Měsíční horoskop Váhy březen 2021

Někdo vůči vám už na počátku měsíce projeví majetnické sklony, ale vám se to nebude líbit. Objeví se někdo z minulosti a vás překvapí, co vám řekne a jak se vyjádří k určité životní situaci, kterou jste spolu prožili. Koncem měsíce se můžete pohádat s kolegou v práci nebo kamarádem. Horoskop Váhy březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy březen 2021

S příchodem jara se Váhy mohou přichystat na probuzení své sexuality. Nezadaným to do života přinese vášnivou známost, zatímco Vahám v dlouhodobém vztahu obrovský příval vitality. Březen však nebude přát jen lásce, ale také kariéře. Vidina materiálních zisků totiž způsobí, že budete motivovanější než kdy dříve. Hvězdy budou v březnu nadále přát nezadaným. Nepropásněte šanci potkat spřízněnou duši a mějte oči dokořán otevřené. Váhy také můžou očekávat klidnou situaci a harmonii v rodině. Doma se budete cítit nejlépe. I když jste někdy příliš zdrženliví, teď se nemusíte bát projevit své city, ani šetřit slovy chvály. Nastává ten pravý čas na větší úklid domácnosti. Přiznejte si, že už si o to téměř říkala. Nebojte se preventivní prohlídky. Minimálně jednou za rok byste ji absolvovat měli a zase tolik čas nezabere.

Finance a peníze

Peníze vám nebudou chybět, ale to je především spojeno s novým projektem, který vám zajistí peníze i do budoucna.

Kariéra a zaměstnání

Čeká vás nová práce nebo nějaký nový projekt, který bude hodně intenzivní, a pocítíte, že se jedná o osudovou nebo pro vás zásadní práci. Na vše však budete sama, a to si znovu uvědomíte. Dejte si pozor na přepracovanost a občas odpočívejte nebo si vezměte den volna.

Horoskop březen 2021 Váhy

Milé Váhy, v práci vás v tomto měsíci velmi obdivují a věří vaším dovednostem. Od 9. březen je Merkur v perfektní pozici s vaším znamením a dobře se soustředíte na splnění všech povinností. Šéf je s vámi nesmírně spokojený, protože zvládnete udělat více, než od vás očekává. Bravo Váhy, jste velmi blízko k velkému úspěchu. Avšak v lásce se vám začne dařit spíše až od 20. březen, kdy se můžete setkat s opravdu přátelským a příjemném protějškem. Do té doby je Venuše v zátěžové kvadratuře s vaším znamením a od opačného pohlaví posloucháte jenom samou kritiku. Tato konstelace se promítne také do vašich financí a patrně máte nedostatek peněz na velmi podstatné věci. Po zdravotní stránce se naopak cítíte až do 21. březen opravdu super a nejste skoro vůbec unaveni či přepracováni. Poté se však mějte na pozoru, protože nejste tak moc odolní vůči stresu a napětí.

Láska a vztahy

Cítíte se osamocená, svoji samotu těžce prožíváte a máte z toho deprese a trápíte se tím. V půlce měsíce však přijde změna a vy si některé věci uvědomíte, což vás posune, a budete tak prožívat lásku a zamilování a možná si můžete pořídit i dítě. Vypadá to na krásný konec března.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *