stránce vás nečekají moc dobré zkušenosti a je lepší nechat si všechny nabídky důkladně projít hlavou. Brzy totiž přijdete na to, že většina těch lákavých půjček a inzerátů jsou vlastně podvody. Určitě se také zaměřte na své zdraví a hlídejte si svou imunitu. Vaše Slunce je až do 21. březen napadeno od Neptuna a výrazně oslabuje vaši energii. Naopak rodinné vztahy se mohou od 20. březen začít zlepšovat a lépe vycházíte se členy, se kterými máte nějaké konflikty. Venuše je v přejícím sextilu s Merkurem a podpoří rodinnou harmonii a porozumění.

Láska a vztahy

Partner dlouho před vším zavíral oči a dělal, že žádné problémy neexistují. Už v půlce měsíce si však uvědomí, že by o vás mohl přijít, a tak začne fungovat. Vše si vysvětlíte, a dokonce vám i vyzná lásku a vy se dozvíte, že jste pro něj splněný sen.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *