Měsíční horoskop Střelec květen 2021

Na začátku měsíce budete dostávat zprávy z oblasti práce, což vás bude velice vyčerpávat. Musíte totiž pracovat i doma. Váš partner pro vás však má pochopení a zažijete s ním krásné chvilky. Také si zajedete na dovolenou nebo na prodloužený víkend. Zasloužíte si to. Horoskop Střelec květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec květen 2021

Květen vás obdaří obrovskou dávkou energie, která ve vás vzbudí touhu po nových zážitcích. Střelec se může těšit na chvíle vyplněné dobrodružstvím, romantikou i vášní, což ho spolehlivě ochrání před jakýmikoliv starostmi. Nemyslete však jen na sebe a mějte pochopení pro ty, kdo s vámi pozitivní naladění zrovna nesdílí.Květen bude pro Střelce nadále velmi pozitivní. Čeká vás období, kdy vaše fantazie bude velmi bohatá, proto vám nebude dělat problém najít řešení i tam, kde ostatní jsou v koncích. Toho můžete využít, jak v osobním životě, tak v práci. Lidé za vámi teď rádi přijdou pro radu, a vy tady pro ně budete. Když si všimnete chybičky, které se dopustil váš šéf, neventilujte to před ostatními, řekněte mu to později „beze svědků“.Měli byste dokončit veškeré rozdělané věci. Později byste mohli mít problémy.

Finance a peníze

Peníze tento měsíc nebudete vůbec řešit, budou vám proudit tak, jak potřebujete.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku května máte možnost dostat novou nabídku práce, která pro vás bude zázrakem nebo splněným přáním. Dokonce se z toho budete tak radovat, že se vám nebude chtít ani odjet na dovolenou, s čímž budete sama v sobě bojovat. Na konci měsíce už pocítíte stabilitu v práci a spokojenost.

Horoskop květen 2021 Střelec

Milí Střelci, pozitivní události se mohou v tomto měsíci objevit hlavně v lásce. Venuše je v krásné konjunkci s Jupiterem ve vašem znamení. Hlavně kolem 24. květen se můžete dát konečně dohromady s vaším objevem anebo se přinejmenším do někoho zamilujete! Po pracovní stránce vás také úspěch nemine a připravte se na vlnu odměn. Jupiter je až do 18. květen v příznivém sextilu s Marsem a vy se snažíte udělat práci co nejlépe. To se vám daří a nadřízený také uvažuje o zvýšení platu. Ve financích se vám na druhou stranu může trhnout pryč nějaká ta koruna navíc, dávejte pozor zejména na podvodníky a to zejména kolem 14. květen. A co se týče vašeho zdravíčka, od 22. květen se můžete cítit daleko více unaveni. Slunce vstupuje do vašeho znamení a přijímá od Neptuna negativní paprsky. Cítíte se tedy slabí a do ničeho se vám nechce. Rozhodně se k ničemu nenuťte, ať si ještě nepřihoršíte!

Láska a vztahy

V práci můžete potkat velkou lásku nebo tam je do vás někdo zamilovaný a právě v květnu se vyjádří. Uvědomte si pořekadlo, co je v domě, není pro mě, protože to se vám bude hodit. Románek by to byl hezký, ale jen krátkodobý a nestál by za ty komplikace.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *