Měsíční horoskop Střelec říjen 2021

Na počátku měsíce se bude vše vyvíjet tak, jak jste si plánovala a jak to máte zapsané v diáři. V půlce měsíce však přijdou velké změny a vy se najednou ocitnete v situaci, že nebudete vědět, co s ní máte udělat. Pozor si dejte na plané sliby a na lži někoho z vašeho okolí. Je možné, že vás bude někdo i manipulovat. Horoskop Střelec říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec říjen 2021

Podzimní sklíčenost už je pryč a vy tak můžete prožívat říjen plný romantiky a emocí. Střelec teď bude projevovat laskavost svému partnerovi, rodině i přátelům, díky čemuž se úspěšně vyhnete jakýmkoliv potížím ve vztazích. Nezapomeňte si však dopřát také chvíli pro sebe – čas strávený o samotě je také velice důležitý.Vaše rozhodování bude v říjnu zřejmě pomalejší. Může za to hlavně silný vliv Merkuru. Kvůli vaší těžkopádnosti vám možná unikne zajímavá příležitost, ale nezoufejte, jistě se zase objeví další. Každý Střelec se také může těšit z pozitivní energie v osobním životě, která stále přetrvává. Budete si užívat romantiky a souznění ve dvou.Šetřete energii i nervy. Nasaďte rozumné dostatečné tempo a držte si ho po celý den tak, abyste rozložili síly rovnoměrně.Nastává pravý čas pro vážný rozhovor, skvěle se vám argumentuje a hvězdy jsou při vás.Žádné potíže vás nečekají. Směle můžete svou pozornost věnovat okolí.

Finance a peníze

Ke konci měsíce se může objevit nějaký nenadálý výdaj, který vás trochu zaskočí, vůbec jste ho nečekala.

Kariéra a zaměstnání

V práci přichází nová, a opravdu velice zajímavá nabídka. Jen si ji musíte důkladně promyslet, protože s sebou přináší i určitá rizika a omezení. Nenechte se strhnout prvotním nadšením a promluvte si o tom s lidmi kolem vás a s rodinou a pak se rozhodněte.

Horoskop říjen 2021 Střelec

Milí Střelci, je před vámi období, ve kterém vás čeká radost a zajímavé vyžití. Venuše je v příznivém sextilu s Jupiterem a až do 7. října vám pomáhá vyhledat potenciálního partnera. Prozatím se však nechcete vázat a spíše objevujete. Po pracovní stránce se vám prvních pár dnů v tomto měsíci příliš nedaří, nicméně od 4. října máte pěkně našlápnuto k hvězdné kariéře. Mars je ve výborné vazbě s Jupiterem a podporuje vás v aktivitě a činorodosti. Jste pracovití a vaše podnikavost se projevuje nejenom v pracovní oblasti, ale i v rodině. Vítáte všechny své přátele a máte radost, když je dům plný. Potrpíte si na příjemnou atmosféru a tak se jí snažíte ze všech sil navozovat. Navíc máte díky Slunci ve Vahách, které je až do 22. října v sextilu s vaším znamením, dostatek energie na dotažení plánů do konce a to ve všech oblastech. Hvězdy vám přejí, milí Střelci!

Láska a vztahy

Jste dlouhodobě zamilovaná a myslela jste si, že je vše úplně v pořádku, ale ono to tak úplně není. Partner vám něco tají a vy se to během tohoto měsíce dozvíte, a proto ztratíte trochu pevnou půdu pod nohama. Vše se dá vykomunikovat, jen se nesmíte uzavřít a musíte chtít to řešit.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec srpen 2021

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *