Měsíční horoskop Střelec prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Důvěřuji proudu života.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 6. 2., 3. 5., 6. 8., 28. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: únor
Nepříznivý měsíc 2021: červen
Horoskop Střelec prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec prosinec 2021

Po celoročním shonu vás určitě potěší, že vám prosinec konečně přinese chvíli klidu. Střelec konečně získá čas na to, aby si dopřál zasloužený relax, ať už doma nebo ve wellness centru. Toto období se vyplatí využít k tomu, abyste se ohlédli za uplynulým rokem a načerpali síly do toho následujícího. Prosinec přinese jistý útlum. V oblasti kariéry tak nemá příliš smysl se nyní nějak výrazně angažovat. Bohatě postačí, když budete udržovat současné pracovní tempo. Nadmírná snaha by teď s největší pravděpodobností stejně přišla vniveč. Střelci se mohou těšit na harmonický konec roku strávený s těmi nejbližšími. Raději se vyhněte svým nadřízeným a neprodleně splňte všechny resty, ať si zbytečně nezaděláte na další potíže. Pokud jste na nákupech zahlédli něco z rukodělné výroby, co vás opravdu zaujalo, neváhejte a kupujte. Do okolí vysíláte úsměvy, ale vnitřně vám zrovna do skoku není. Řekněte, co vás trápí.

Finance a peníze

Po Novém roce se budete snažit před vaší finanční situací zavírat oči a nevidět, jak na tom jste. Což vám moc nepomůže, musíte se k celé situaci postavit čelem. Naopak v jarním období budete zase vůči svým penězům hodně majetničtí a peníze začnete šetřit. Což není potřeba, protože v létě se k vám peníze opět pohrnou a můžete si dovolit i více utrácet. Na konci roku budete mít výdaje spojené s úřady, bankami nebo jinými institucemi, ale to v klidu zvládnete.

Kariéra a zaměstnání

Hned po začátku roku se začnete od nějaké práce odrazovat a nebudete chtít přijmout výzvu, která přichází. Možná na vás bude takto působit i nějaká osoba, a to vás dotlačí k tomu, že tuto práci nevezmete. Bude to škoda, protože byste mohli dostat i dobré peníze, a dokonce by vám ta práce mohla pomoci i k jiné práci. Na jaře uzavřete nějaké projekty, hlavně ty z minulosti, a už začnete řešit úplně nové věci. V létě vás čeká hodně sil a energie na řešení všech starostí a úkolů a bude se vám skvěle dařit. Konec roku je o boji v práci a sami proti sobě. Snažte se více odpočívat a málo bojovat.

Horoskop prosinec 2021 Střelec

Milí Střelci, v tomto období se můžete potýkat s problémy zejména v pracovní oblasti. Od 9. prosince je sice Merkur ve vašem znamení, za to však je v nepřátelské pozici s Neptunem. Vaše nápady nejsou pro nadřízeného dost dobré a postrádají logiku. Je tedy problematické mu vyhovět a najít to správné řešení. Také po finanční stránce vás nečekají moc dobré zkušenosti a je lepší nechat si všechny nabídky důkladně projít hlavou. Brzy totiž přijdete na to, že většina těch lákavých půjček a inzerátů jsou vlastně podvody. Určitě se také zaměřte na své zdraví a hlídejte si svou imunitu. Vaše Slunce je až do 21. prosince napadeno od Neptuna a výrazně oslabuje vaši energii. Naopak rodinné vztahy se mohou od 20. prosince začít zlepšovat a lépe vycházíte se členy, se kterými máte nějaké konflikty. Venuše je v přejícím sextilu s Merkurem a podpoří rodinnou harmonii a porozumění.

Láska a vztahy

Hned na začátku roku zažijete ztráty, což vás trochu ochromí a přijdou i smutky s tím spojené. Potkáte někoho, kdo vypadá jako vaše osudová láska, ale budete si myslet, že o vás nejeví zájem. Není důvod se tím trápit, protože hned na jaře se k vám láska vrátí a budete zamilovaní a skutečně šťastní. Květen je pro vás i měsícem lásky, a to doslova. V létě se vám podaří ve vztahu vyřešit něco zásadního, co váš vztah posune někam dál, a vy budete spokojeni. Ke konci roku začnete rekapitulovat a uzavírat svoji minulost a podaří se vám to.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec srpen 2021

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *