Měsíční horoskop Vodnář červenec 2021

Hojnost všeho vás čeká už na začátku července a bude se vám to líbit, protože se vám začnou plnit vaše sny. Čekají vás posuny ve vztahu, a pokud jste na úplném začátku, tak se váš vztah posune do další fáze a začnete spolu chodit. Ke konci září budete už zamilovaná. V zadaných vztazích otevřete novou úroveň lásky. Horoskop Vodnář červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář červenec 2021

Léto je v plném proudu, a tak Vodnář může využít červenec k zasloužené dovolené. Všechny dlouhodobé potíže, se kterými jste si lámali hlavu se v tomto období vyřeší a vy si tak budete moci užívat pohody a klidu. Nejlepší bude, když vyberete nějakou destinaci, kterou jste zatím neměli možnost navštívit. Harmonie ve vztazích bude podle hvězd přetrvávat i v červenci. Nyní přichází čas lásky. Vzkvétat bude jak ta nově vzniklá, tak ta dlouhodobá. Takovým vztahům Vodnářů se bude dařit upevnit si vzájemnou důvěru a znovu pocítit čerstvou zamilovanost. Díky spoustě energie se budete věnovat také sportu, který vás baví.Slovo kreativita vám teď bohužel není vůbec blízké. Holt ale není každý den posvícení, tak nevěště hlavu. Zdraví je přednější než trénink. Nepřepínejte svaly, nebo z jednoho vynechaného dne může být i týden.

Finance a peníze

Finanční situace je u vás v poslední dobu docela stálá a nemusíte řešit základní potřeby. Tak to bude i v červenci.

Kariéra a zaměstnání

Máte rozpracovaných víc projektů nebo pracovních záležitostí, než zvládáte. Tento měsíc je vhodný k tomu, abyste některé projekty dokončila co nejdříve. Udělejte si seznam a vrhněte se na každý zvlášť, a především je dotáhněte do konce. Tento přístup se vám bude hodit.

Horoskop červenec 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, vstupujete do období plného událostí, ve kterém dominuje vaše zvýšená energie, ale také různé zkoušky, které je nutno překonat. Od 4.červenec je vaším přívržencem aktivní Mars, takže se nemusíte bát, že byste byli na všechno sami, jeho přízeň je přímo super devízou! Dokážete zvládat i více činností najednou, zejména těch fyzických a co se týče prosazování názorů, v tom jste naprosté jedničky. Poněvadž je však zároveň komunikativní Merkur od 3. červenec v kvadratuře s vaším znamením, nemusí být toto vaše prosazování vnímáno okolím vždy kladně. Od 23. červenec se proti vám otáčí i Slunce, takže může váznout například i chod v profesní sféře. Milí vzdušňáci, nutnost opatrnosti v komunikaci je signalizována i v oblasti lásky – Venuše dokáže být od 8.červenec pořádně vzdorovitá! Snažte se svou energii soustředit spíše do vzdělávání či poznávacích cest a máte vyhráno.

Láska a vztahy

Ve vztazích se posunete někam, kam jste se toužila posunout. Budete společně řešit i nějaké záležitosti týkající se úřadů nebo jiných institucí. Na vše se však budete cítit sama, ale díky trpělivosti a houževnatosti vše zvládnete a na konci měsíce vás čeká spokojený pocit.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář srpen 2021

Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *