Měsíční horoskop Vodnář duben 2021

V dubnu budete k něčemu nebo někomu hodně přitahována a uvědomíte si, že vám to vyhovuje. Také se v půlce měsíce s něčím rozloučíte – může to být i kolegyně, která o všem hodně přemýšlí a rekapituluje. Na konci měsíce vás začne někdo odrazovat od nadějné záležitosti, ale dejte si pozor, nemyslí to s vámi dobře. Horoskop Vodnář duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář duben 2021

Nastupující jaro vám přinese duben plný pracovních záležitostí. Pokud nejste spokojeni se svým současným zaměstnáním, tak nastal ten pravý čas na změnu. Vodnář se bude nejlépe cítit tam, kde naplno využije své originální nápady a zároveň bude moci být svým vlastním pánem, i když třeba jen částečně.Pokuste se tohoto pozitivního období využít naplno. Důležité je, aby si Vodnáři dokázali efektivně zorganizovat čas a najít si tak prostor jak pro práci, tak pro zábavu. Jedině tak bude váš život v dubnu v harmonii a vy budete šťastní. Neměli byste zapomínat ani na svou rodinu, zajeďte je navštívit. Udržujte rozumné tempo. Nespěchejte, ale ani příliš nezaostávejte za ostatními. Vyzkoušejte něco nového, exotického a zvláštního. Budete mít o čem vyprávět a budete tak středem pozornosti. Pokud se vám nelíbí, co vidíte v zrcadle, začněte s tím konečně něco dělat!

Finance a peníze

Máte možnost získat větší peníze a to se vám líbí. Čekají vás také investice spojené s dovolenou.

Kariéra a zaměstnání

Už na začátku měsíce vás v práci čeká velká změna, kterou vám přináší muž, jenž vám zařídí nějaké přesuny a bude vás chtít mít blíž k sobě. Vy se budete bránit, ale je to zbytečné, protože vám to přináší velký úspěch a něco nového, což vás bude obrovsky naplňovat. Dokonce vám to okolí začne závidět, protože se s tím pojí větší peníze.

Horoskop duben 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, vstupujete do období plného událostí, ve kterém dominuje vaše zvýšená energie, ale také různé zkoušky, které je nutno překonat. Od 4.duben je vaším přívržencem aktivní Mars, takže se nemusíte bát, že byste byli na všechno sami, jeho přízeň je přímo super devízou! Dokážete zvládat i více činností najednou, zejména těch fyzických a co se týče prosazování názorů, v tom jste naprosté jedničky. Poněvadž je však zároveň komunikativní Merkur od 3. duben v kvadratuře s vaším znamením, nemusí být toto vaše prosazování vnímáno okolím vždy kladně. Od 23. duben se proti vám otáčí i Slunce, takže může váznout například i chod v profesní sféře. Milí vzdušňáci, nutnost opatrnosti v komunikaci je signalizována i v oblasti lásky – Venuše dokáže být od 8.duben pořádně vzdorovitá! Snažte se svou energii soustředit spíše do vzdělávání či poznávacích cest a máte vyhráno.

Láska a vztahy

Začátkem měsíce se něco zrychlí, a sice uzavření vaší minulosti a dlouhodobé rozhodování. Vše prostě odevzdáte osudu a navážete na lásku z minulosti a problém nebudete řešit. V půlce měsíce přichází stagnace a osud vám pomůže vyřešit důležité věci. Koncem měsíce vás čeká něco nového, a i když se tomu budete bránit a mít pocit, že se nic neděje, tak vás to nemine.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *