Měsíční horoskop Váhy září 2021

Nevíte, co chcete, a to vás svazuje. Cítíte se tím omezená, a tak se snažíte před vším zavírat oči, nechcete vidět problémy. V půlce měsíce se budete odrazovat od některých věcí a opět to má souvislost s tím, že nevíte, co přesně chcete. Na konci měsíce se váš partner stane akčním. Horoskop Váhy září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Váhy září 2021

Váhy se mohou připravit na to, že jim září přinese odvahu říct si o to, po čem touží. Zkrátka nemáte problém požádat o zvýšení platu či dovolenou navíc, a to je dobře, protože v tuto dobu se vyjednávání skutečně vyplácí. Stále však mějte na paměti, že bez práce nejsou koláče.Člověk, který se nově vyskytne ve vašem okolí, vám může pořádně zamotat hlavu. Možná máte pouze nasazeny „růžové brýle“, možná si s vámi však tento člověk zahrává úmyslně. V září budete sebevědomí, proto případnému podvodníkovi dokážete dát náležitě za vyučenou. Pro Váhy bude taková zkušenost jistě velmi cenná, poučí se do budoucna. Neangažujte se do něčeho, co vám nepřijde smysluplné. Je to ztráta energie a času. Vyrazte na výlet. Pokud vám počasí nepřeje, tak alespoň plánujte.

Finance a peníze

Peníze vám nechybějí a chybět ani tento měsíc nebudou. Spíš se vám podaří i něco si ušetřit na horší časy.

Kariéra a zaměstnání

Hned na počátku měsíce se budete rozhodovat mezi dvěma pracemi a ocitnete se tak na křižovatce. Zavírání očí před problémy vám pomůže na chvilku zapomenout na to, co máte řešit. Bojovat budete v rámci práce a přinese vám to beznaděj a krizi. Musíte se uklidnit a uleví se vám.

Horoskop září 2021 Váhy

Milé Váhy, v práci vás v tomto měsíci velmi obdivují a věří vaším dovednostem. Od 9. září je Merkur v perfektní pozici s vaším znamením a dobře se soustředíte na splnění všech povinností. Šéf je s vámi nesmírně spokojený, protože zvládnete udělat více, než od vás očekává. Bravo Váhy, jste velmi blízko k velkému úspěchu. Avšak v lásce se vám začne dařit spíše až od 20. září, kdy se můžete setkat s opravdu přátelským a příjemném protějškem. Do té doby je Venuše v zátěžové kvadratuře s vaším znamením a od opačného pohlaví posloucháte jenom samou kritiku. Tato konstelace se promítne také do vašich financí a patrně máte nedostatek peněz na velmi podstatné věci. Po zdravotní stránce se naopak cítíte až do 21. září opravdu super a nejste skoro vůbec unaveni či přepracováni. Poté se však mějte na pozoru, protože nejste tak moc odolní vůči stresu a napětí.

Láska a vztahy

Partner vám přinese stabilitu a budete se cítit dobře, a tak si konečně odpočinete od všech problémů. Budete mít i úžasný sex a vaše přitažlivost se znásobí. Pro vás bude září měsícem lásky, fyzické přitažlivosti a především klidu ve vztahu a porozumění.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy červenec 2021

Hned na začátku měsíce se vám může splnit sen a můžete se zamilovat. Budete se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *