Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je užívat nebudete, spíš z nich budete unavená. Doma byste si měla promluvit s partnerem a rodinou, už na to dlouho čekají. Mají pocit, že na ně zapomínáte. Peníze řešit nemusíte, budete jich mít dostatek. Horoskop Váhy srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy srpen 2021

Srpen bývá velmi bouřlivým obdobím, a to se letos promítne i do vztahů. Váhy by si měly dát pozor na to, co říkají. I malý nevinný žert by mohl rozpoutat velkou hádku, proto raději važte každého slova. Se štěstím nyní počítejte spíše ve světě obchodu a financí než ve vztazích. Situace v oblasti vztahů bude klidná a harmonická. Můžete si tak nerušeně užívat dlouhých romantických večerů ve dvou. Nezadaným Vahám slibuje horoskop v srpnu novou šanci potkat spřízněnou duši. Neodmítejte proto pozvání na večírek nebo na výlet. Nikdy nevíte, jakého nového zajímavého člověka můžete potkat. Kolegyně je na vás možná drzá, ale nepřipouštějte si ji k tělu, ať na pracovišti nevznikne zbytečně nepřátelská atmosféra. Vezměte si klidně den volna a zajeďte někam na výlet – s rodinou, partnerem, přáteli. Hlavně neseďte stále doma.

Finance a peníze

Peníze řešit nemusíte a ani nebudete, máte dostatek na dovolenou i cesty o víkendech.

Kariéra a zaměstnání

Ve vaší práci dostanete novou nabídku, která pro vás bude velice zásadní a důležitá. Vlastně to bude splněný sen. Přesto se budete rozhodovat, a to až do konce měsíce. Nedokážete jen tak opustit práci, která vás také bavila a byla dobře zaplacená.

Horoskop srpen 2021 Váhy

Milé Váhy, v listopadovém období se připravte na příval náklonnosti! Hvězdy vám v lásce nesmírně přejí a dá se říct, že s novým objevem máte naprosto totožné pocity. Mars je až do 18. srpen ve vašem znamení a krásně ozařuje Venuši. Očekávejte pozvání na rande, během kterého se zřejmě bláznivě zamilujete. V pracovní oblasti vás zase doprovází velká motivace a touha po úspěchu. Jupiter je v příznivé vazbě s Marsem a ať už vás potká cokoliv, snažíte se zůstat pozitivní. Navíc se od 22. srpen cítíte díky Slunci ve Střelci velmi energicky a dá se říct, že únava je pro vás science fiction. Pozor si ale dávejte kolem 2. srpen, jelikož vám někdo v těchto dnech vnukne nepříjemnou myšlenku. Ta se vás nechce pustit a neustále nad tím musíte přemýšlet. Potíže jsou signalizovány také v oblasti financí. V těchto dnech se totiž mohou problémy spíše prohloubit, a to vás dostává do stresu, snažte se spíše o svou vrozenou rovnováhu!

Láska a vztahy

Vaše práce vám zasahuje do vašeho vztahu a vy před tím zavíráte oči. Úspěch ve vztazích mít nebudete, ale v práci se vám bude dařit a možná v půlce měsíce přijde i nová nabídka. Ve vztahu tak dojde k vysvětlování a možná i menší hádce.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy červenec 2021

Hned na začátku měsíce se vám může splnit sen a můžete se zamilovat. Budete se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *