Měsíční horoskop Střelec listopad 2021

Čeká vás velká změna spojená především s vaším partnerstvím. Projdete si nejdříve velké deprese, protože se této změně budete bránit, ale následně pochopíte, že to je to nejlepší, co vám život mohl přihrát. Čeká vás krásný sex a velká láska. Vše si náležitě užijete. Horoskop Střelec listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec listopad 2021

Střelec je od přírody velmi sociální znamení, takže se přirozeně rád baví. Nebude mu tedy vadit, že jej nadcházející listopad opět vyžene mezi lidi. Rozhodně se však do ničeho nenuťte, obzvlášť pokud cítíte, že na tom zdravotně nejste úplně ideálně. Malé nachlazení by se mohlo vyvinout v pořádnou chřipku. V listopadu může Střelec očekávat pozitivní energii hlavně v intelektuální stránce jeho života. V tomto rozumovém období si zvládnete utřídit priority, ale také se nebudete bát komplexnějších problémů. Situace ve vaší rodině bude také harmonická. Můžete se spolehnout, že vaší nejbližší vám podají pomocnou ruku vždy, když ji budete potřebovat. Tento den přeje intelektuálně založeným aktivitám. Najděte si čas a vzdělávejte se. Nenechte se vytočit a zkazit si náladu hned z kraje dne.

Finance a peníze

Máte dostatek peněz odjet na dovolenou nebo prodloužený víkend. Udělejte to, potřebujete odpočinek.

Kariéra a zaměstnání

V práci zažijete nějaké přesuny a stěhování a bude to spojeno s nějakou ženou. Pocítíte osamocenost a beznaděj kvůli nedokončeným projektům, které musíte dotáhnout a nechce se vám. Přesuny vás budou bavit.

Horoskop listopad 2021 Střelec

Milí Střelci, pozitivní události se mohou v tomto měsíci objevit hlavně v lásce. Venuše je v krásné konjunkci s Jupiterem ve vašem znamení. Hlavně kolem 24. listopadu se můžete dát konečně dohromady s vaším objevem anebo se přinejmenším do někoho zamilujete! Po pracovní stránce vás také úspěch nemine a připravte se na vlnu odměn. Jupiter je až do 18. listopadu v příznivém sextilu s Marsem a vy se snažíte udělat práci co nejlépe. To se vám daří a nadřízený také uvažuje o zvýšení platu. Ve financích se vám na druhou stranu může trhnout pryč nějaká ta koruna navíc, dávejte pozor zejména na podvodníky a to zejména kolem 14. listopadu. A co se týče vašeho zdravíčka, od 22. listopadu se můžete cítit daleko více unaveni. Slunce vstupuje do vašeho znamení a přijímá od Neptuna negativní paprsky. Cítíte se tedy slabí a do ničeho se vám nechce. Rozhodně se k ničemu nenuťte, ať si ještě nepřihoršíte!

Láska a vztahy

Kdo je pro vás stabilitou, ten vám umožní už na začátku měsíce podívat se na vaše vztahy bez iluzí a nereálných představ. Něco ve vašem vztahu se týká iluze a vy se budete rozhodovat, zda to zboříte, nebo ponecháte. Nakonec zboříte špatné základy a postavíte nové a čeká vás hezký vztah. Uzavřete minulost.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec srpen 2021

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *