Měsíční horoskop Vodnář březen 2021

Už na začátku měsíce začnete prožívat rozpolcené emoce. Může přijít velká láska a hned poté rozchod, ale opět nové začátky, kdy se vše uklidní a váš vztah bude pod hvězdou plnou naděje. Bude to trochu blázinec, ale vy to zvládnete. Pokuste se to prožívat více s nohama na zemi než s hlavou plnou emocí. Horoskop Vodnář březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář březen 2021

Každý Vodnář by se měl raději připravit na to, že mu začínající březen nejspíš přinese potíže, co se partnerských vztahů týče. Na první pohled se vám možná budou zdát neřešitelné, ale s odstupem zjistíte, že to nebylo tak horké, jak se zdálo. Útočiště nyní najdete zejména u svých přátel. Situace v osobním životě se v březnu konečně obrátí. Můžete očekávat pozitivní energii. Každý Vodnář nyní bude doslova vynikat v komunikaci, proto se snadno a rychle dokážete seznámit se svým protějškem. Potenciálních partnerů se může vyskytnout hned několik, proto se ti, kteří jsou doposud nezadaní, rozhodně nudit nebudou. Pracovní tempo je nasazené vysoko, ale stres se vám pod kůži nedostane. Na vše běžte s chladnou hlavou. Zamyslete se nad sebou. Nedávejte si nereálná předsevzetí, která nedokážete dodržet.

Finance a peníze

Dostanete hned na začátku měsíce nějakou odměnu, kterou jste nečekala, a uleví se vám, protože peníze potřebujete.

Kariéra a zaměstnání

Vy a vaše kolegyně uzavřete nějaký projekt nebo práci, která měla být hotová už v předchozím měsíci. Budete opravdu v jednom kole, ale někdo vám pomůže a vy to zdárně dokončíte ještě před tím, než si toho někdo všimne. Raději o tom pomlčte a vše bude v pořádku.

Horoskop březen 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, nemáte před sebou moc klidný měsíc a svátky můžete prožívat v jistém napětí. Po celou dobu vám totiž dělá společnost Mars, který je v nepřátelském postavení s vaším znamením. Zvláště kolem 21. březen může ohrozit vaše rodinné vztahy i nové známosti. Je lepší teď tzv. netlačit na pilu a nechat všemu volný průběh, jinak si můžete pokazit Vánoce. Dokonce i po finanční stránce je lepší nenechat se unášet a věnovat pozornost vašemu aktuálnímu rozpočtu. Od 19. březen se Venuše přesouvá do vašeho znamení, ale přijímá špatné vazby od Urana. O peníze můžete přijít tak rychle, že to nestíháte vůbec postřehnout. Proto si své finance opravdu dobře hlídejte! V práci máte nyní mnoho povinností a k tomu musíte snášet nepříjemné řeči od nadřízeného. Avšak od 9. březen máte šanci udělat velký krok dopředu a zapracovat na vylepšení svých dosavadních výsledků, hodně štěstí!

Láska a vztahy

Na začátku měsíce vám někdo vyzná lásku a vy pocítíte k tomuto člověku také vášeň a lásku, ale pokud jste zadaná, může se stát, že se to dozví váš partner a dojde k rozchodu. Vy však od partnera odejít nechcete, a tak celou situaci budete urovnávat, což se podaří.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *