Měsíční horoskop Váhy prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Pravé štěstí se rodí vždy v nitru.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 5. 6., 23. 8., 7. 11., 8. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: duben
Nepříznivý měsíc 2021: listopad
Horoskop Váhy prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy prosinec 2021

Konec roku prožijí Váhy velmi klidně. Prakticky každou volnou chvíli, kterou jim prosinec přinese, stráví v harmonickém prostředí rodinného kruhu. Vzhledem k úspěchům v kariéře budte mít pocit, že si odpočinek skutečně zasloužíte – a máte pravdu. Pokud nevíte, jak naložit s volným časem, věnujte ho úklidu nebo nějakému sportu. Poslední měsíc roku přináší šanci i nezadaným Vahám. O pozornost vašeho vyvoleného objektu budete možná muset bojovat, avšak o to sladší bude chvíle, kdy konečně dosáhnete svého. Čeká vás vášeň, ale také romantika. V prosinci budou vaše emoce velmi silné, snažte se je však držet pod pokličkou. Alespoň prozatím…Nepomýšlejte na pomstu jenom proto, že kolegovi se daří a vám ne. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.Přemluvte partnera nebo kamaráda a běžte na ples. Je to společenská událost roku a navíc ta atmosféra opravdu stojí za to.

Finance a peníze

Hned po Novém roce vám přijdou nějaké peníze z minulosti a vy se zaradujete, protože jste vůbec nečekali, že je někdy dostanete. Budete z toho čerpat až do jara. Na jaře se objeví nějaké problémy a budete muset překonat překážky. Nakonec je zdárně zvládnete a v létě pocítíte zase naprostou spokojenost. Bude se vám finančně dařit tak, jak si přejete. Pozor, na konci roku se může stát, že uvidíte svoji finanční situaci spíše iluzorně, ne realisticky.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem roku si splníte svá přání a sny a bude se vám dařit. Přijde spokojenost a práce se pro vás stane koníčkem. Na jaře to bude ještě lepší než na začátku roku a vy se doslova do své práce zamilujete. Vše vám půjde tak, jak chcete. V létě a na podzim budete v práci hodně plodní, a dokonce začnete pracovat víc než jiné měsíce. Jelikož vás práce baví a naplňuje, úplně zapomenete na dovolenou. Měli byste si ji ale naordinovat, jinak se na podzim zhroutíte. Konec roku bude o překonávání překážek, které zvládnete.

Horoskop prosinec 2021 Váhy

Milé Váhy, v práci vás v tomto měsíci velmi obdivují a věří vaším dovednostem. Od 9. prosince je Merkur v perfektní pozici s vaším znamením a dobře se soustředíte na splnění všech povinností. Šéf je s vámi nesmírně spokojený, protože zvládnete udělat více, než od vás očekává. Bravo Váhy, jste velmi blízko k velkému úspěchu. Avšak v lásce se vám začne dařit spíše až od 20. prosince, kdy se můžete setkat s opravdu přátelským a příjemném protějškem. Do té doby je Venuše v zátěžové kvadratuře s vaším znamením a od opačného pohlaví posloucháte jenom samou kritiku. Tato konstelace se promítne také do vašich financí a patrně máte nedostatek peněz na velmi podstatné věci. Po zdravotní stránce se naopak cítíte až do 21. prosince opravdu super a nejste skoro vůbec unaveni či přepracováni. Poté se však mějte na pozoru, protože nejste tak moc odolní vůči stresu a napětí.

Láska a vztahy

Už na začátku roku musíte překonávat překážky a čekají vás hádky a dohady. Snažte se co nejméně hádat a něco řešit. Spíš buďte chápaví a rozumní. Na jaře může dojít i k hádce, kdy se můžete s někým nebo s něčím impulzivně rozejít a bude vás to nesmírně mrzet. Snažte se více přemýšlet a nejednat impulzivně, spíš chápavě. Na podzim vás ale už čeká krásné období plné lásky a porozumění. S partnerem si úžasně užijete období bez hádek a komplikací. I konec roku bude skvělý a vy budete zase zažívat láskyplné doteky a pozornost partnera. Uvědomíte si, že stojí za to něco pro vztah udělat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy červenec 2021

Hned na začátku měsíce se vám může splnit sen a můžete se zamilovat. Budete se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *