Měsíční horoskop Střelec srpen 2021

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou dovolenou měla, vzhledem k vašemu pracovnímu nasazení nestačila. Jste podrážděná, a tak si můžete ke konci měsíce způsobit i problémy v práci. Pokuste se více odpočívat a třeba jen lenošit, nemusíte mít víkend vždy aktivní. Horoskop Střelec srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec srpen 2021

Nastupující srpen vás vytáhne z vašich letních radovánek a přinutí vás se opět zařadit do pracovního tempa. Střelec bude v této době citově spíše utlumený, a tak s radostí věnuje veškerou pozornost kariéře. Pokud nepolevíte, zasloužená odměna na sebe určitě nenechá dlouho čekat. Každý Střelec by se měl mít v srpnu na pozoru v pracovní oblasti. Vlivem únavy, která na vás zřejmě v tomto měsíci dolehne, se neubráníte drobné chybě. Důsledky budou pouze mírné, ale i tak si to u šéfa můžete pokazit. Spolehnout se každopádně můžete na podporu partnera nebo své rodiny. Držte se spolupracovníky za jeden provaz a nesnažte se šplhnout si u šéfa. Patolízaly nemá nikdo v lásce. Večer se už nestresujte a alespoň na chvilku vypusťte starosti z hlavy.

Finance a peníze

V oblasti peněz se vám daří v poslední době splnit všechny závazky a dokonce i nějaké peníze si uložit. Neutrácejte peníze, budete je potřebovat v září na dovolenou.

Kariéra a zaměstnání

V práci se vám začátkem měsíce něco změní. Pochopíte, že základy, na kterých máte postavenou vaši práci, jsou nefunkční a musí se změnit. To vám do života přinese klid a pohodu a také úspěch. Na konci měsíce vás čeká nová práce nebo nový, velice zajímavý projekt.

Horoskop srpen 2021 Střelec

Milí Střelci, pozitivní události se mohou v tomto měsíci objevit hlavně v lásce. Venuše je v krásné konjunkci s Jupiterem ve vašem znamení. Hlavně kolem 24. srpen se můžete dát konečně dohromady s vaším objevem anebo se přinejmenším do někoho zamilujete! Po pracovní stránce vás také úspěch nemine a připravte se na vlnu odměn. Jupiter je až do 18. srpen v příznivém sextilu s Marsem a vy se snažíte udělat práci co nejlépe. To se vám daří a nadřízený také uvažuje o zvýšení platu. Ve financích se vám na druhou stranu může trhnout pryč nějaká ta koruna navíc, dávejte pozor zejména na podvodníky a to zejména kolem 14. srpen. A co se týče vašeho zdravíčka, od 22. srpen se můžete cítit daleko více unaveni. Slunce vstupuje do vašeho znamení a přijímá od Neptuna negativní paprsky. Cítíte se tedy slabí a do ničeho se vám nechce. Rozhodně se k ničemu nenuťte, ať si ještě nepřihoršíte!

Láska a vztahy

Už delší dobu tušíte, že ve vašem vztahu to není v pořádku. Nemáte však ráda změny, a tak jste se snažila před vším zavřít oči. Teď se vám to může vrátit v podobě odchodu partnera, nebo se dozvíte nějakou negativní zprávu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *