Měsíční horoskop Váhy listopad 2021

V listopadu prožijete velkou lásku, zamilování a možná i krásný flirt nebo sexuální vzplanutí. Ve vztahu zažijete nové začátky nebo se váš vztah změní v něco nového, co jste ještě neprožívala. V každém případě si uvědomíte, jak svého partnera milujete a ta láska se vám začne vracet. Horoskop Váhy listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy listopad 2021

Listopad budou Váhy nejraději trávit s hromadou knih. Merkur ve Štíru vám totiž dodá spostu mentální energie, a tak vám nebude dělat problém nasávat nové informace třeba i dlouho do noci. Tento koníček vám do života nejspíš přivede osobu se stejnými zájmy. Kdo ví, třeba z toho bude velká láska. V listopadu budou vzkvétat dlouhodobé vztahy. Důvěra, kterou jste po celou dobu budovali, teď bude přinášet sladké plody. Pokud jste připraveni na další krok, právě nyní je to správné období. Podle horoskopu by Váhy neměly zapomínat ani na své přátele. Váš nezájem by si mohli vzít velmi osobně a urazit se. Nebuďte nedočkaví a neuspěchejte závěr práce. Nevyplatí se to. Dlouho jste již nedrželi v ruce žádnou knihu. Dejte nějaké šanci. Uvidíte, že i tak se budete bavit.

Finance a peníze

Máte k penězům velice silný vztah, dokonce někdy i majetnický. Je lepší občas nechat všemu volný průběh.

Kariéra a zaměstnání

V práci se potkáte s někým, kdo pro vás bude velice důležitý, a přes počáteční přátelství se můžete dostat i k něčemu vážnějšímu. Je to někdo, kdo vás bude za všech okolností podporovat a vy v něm ucítíte velikou stabilitu a jistotu, což vás velice překvapí.

Horoskop listopad 2021 Váhy

Milé Váhy, v listopadovém období se připravte na příval náklonnosti! Hvězdy vám v lásce nesmírně přejí a dá se říct, že s novým objevem máte naprosto totožné pocity. Mars je až do 18. listopadu ve vašem znamení a krásně ozařuje Venuši. Očekávejte pozvání na rande, během kterého se zřejmě bláznivě zamilujete. V pracovní oblasti vás zase doprovází velká motivace a touha po úspěchu. Jupiter je v příznivé vazbě s Marsem a ať už vás potká cokoliv, snažíte se zůstat pozitivní. Navíc se od 22. listopadu cítíte díky Slunci ve Střelci velmi energicky a dá se říct, že únava je pro vás science fiction. Pozor si ale dávejte kolem 2. listopadu, jelikož vám někdo v těchto dnech vnukne nepříjemnou myšlenku. Ta se vás nechce pustit a neustále nad tím musíte přemýšlet. Potíže jsou signalizovány také v oblasti financí. V těchto dnech se totiž mohou problémy spíše prohloubit, a to vás dostává do stresu, snažte se spíše o svou vrozenou rovnováhu!

Láska a vztahy

Cítíte se zamilovaná a láska ve vás vyvolává ještě větší radost ze života. Pokud nemáte partnera, tak začnete s někým chodit a bude to pro vás velice nadějné a povzbuzující. Ke konci měsíce se budete cítit velice osamocena.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy červenec 2021

Hned na začátku měsíce se vám může splnit sen a můžete se zamilovat. Budete se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *