Měsíční horoskop Váhy červenec 2021

Hned na začátku měsíce se vám může splnit sen a můžete se zamilovat. Budete se však rozhodovat, ale je možné, že zažijete skvělý sex a sblížení. Rozhodování vás potká i na konci měsíce, kdy dostanete pozvánku na cestu, možná dovolenou, a vy budete spíše stagnovat než něco řešit. Horoskop Váhy červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy červenec 2021

Červenec vám přinese spoustu energie, kterou nejraději investujete do nejrůznějších společenských událostí. Váhy se totiž nyní cítí nejlépe právě mezi lidmi. Tam totiž mohou využít jejich schopnost pobavit publikum, kterou jim propůjčilo postavení Merkuru ve Lvu. Tohoto talentu využijete mimo jiné i v kariéře. Tento měsíc hvězdy změní postavení. Váhy se každopádně budou moci spolehnout na podporu a pomoc. Člověku, který vám v červenci podá pomocnou ruku, ať už se jedná o partnera, člena rodiny nebo kamaráda, neváhejte službu oplatit hned, jak budete mít příležitost. Zdraví budete mít v tomto období pevné, nemusíte se obávat ani úrazů.Rozhodně byste neměli polevovat, protože ostatní jsou líní. Naopak si vás alespoň zaměstnavatel všimne. Klid na duši vám přinese preventivní návštěva lékaře nebo fyzioterapeuta.

Finance a peníze

Máte závislost a budete navazovat na něco příjemného z minulosti, což vám přinese obrovskou radost, skoro až zamilovanou radost.

Kariéra a zaměstnání

Budete se cítit zamilovaně, a tak vám všechno půjde skvěle. Najednou začnete mít pocit, že vše má svůj smysl a rozhodnete se být stabilní. Budete mít dostatek práce a tím i stability. Bude vám to vyhovovat a udělá vám to i velkou radost. Pomůže vám nějaká žena.

Horoskop červenec 2021 Váhy

Milé Váhy, připravte se na pořádný nával událostí! Venuše až do 7. červenec sídlí ve vašem znamení a utváří krásnou konjunkci se Sluncem. Mimo jiného můžete například potkat osobu, která stejně jako vy miluje umění. Díky vaším společným zájmům si hned padnete do oka a rozhodně se chcete poznat blíže. Také se cítíte hodně energicky a máte dostatek síly. Slunce je ve vašem znamení až do 22. červenec a vám neschází odhodlání a elán. Naopak v práci se může vyskytnout menší problém a to zejména kolem 26. červenec. Nadřízený má poněkud náročné požadavky a vás to může trochu vysílit. Nicméně nechcete uvažovat negativně a tak se snažíte šéfovi ukázat, že na to máte. Snažíte se najít motivaci a práce vám díky tomu vskutku jde! Momentálně jste také docela podnikaví a nechcete se skrývat před světem. Je tedy možné, že navštívíte nějaké společenské události. Nejlépe však za doprovodu někoho blízkého!

Láska a vztahy

Čeká vás měsíc plný lásky, hned na jeho začátku se můžete bláznivě zamilovat a pak začít nový vztah plný zamilovanosti. V půlce měsíce se váš partner začne od vás odrazovat, protože zjistí, že je do vás blázen a že se stále více zamilovává, a bude mít dostatek sil vytvořit láskyplný vztah.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *