Měsíční horoskop Střelec červen 2021

Už začátkem měsíce budete mít dostatek vášně a energie, abyste zvládla všechny problémy, což vás velice posílí. Čekají vás i skvělé finance a štěstí. Někdo vás však bude od vašich cílů odrazovat a vy mu můžete uvěřit. Nedělejte to, není to upřímné! Horoskop Střelec červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec červen 2021

Příchod léta bude začátkem velice pohodového období. Žádné potíže nestojí v cestě kariéře ani vztahům, a tak můžete jakékoliv starosti hodit za hlavu. Střelec je aktivní znamení, takže se cítí ve svém živlu, kdykoliv dostane příležitost prozkoumat nová místa nebo zažít něco nového, a tak mu červen uteče jako voda. Pokud si v červnu dokážete efektivně zorganizovat svůj čas a budete se dostatečně věnovat práci, máte šanci dosáhnout svého vytyčeného cíle. Možná vás to však bude stát až příliš mnoho sil. V takovém případě by Střelec měl zvážit, zda jeho cíl opravdu stojí za to nebo ne. V tomto období můžete mít pocit, že se v práci skoro nezastavíte. Neměli byste se ale dlouhodobě přepínat. Vyzkoušejte něco nového, exotického a zvláštního. Budete mít o čem vyprávět a budete tak středem pozornosti. Máte skvělou náladu. Pokud chcete dostávat komplimenty, měli byste taky nějaké rozdávat.

Finance a peníze

Jste schopna vydělat velké peníze, ale stále máte pocit, že to nestačí na vaše výdaje a také na to mít něco stranou. Vezměte peníze a odjeďte na dovolenou.

Kariéra a zaměstnání

Vše si dobře rozmyslete, protože je potřeba zvážit všechny kroky a udělat to, co vám přijde jako nejracionálnější. To vše dokážete a čeká vás velká radost a úspěch. Zvládnete všechny pracovní potíže a vše vyřešíte tak, že přijde i pochvala od nadřízených.

Horoskop červen 2021 Střelec

Milí Střelci, v tomto období se můžete potýkat s problémy zejména v pracovní oblasti. Od 9. červen je sice Merkur ve vašem znamení, za to však je v nepřátelské pozici s Neptunem. Vaše nápady nejsou pro nadřízeného dost dobré a postrádají logiku. Je tedy problematické mu vyhovět a najít to správné řešení. Také po finanční stránce vás nečekají moc dobré zkušenosti a je lepší nechat si všechny nabídky důkladně projít hlavou. Brzy totiž přijdete na to, že většina těch lákavých půjček a inzerátů jsou vlastně podvody. Určitě se také zaměřte na své zdraví a hlídejte si svou imunitu. Vaše Slunce je až do 21. červen napadeno od Neptuna a výrazně oslabuje vaši energii. Naopak rodinné vztahy se mohou od 20. červen začít zlepšovat a lépe vycházíte se členy, se kterými máte nějaké konflikty. Venuše je v přejícím sextilu s Merkurem a podpoří rodinnou harmonii a porozumění.

Láska a vztahy

Partner, kterého máte, je pro vás jistota a stabilita. Bude vás však velice bravurně manipulovat a vy si toho nevšimnete. Ke konci měsíce vás čeká hojnost všeho, co vám vztah může nabídnout, a užijete si to.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *