Měsíční horoskop Váhy květen 2021

Už na začátku měsíce budete hodně pracovat a věnovat se pracovní činnosti. Následně může přijít velká změna, kterou učiníte vy, protože vám něco nebude vyhovovat. Pak zažijete už jen pohodu a klid. Možná i dovolenou. Na konci měsíce bude váš partner pro vás stabilitou. Horoskop Váhy květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy květen 2021

Květen vás bude přímo vybízet ke změnám. Pod vlivem momentálního postavení hvězd Váhy jen tak neodolají tomu, co jim našeptává srdce, a tak pro jednou odhodí svou nerozhodnost a budou aktivně jednat. Buďte však opatrní, abyste nepůsobili až příliš radikálně, to by totiž mohlo vést k nemalým sporům. Co se týče kariéry, zde čeká Váhy opět jistě zklidnění. Horoskop však rozhodně nedoporučuje, abyste po předchozím výkonu nějak výrazně polevili. Toho by si nadřízení mohli všimnout. Ve volném čase se v květnu budete rádi věnovat kultuře a umění, což vás velmi obohatí o zážitky, ale i zajímavá konverzační témata. Nebuďte smutní nebo se nevztekejte, pokud vám jednou úkol nejde. To se stane každému. Místo do hospody zajděte s kamarády za sportem. Uvidíte, kolik budete mít nových skvělých zážitků.

Finance a peníze

Nejdříve přijde posun ve vašich penězích, poté můžete o nějaké peníze přijít, ale to vám přinese naději na lepší peníze.

Kariéra a zaměstnání

V práci navážete na něco z minulosti a bude se vám to dařit. Začnete hodně pracovat a plnit úkoly a vše vám půjde od ruky a splníte všechny, které vám byly dány na začátku měsíce. Pozor si však dejte na konci měsíce, můžete být hodně unavená a mít deprese.

Horoskop květen 2021 Váhy

Milé Váhy, v listopadovém období se připravte na příval náklonnosti! Hvězdy vám v lásce nesmírně přejí a dá se říct, že s novým objevem máte naprosto totožné pocity. Mars je až do 18. květen ve vašem znamení a krásně ozařuje Venuši. Očekávejte pozvání na rande, během kterého se zřejmě bláznivě zamilujete. V pracovní oblasti vás zase doprovází velká motivace a touha po úspěchu. Jupiter je v příznivé vazbě s Marsem a ať už vás potká cokoliv, snažíte se zůstat pozitivní. Navíc se od 22. květen cítíte díky Slunci ve Střelci velmi energicky a dá se říct, že únava je pro vás science fiction. Pozor si ale dávejte kolem 2. květen, jelikož vám někdo v těchto dnech vnukne nepříjemnou myšlenku. Ta se vás nechce pustit a neustále nad tím musíte přemýšlet. Potíže jsou signalizovány také v oblasti financí. V těchto dnech se totiž mohou problémy spíše prohloubit, a to vás dostává do stresu, snažte se spíše o svou vrozenou rovnováhu!

Láska a vztahy

Beznaděj vás zasáhne hned na začátku května, což vás moc nepotěší, protože květen je pro vás měsíc lásky a očekáváte od něj víc, než vám na začátku nabídne. Vše si však promyslíte a začnete jednat. A pak se vše změní a budete mít pocit, že váš vztah je pod šťastnou hvězdou. Na konci měsíce si však uvědomíte, že partnera nechcete.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *