Měsíční horoskop Váhy leden 2022

Už na začátku měsíce budete překonávat překážky, což vás hodně vysílí. Přijde však žena, která má mnoho energie a síly, a ta vám pomůže vše srovnat a najednou se všechny věci urychlí a vyřeší. Váš partner pro vás chystá velké překvapení, bude to pozitivní zpráva. Užijete si i konec roku. Horoskop Váhy leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy leden 2022

Leden vám do života přinese řadu zajímavých událostí a dokonce i nějakou větší pracovní příležitost, které se však budete muset chopit okamžitě. I když je pro Váhy základním rysem právě nerozhodnost, v takových chvílích se rozhodně nevyplácí. Kvůli svému věčnému váhání totiž můžete nakonec odcházet tak akorát s prázdnou. Co se týče mezilidských vztahů, v lednu bude situace poklidná. Dlouhodobé vztahy budou jen vzkvétat. Se svým partnerem se nemusíte bát řešit i závažnější otázky. Na druhou stranu nezadané Váhy teď nebudou mít příliš štěstí na seznamování. Horoskop proto radí, aby svou energii soustředili raději jiným směrem, například do sportu. Možná vám z práce a všeho kolem tečou nervy, ale nezoufejte, bude zase lépe. Máte spoustu energie, zkuste udělat něco pro své tělo a zacvičte si. Uvidíte, že se budete cítit lépe. Znáte přece svoji míru a víte, co vaše tělo zvládne, tak se toho držte.

Finance a peníze

Finanční stránka vás tento měsíc nebude vůbec zajímat. Peníze přijdou tak, jak přijít měly, a vy nebudete muset cokoliv řešit.

Kariéra a zaměstnání

V práci budete muset už na začátku měsíce zbořit základy, které jsou nestabilní a hroutí se. Uvědomíte si, že vám to takto nevyhovuje, a začnete s tím něco dělat. Postavíte nové stabilní základy. Pomůže vám k tomu muž a nějaká zamilovaná kolegyně.

Horoskop leden 2022 Váhy

Milé Váhy, připravte se na pořádný nával událostí! Venuše až do 7. leden sídlí ve vašem znamení a utváří krásnou konjunkci se Sluncem. Mimo jiného můžete například potkat osobu, která stejně jako vy miluje umění. Díky vaším společným zájmům si hned padnete do oka a rozhodně se chcete poznat blíže. Také se cítíte hodně energicky a máte dostatek síly. Slunce je ve vašem znamení až do 22. leden a vám neschází odhodlání a elán. Naopak v práci se může vyskytnout menší problém a to zejména kolem 26. leden. Nadřízený má poněkud náročné požadavky a vás to může trochu vysílit. Nicméně nechcete uvažovat negativně a tak se snažíte šéfovi ukázat, že na to máte. Snažíte se najít motivaci a práce vám díky tomu vskutku jde! Momentálně jste také docela podnikaví a nechcete se skrývat před světem. Je tedy možné, že navštívíte nějaké společenské události. Nejlépe však za doprovodu někoho blízkého!

Láska a vztahy

Máte dostatek sil zvládnout vše, co jste si předsevzala, že ve vztahu dokážete. Vše je tak, jak má být, a vy zažijete harmonii a klid. Už dlouho jste se takto dobře necítila, a tak si to budete náležitě užívat. Na konci měsíce však můžete zažít určité ztráty týkající se něčeho nového.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *