Měsíční horoskop Váhy červen 2021

V letním období budete řešit především odpočinek a to, kdy se zase vrátíte do práce. Ke konci měsíce vás čeká skvělá dovolená, dokonce najdete i čas na rodinu, kterou tak milujete, ale v poslední době zanedbáváte. V práci si dejte pozor na falešnou kolegyni, která roznáší drby. Horoskop Váhy červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy červen 2021

V červnu by Váhy měly zpozornět. Do cesty by jim mohl vstoupit někdo se špatnými úmysly, a pokud si nedají pozor, mohou na to tvrdě doplatit. Nezapomínejte však na to, že toto je váš boj, a tak je pouze na vás, zda situaci využijete k tomu, aby vás posunula kupředu. Vlivem planet budete v červnu toužit po nových informacích a sebevzdělávání. To vám může velmi pomoci ve vaší kariéře. Nebude vám chybět energie ani motivace. Proto právě tento měsíc je pro Váhy ten pravý, pokud chtějí udělat pokrok. Ve stresových situacích však můžete znejistět, proto se jim pokuste vyhnout. Už dlouho jste neměli příležitost sejít se s celou rodinou. Projevte iniciativu a zorganizujte sešlost. Třeba společný oběd nebo kafé.Relaxujte a odpočiňte si. Přečtěte si knihu nebo se podívejte na film.

Finance a peníze

Peníze k vám budou proudit a vy si to budete velice užívat. Čeká vás radost a naděje na nový příjem a finanční stabilitu.

Kariéra a zaměstnání

Máte nezdravou závislost na své práci a hned na začátku měsíce si to uvědomíte. Bude lepší, pokud si naordinujete nějakou dovolenou nebo menší odpočinek, jinak se brzo zhroutíte. Čeká vás však i radost a budete i hodně plodná ve své práci.

Horoskop červen 2021 Váhy

Milé Váhy, v práci vás v tomto měsíci velmi obdivují a věří vaším dovednostem. Od 9. červen je Merkur v perfektní pozici s vaším znamením a dobře se soustředíte na splnění všech povinností. Šéf je s vámi nesmírně spokojený, protože zvládnete udělat více, než od vás očekává. Bravo Váhy, jste velmi blízko k velkému úspěchu. Avšak v lásce se vám začne dařit spíše až od 20. červen, kdy se můžete setkat s opravdu přátelským a příjemném protějškem. Do té doby je Venuše v zátěžové kvadratuře s vaším znamením a od opačného pohlaví posloucháte jenom samou kritiku. Tato konstelace se promítne také do vašich financí a patrně máte nedostatek peněz na velmi podstatné věci. Po zdravotní stránce se naopak cítíte až do 21. červen opravdu super a nejste skoro vůbec unaveni či přepracováni. Poté se však mějte na pozoru, protože nejste tak moc odolní vůči stresu a napětí.

Láska a vztahy

Čeká vás schůzka nebo setkání s mužem, který pro vás může být tím pravým nebo opravdu velmi důležitým. Je možné, že se zase zamilujete a uvidíte svět v růžových barvách. Potřebujete opět cítit radost a hravost.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *