Měsíční horoskop Střelec červenec 2021

Začátkem měsíce vám bude nakloněn osud a ten vám splní, co si přejete. Poté si odpočinete od problémů a nic nebudete řešit. Pak přijde hojnost, která zahrnuje i žárlivost a lásku. Ke konci měsíce vás čeká větší změna a ta bude znamenat, že vám do života přichází láska. Horoskop Střelec červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec červenec 2021

Jestliže existují nějaké aktivity, které jste vždycky chtěli vyzkoušet, tak je červenec naprosto ideální dobou, abyste je dělali. Právě teď by se měl Střelec zaměřit především na sportovní aktivity, ve kterých bude dosahovat úspěchů prakticky bez námahy. Jakýkoliv sport je navíc skvělou příležitostí, jak vypadnout ze stereotypu. Po předchozím hektickém období se Střelec konečně dočká zaslouženého odpočinku. Vyrazte si na výlet například s přáteli, nebo naplánujte rovnou dovolenou. V práci vás v červenci čeká poklidné období, a tak se nemusíte bát, že byste v době vaší absence přišli o nějaké zásadní informace. Zdraví budete mít také velmi pevné.Zřejmě vás neláká vidina celého dne v zaměstnání. Měli byste ale zatnout zuby, ať si zbytečně nezaděláte na potíže. Bez výčitek se můžete hýčkat. Koneckonců si to zasloužíte. Poslední dobou jste se opravdu poctivě snažili.

Finance a peníze

V souvislosti s financemi si nemusíte dělat vůbec žádné starosti, protože jich budete mít dostatek, a navíc vás čeká přízeň osudu. Můžete si klidně i vsadit.

Kariéra a zaměstnání

V práci budete úžasná a skvělá pracovnice. Dokonce na vás okolí začne žárlit. Podaří se vám dokončit všechny rozpracované projekty a stanete se hvězdou vašeho zaměstnání. Bude vás to však stát hodně úsilí a práce a žádný odpočinek. Někdo z nadřízených vám však přijde poděkovat.

Horoskop červenec 2021 Střelec

Milí Střelci, je před vámi období, ve kterém vás čeká radost a zajímavé vyžití. Venuše je v příznivém sextilu s Jupiterem a až do 7. červenec vám pomáhá vyhledat potenciálního partnera. Prozatím se však nechcete vázat a spíše objevujete. Po pracovní stránce se vám prvních pár dnů v tomto měsíci příliš nedaří, nicméně od 4. červenec máte pěkně našlápnuto k hvězdné kariéře. Mars je ve výborné vazbě s Jupiterem a podporuje vás v aktivitě a činorodosti. Jste pracovití a vaše podnikavost se projevuje nejenom v pracovní oblasti, ale i v rodině. Vítáte všechny své přátele a máte radost, když je dům plný. Potrpíte si na příjemnou atmosféru a tak se jí snažíte ze všech sil navozovat. Navíc máte díky Slunci ve Vahách, které je až do 22. červenec v sextilu s vaším znamením, dostatek energie na dotažení plánů do konce a to ve všech oblastech. Hvězdy vám přejí, milí Střelci!

Láska a vztahy

Rozhodnete se odložit problém, který jste řešila už dlouhou dobu, a budete před jeho řešením zavírat oči. Což vám pomůže zbavit se dlouhodobého smutku a začnete se opět radovat a užívat si života. Může vám do života přijít i někdo stabilní, kdo vás na dlouhý čas zaujme.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec srpen 2021

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *