Měsíční horoskop Střelec duben 2021

Nevíte, co přesně chcete, a tak vás osud donutí si to pořádně rozmyslet. V půlce měsíce se váš partner bude chovat jako zamilovaný muž a osud vám pomůže se přestěhovat. Nebo partner zařídí nějaké přesuny či změny v bydlení. Takže na konci měsíce už nebudete muset nic řešit. Horoskop Střelec duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec duben 2021

Střelec prožije celý duben v duchu vzdělávání a seberozvoje. Po nových informacích budete přímo dychtit, a tak většinu volného času věnujete četbě nebo nějakým zajímavým kurzům. Jarní počasí ve vás také probudí chuť k pohybu, takže se pevně chopíte každé příležitosti vyrazit na kolo nebo se proběhnout. Tento měsíc se každý Střelec může těšit z nového přísunu pozitivní energie. Díky vlivu Merkuru budete mít velmi pohotové a nápadité rozhodování. Nezdary ve vztazích jsou prolomeny, a tak nezadaní jedinci mohou směle vyrazit do společnosti, nebo konečně oslovit svého idola. Teď je ta pravá chvíle, proto se nebojte udělat první krok. Víte co je třeba udělat, abyste zaujali. Spoléhejte na osvědčené metody. Divadlo může být i zábava, záleží na volbě žánru. Přesvědčte se o tom třeba tento den.Špatná nálada může být i známka toho, že jste unavení. Odpočívejte.

Finance a peníze

Máte všechny svoje peníze pod kontrolou, to je uklidňující, a nemusíte se tak o nic starat.

Kariéra a zaměstnání

Přichází nová práce, a to hned na začátku měsíce, a vy se musíte rozhodnout, zda ji vzít, nebo nevzít. Ale rozhodnete se správně, protože vám pomůže dominantní muž plný správných rozhodnutí. Jste pod jeho ochranou a on vám pomůže k úspěchu, o kterém sníte.

Horoskop duben 2021 Střelec

Milí Střelci, je před vámi období, ve kterém vás čeká radost a zajímavé vyžití. Venuše je v příznivém sextilu s Jupiterem a až do 7. duben vám pomáhá vyhledat potenciálního partnera. Prozatím se však nechcete vázat a spíše objevujete. Po pracovní stránce se vám prvních pár dnů v tomto měsíci příliš nedaří, nicméně od 4. duben máte pěkně našlápnuto k hvězdné kariéře. Mars je ve výborné vazbě s Jupiterem a podporuje vás v aktivitě a činorodosti. Jste pracovití a vaše podnikavost se projevuje nejenom v pracovní oblasti, ale i v rodině. Vítáte všechny své přátele a máte radost, když je dům plný. Potrpíte si na příjemnou atmosféru a tak se jí snažíte ze všech sil navozovat. Navíc máte díky Slunci ve Vahách, které je až do 22. duben v sextilu s vaším znamením, dostatek energie na dotažení plánů do konce a to ve všech oblastech. Hvězdy vám přejí, milí Střelci!

Láska a vztahy

Nevíte, co chcete, a to způsobuje občasné problémy. Na konci měsíce vás však čeká něco nového. Váš partner bude hodně akční a dokončí za vás nedořešené problémy a přinese i něco nového, co vás naplní vášní a velikou radostí. Pokud spolu nebydlíte, můžete začít společně bydlet.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *