Měsíční horoskop Střelec leden 2022

Snažte se už v prosinci s partnerem promluvit o všech věcech kolem Vánoc a Nového roku. Budete to potřebovat, pokud si vše vyjasníte, tak bude začátek nového roku plný radosti a porozumění. V práci dostanete novou nabídku, ale nechte si ji projít hlavou a až pak se rozhodněte. Horoskop Střelec leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec leden 2022

Hned na počátku roku by se měl Střelec připravit na to, že bude čelit důležitým rozhodnutím, a to zejména v oblasti kariéry. Pokud jste se už nějakou dobu chystali změnit práci, tak právě leden představuje ideální dobu na to, abyste tak učinili. Buďte však rozvážní, abyste svého rozhodnutí později nelitovali. Leden přinese zrozencům tohoto znamení poklidné období, hlavně co se kariéry týče. Atmosféra na pracovišti bude příjemná, pracovní tempo průměrné. Do práce se budete dokonce těšit. Střelec může tento měsíc využít například také k sebevzdělávání. Volný čas budete trávit hlavně s partnerem nebo s rodinou. Zde se budete cítit nejlépe. Nebuďte smutní nebo se nevztekejte, pokud vám jednou úkol nejde. To se stane každému. Tento den přeje intelektuálně založeným aktivitám. Najděte si čas a vzdělávejte se.

Finance a peníze

S financemi si nebudete v lednu nijak zvlášť lámat hlavu. Přijdou vám možná i nějaké menší peníze navíc.

Kariéra a zaměstnání

Máte strach z budoucnosti a otvírají se před vámi další možnosti a vy nevíte, kterou si vybrat. Což vám přináší depresi a zmatek. Nechte vše plynout, směřujte své myšlenky pozitivním směrem a na konci měsíce se objeví nová nabídka, která vás úplně pohltí.

Horoskop leden 2022 Střelec

Milí Střelci, je před vámi období, ve kterém vás čeká radost a zajímavé vyžití. Venuše je v příznivém sextilu s Jupiterem a až do 7. leden vám pomáhá vyhledat potenciálního partnera. Prozatím se však nechcete vázat a spíše objevujete. Po pracovní stránce se vám prvních pár dnů v tomto měsíci příliš nedaří, nicméně od 4. leden máte pěkně našlápnuto k hvězdné kariéře. Mars je ve výborné vazbě s Jupiterem a podporuje vás v aktivitě a činorodosti. Jste pracovití a vaše podnikavost se projevuje nejenom v pracovní oblasti, ale i v rodině. Vítáte všechny své přátele a máte radost, když je dům plný. Potrpíte si na příjemnou atmosféru a tak se jí snažíte ze všech sil navozovat. Navíc máte díky Slunci ve Vahách, které je až do 22. leden v sextilu s vaším znamením, dostatek energie na dotažení plánů do konce a to ve všech oblastech. Hvězdy vám přejí, milí Střelci!

Láska a vztahy

Začátkem měsíce zažijete silný pocit osamocení a přijde vám to líto. Napadne vás promluvit si s partnerem – a vše se tak vyřeší. Zažijete opět velkou lásku, pochopení a radost. Pozor ale na konci měsíce, přijdou hádky a nedorozumění a to vám zase může přinést beznaděj.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *