Měsíční horoskop Váhy únor 2021

Únor vám přináší velkou lásku, souznění, ale také pocity ztrát a relativního klidu. Musíte si zvyknout na změny, které přicházejí a které se vám z počátku nebudou líbit. Narušují totiž váš klid, přesto se jim nebraňte, jsou pro vás velice přínosné a přinesou vám také velké štěstí. Horoskop Váhy únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy únor 2021

V únoru Váhy zatouží po respektu okolí. Proto vás snadno rozhodí, když si z vás někdo dělá legraci nebo dokonce zpochybní vaše činy. Přesto se však v takových chvílích spíše nereagujete a raději čekáte, jak to celé dopadne. Ve vztazích budete, stejně tak jako v ostatních oblastech života, velmi konzervativní.Váhy by se neměly ostýchat podat pomocnou ruku, pokud ji někdo v únoru bude potřebovat. Může se jednat například o spolupracovníka nebo člena rodiny. Každopádně si u takového člověka vysloužíte důvěru a za svůj čin budete náležitě odměněni. V oblasti zdraví si dejte pozor na drobná nachlazení. Oblékejte se teple. S nákupem nespěchejte. Nehleďte na cenu a udělejte si výbornou večeři. Zasloužíte si to. Možná cítíte, že máte spoustu energie. To ale není důvod se odrovnat. Ušetřete část i na další den.

Finance a peníze

Peníze vám budou proudit tak, jak potřebujete, a tak si našetříte na dovolenou na lyžích. Budete z toho mít radost.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce vás čeká v pracovní oblasti nějaké splněné přání, které vám udělá velkou radost. Budete se také rozhodovat, ale ne na dlouho, protože na konci měsíce dostanete novou nabídkou práce. Nebudete ještě znát přesné požadavky, ale přinese vám to klid.

Horoskop únor 2021 Váhy

Milé Váhy, v listopadovém období se připravte na příval náklonnosti! Hvězdy vám v lásce nesmírně přejí a dá se říct, že s novým objevem máte naprosto totožné pocity. Mars je až do 18. únor ve vašem znamení a krásně ozařuje Venuši. Očekávejte pozvání na rande, během kterého se zřejmě bláznivě zamilujete. V pracovní oblasti vás zase doprovází velká motivace a touha po úspěchu. Jupiter je v příznivé vazbě s Marsem a ať už vás potká cokoliv, snažíte se zůstat pozitivní. Navíc se od 22. únor cítíte díky Slunci ve Střelci velmi energicky a dá se říct, že únava je pro vás science fiction. Pozor si ale dávejte kolem 2. únor, jelikož vám někdo v těchto dnech vnukne nepříjemnou myšlenku. Ta se vás nechce pustit a neustále nad tím musíte přemýšlet. Potíže jsou signalizovány také v oblasti financí. V těchto dnech se totiž mohou problémy spíše prohloubit, a to vás dostává do stresu, snažte se spíše o svou vrozenou rovnováhu!

Láska a vztahy

Ve vztahu se cítíte osamocená a to vám nedělá dobře, potřebujete se s partnerem víc sblížit. Začněte více komunikovat a najděte si společné koníčky. V půlce měsíce vás čeká nějaké zařizování na úřadech a uzavřete něco z minulosti, co se dlouho protahovalo.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy srpen 2021

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *