Měsíční horoskop Váhy říjen 2021

Od začátku měsíce budete přemýšlet o někom, koho už určitý čas znáte, ale teprve teď jste se sblížili. Ten člověk vás opravdu zaujal a vy jste očividně zaujala jeho. A co s tím, když jste zadaná? Bude to pro vás trochu oříšek, protože se nedokážete rozhodnout, a tak to radši necháte být. Horoskop Váhy říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy říjen 2021

Ačkoliv byste říjen ze všeho nejraději věnovali svým blízkým, práce vás stáhne na svou stranu. Váhy budou v tomto období velmi soustředěné a pracovité, což je s největší pravděpodobností přivede k jejich vytyčenému cíli. Určitě byste ale neměli zapomínat ani na odpočinek – aromatická koupel či masáž vám jen prospěje. V říjnu se Váhy mohou spolehnout na podporu svých nejbližších. Lidé, kteří vás milují, budou stát po vašem boku v dobrém i ve zlém. Pokud se něco nedaří, nepropadejte depresi a zoufalosti. Naopak byste takovou situaci měli brát jako výzvu a jako zkoušku. Po překonání bude následovat sladká odměna. Budování kariéry vás příliš nestresuje. Jste spíše pasivní a nesoutěživí.Nespěchejte. Poslechněte své tělo a dopřejte mu to, oč si žádá.

Finance a peníze

Finance vám budou proudit tak, jak potřebujete, a tento měsíc se moc o peníze zajímat ani nemusíte.

Kariéra a zaměstnání

V práci zažijete určité komplikace, protože se pohádáte s nadřízeným, a nakonec se ukáže, že jste měla pravdu, ale bohužel váš nadřízený má velké ego a nepřijde a neomluví se vám. Budete se s tím nějaký čas trápit, ale je to zbytečné, protože on to druhý den už nebude vědět.

Horoskop říjen 2021 Váhy

Milé Váhy, připravte se na pořádný nával událostí! Venuše až do 7. října sídlí ve vašem znamení a utváří krásnou konjunkci se Sluncem. Mimo jiného můžete například potkat osobu, která stejně jako vy miluje umění. Díky vaším společným zájmům si hned padnete do oka a rozhodně se chcete poznat blíže. Také se cítíte hodně energicky a máte dostatek síly. Slunce je ve vašem znamení až do 22. října a vám neschází odhodlání a elán. Naopak v práci se může vyskytnout menší problém a to zejména kolem 26. října. Nadřízený má poněkud náročné požadavky a vás to může trochu vysílit. Nicméně nechcete uvažovat negativně a tak se snažíte šéfovi ukázat, že na to máte. Snažíte se najít motivaci a práce vám díky tomu vskutku jde! Momentálně jste také docela podnikaví a nechcete se skrývat před světem. Je tedy možné, že navštívíte nějaké společenské události. Nejlépe však za doprovodu někoho blízkého!

Láska a vztahy

Potkala jste před nějakou dobou někoho, kdo vás zaujal, ale nebylo to zas tak silné, abyste s tím něco udělala. Před několika dny jste se náhodně setkali a museli jste spolu strávit nějaký čas a oba jste si uvědomili, že mezi vámi je něco víc než obyčejné přátelství. A tohle budete řešit celý měsíc.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *