Měsíční horoskop Střelec únor 2021

Čekají vás nové začátky plné vášně a nadšení pro život. Pokud plánujte pořídit si rodinu, je na to ten nejvhodnější měsíc. Přichází i stabilita ve finanční sféře a můžete si dovolit pořídit nějaké věci do domácnosti nebo odjet na hezkou dovolenou. V závěru měsíce se vše začne točit kolem domova a možného stěhování. Horoskop Střelec únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec únor 2021

Únor s sebou přinese dobrou náladu a optimismus. Díky této pozitivní energii Střelec nebude mít nouzi o zajímavé nápady. Nebojte se s nimi svěřit vašim kolegům a nadřízeným, mohli byste se připravit o lepší plat nebo povýšení. Vztahy vám nyní nic neříkají, a tak se budete věnovat spíše samotářským aktivitám. Situace v kariéře se v únoru poněkud změní. Bude nutné, aby se Střelci začali plně soustředit. Jinak by si mohli zadělat na problémy. Motivace vám naštěstí chybět nebude. Pečlivě sledujte také kolegy, možná někdo z nich bude potřebovat vaši pomoc. Od pracovního shonu si pak nejlépe odpočinete například u sportu. Dejte si záležet na večeři. Připravte si zážitek a rozmazlujte své chuťové pohárky. Váš jing a jang jsou právě v rovnováze, vysíláte pozitivní energii.

Finance a peníze

Máte už na začátku měsíce aktivity, které vám přinesou nový příjem a nové možnosti. Jen nechcete něco řešit a zavíráte před tím oči.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce máte možnost dostat novou nabídku práce, která pro vás znamená zázrak nebo splněné přání. Dokonce se z toho budete tak radovat, že se vám nebude chtít ani odjet na dovolenou, s čímž budete sama v sobě bojovat. Na konci měsíce už pocítíte stabilitu v práci a spokojenost.

Horoskop únor 2021 Střelec

Milí Střelci, pozitivní události se mohou v tomto měsíci objevit hlavně v lásce. Venuše je v krásné konjunkci s Jupiterem ve vašem znamení. Hlavně kolem 24. únor se můžete dát konečně dohromady s vaším objevem anebo se přinejmenším do někoho zamilujete! Po pracovní stránce vás také úspěch nemine a připravte se na vlnu odměn. Jupiter je až do 18. únor v příznivém sextilu s Marsem a vy se snažíte udělat práci co nejlépe. To se vám daří a nadřízený také uvažuje o zvýšení platu. Ve financích se vám na druhou stranu může trhnout pryč nějaká ta koruna navíc, dávejte pozor zejména na podvodníky a to zejména kolem 14. únor. A co se týče vašeho zdravíčka, od 22. únor se můžete cítit daleko více unaveni. Slunce vstupuje do vašeho znamení a přijímá od Neptuna negativní paprsky. Cítíte se tedy slabí a do ničeho se vám nechce. Rozhodně se k ničemu nenuťte, ať si ještě nepřihoršíte!

Láska a vztahy

V únoru budete potřebovat čas na vztahy. Možná by vám prospělo trochu si oddychnout a s partnerem odjet na menší dovolenou nebo aspoň na prodloužený víkend. V půlce měsíce se budete cítit osamocena a partner začne vše analyzovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *