Měsíční horoskop Vodnář červen 2021

Už na začátku měsíce vám pomůže nějaká dobře finančně zajištěná nebo stabilní žena. Následně se zamyslete nad tím, zda vidíte svět reálně nebo nosíte růžové brýle. Pokud si neuvědomíte realitu, ovládne vás brzo pocit beznaděje. Horoskop Vodnář červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář červen 2021

Červen s sebou přinese touhu objevovat, a tak se Vodnář může připravit na měsíc naplněný novými zkušenostmi. Štěstí vám bude přát hlavně v lásce – příležitostí k novým známostem budete mít spoustu, a tak se můžete těšit na letní flirt nebo dokonce začátek vážného vztahu, na který jste tak dlouho čekali. Velmi lukrativní období čeká nezadané Vodnáře právě v červnu. Láká vás vyhlídka potenciálního partnera a do svého okolí vysíláte pozitivní energii. Mezi vámi a osobou, kterou potkáte, to velmi silně zajiskří. Právě tento měsíc přichází podle hvězd ta největší šance pro vznik nového a silného pouta. Nenechte si tuto šanci proklouznout mezi prsty.Šetřete energii i nervy. Nasaďte rozumné dostatečné tempo a držte si ho po celý den tak, abyste rozložili síly rovnoměrně.Dejte si záležet na večeři. Připravte si zážitek a rozmazlujte své chuťové pohárky. Nejdůležitější je nemoc řádně doléčit. Přece nechcete, aby se vám  zdravotní problémy neustále vracely zpět.

Finance a peníze

Závist vás pronásleduje delší dobu a opět se tomu nevyhnete. Budete však mít peníze na všechny své požadavky, a dokonce je vám nakloněn i osud.

Kariéra a zaměstnání

V práci děláte vše důkladně a tak to budete dělat i tento měsíc. Jen možná je potřeba taky trochu odpočívat, ne stále jen vydělávat peníze. Pokuste se najít čas na rodinu a partnera, zaslouží si to.

Horoskop červen 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, nemáte před sebou moc klidný měsíc a svátky můžete prožívat v jistém napětí. Po celou dobu vám totiž dělá společnost Mars, který je v nepřátelském postavení s vaším znamením. Zvláště kolem 21. červen může ohrozit vaše rodinné vztahy i nové známosti. Je lepší teď tzv. netlačit na pilu a nechat všemu volný průběh, jinak si můžete pokazit Vánoce. Dokonce i po finanční stránce je lepší nenechat se unášet a věnovat pozornost vašemu aktuálnímu rozpočtu. Od 19. červen se Venuše přesouvá do vašeho znamení, ale přijímá špatné vazby od Urana. O peníze můžete přijít tak rychle, že to nestíháte vůbec postřehnout. Proto si své finance opravdu dobře hlídejte! V práci máte nyní mnoho povinností a k tomu musíte snášet nepříjemné řeči od nadřízeného. Avšak od 9. červen máte šanci udělat velký krok dopředu a zapracovat na vylepšení svých dosavadních výsledků, hodně štěstí!

Láska a vztahy

Vztahy vám nepůjdou tak, jak si představujete, protože hned na začátku měsíce vás čeká stagnace a nebudete se moci hnout z místa. Důvodem je to, že nechcete a nevidíte problémy, které se kolem vás kupí. Také potřebujete odpočinek a dovolenou, což prospěje vám oběma.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *