Měsíční horoskop Střelec září 2021

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno s tím, že nevíte, co chcete, a to vás svazuje a limituje. Musíte přijmout změnu a posunout se někam dál, jinak se váš stav nezmění. Ke konci měsíce něco uděláte a vše se změní. Horoskop Střelec září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Střelec září 2021

V září na sobě nejspíš pocítíte podzimní splín, od kterého vám nejlépe pomůže pobyt v přírodě. Střelec najde klid a pohodu v aktivitách, jako je houbaření, procházky přírodou nebo výroba podzimních dekorací. Pokud se vám něco nepovede, pokuste se zachovat chladnou hlavu – chybami se člověk učí.V záři můžete očekávat pozitivní energii v oblasti mezilidských vztahů. Hlavně nezadaní Střelci by se teď měli mít na pozoru. Podle horoskopu totiž teď přichází šance potkat spřízněnou duši. Ve vašem okolí se naráz vyskytne dokonce hned několik potenciálních partnerů. Vybírejte proto pečlivě, nenechte se ovlivnit růžovými brýlemi. Budete mít možnost dobře vydělat a zajistit si tak materiální zázemí. Uchopte takovou šanci pevně do rukou.

Finance a peníze

S financemi budete tento měsíc chvilku zápasit a pak se zase objeví, aniž byste je očekávala.

Kariéra a zaměstnání

Budete v klidu už od začátku měsíce a budete se snažit navázat na to, co jste dělala v minulosti, zpočátku se vám to bude i dařit. Pak si dejte pozor na chyby, abyste to celé nemusela předělávat, přineslo by vám to pocity beznaděje a možná i deprese. Váš nadřízený vám pomůže.

Horoskop září 2021 Střelec

Milí Střelci, v tomto období se můžete potýkat s problémy zejména v pracovní oblasti. Od 9. září je sice Merkur ve vašem znamení, za to však je v nepřátelské pozici s Neptunem. Vaše nápady nejsou pro nadřízeného dost dobré a postrádají logiku. Je tedy problematické mu vyhovět a najít to správné řešení. Také po finanční stránce vás nečekají moc dobré zkušenosti a je lepší nechat si všechny nabídky důkladně projít hlavou. Brzy totiž přijdete na to, že většina těch lákavých půjček a inzerátů jsou vlastně podvody. Určitě se také zaměřte na své zdraví a hlídejte si svou imunitu. Vaše Slunce je až do 21. září napadeno od Neptuna a výrazně oslabuje vaši energii. Naopak rodinné vztahy se mohou od 20. září začít zlepšovat a lépe vycházíte se členy, se kterými máte nějaké konflikty. Venuše je v přejícím sextilu s Merkurem a podpoří rodinnou harmonii a porozumění.

Láska a vztahy

Na začátku září vás nejspíš čeká ještě nějaká dovolená nebo cesta. Což vám naruší domácí rozpočet a můžete se i na té dovolené kvůli penězům pohádat. Možná dokonce někdo z vás začne vyhrožovat rozchodem. Vše se však nakonec stabilizuje a přijde klid.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec srpen 2021

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *