Měsíční horoskop Vodnář květen 2021

V práci prožijete hádky a manipulaci mezi kolegyní, která jen hodně energická, a kolegou, který je zamilovaný do této kolegyně. Uvědomíte si, jak to mezi nimi jiskří. Ale také si uvědomíte, jaká tam je manipulace. Na konci měsíce budete řešit banku nebo nějaký úřad, a to s hodně velkou rychlostí. Horoskop Vodnář květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář květen 2021

Květen by měl Vodnář využít k tomu, aby na sobě zapracoval, a to jak po psychické, tak i fyzické stránce. Nastává ideální doba na to, abyste se zbavili závislosti a osvojili si nové, lepší návyky. Místo vysedávání u televize raději vytáhněte kolo nebo si připravte nějaké zdravé jídlo. V květnu Vodnáře čeká harmonie téměř ve všech oblastech. Je však nutné dát si pozor v kruhu rodinném. Jeden ze členů vašeho klanu se ocitne v nesnázích a bude na vás, abyste mu podali pomocnou ruku. Vyhnout byste se přitom měli předčasného odsuzování, tak nešťastného jedince jenom vyplašíte. Už dlouho jste neměli příležitost sejít se s celou rodinou. Projevte iniciativu a zorganizujte sešlost. Třeba společný oběd nebo kafé.Vaše nasazení je vysoké a stále cítíte, že můžete dál. Měli byste si ale určit hranice, jinak by to nemuselo dopadnout dobře.

Finance a peníze

Budete se od nějakého finančního projektu odrazovat, ale je to zbytečné, máte dostatek sil to zvládnout a projekt dokončit.

Kariéra a zaměstnání

Budete řešit osudové věci, především změny, které se dějí kolem vás. Hlavně budete před nějakými věcmi zavírat oči a dělat, že se vás to netýká. Máte však dostatek sil na to vše zvládnout a pracovat na všech projektech, které máte rozpracované.

Horoskop květen 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, v tomto měsíci máte velký úspěch především v lásce a nebojíte se převzít iniciativu. Venuše je po celou dobu v příjemném sextilu s vaším znamením a přidává vám na atraktivitě. Zvláště kolem 3. květen si vás může vyhlédnout velmi sympatický protějšek! V práci jste pohotoví a snažíte se všechny povinnosti udělat s předstihem. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a až do 19. květen vám dodává extrémní chuť pracovat. Následně vás však rozhořčí jednání nadřízeného, který jak se zdá, si ničeho neváží. Ve finanční sféře může zase dojít k nečekaným výdajům, a to zejména kolem 25. květen. Můžete přijít o velmi důležitou věc, kterou je potřeba velmi rychle nahradit. Našetřené peníze tedy putují tímto směrem a vám se jen protáčí zorničky. I zdravíčko vás může do 21. květen trochu pozlobit. Snažte se do svých dnů zařadit více odpočinku!

Láska a vztahy

Dostanete od partnera zprávu, která se týká toho, abyste nic neřešila a odpočinula si od všech problémů. Uvědomíte si, že je do vás partner zamilovaný a vyvíjí vůči vám nějaké aktivity, aby navázal na to hezké z minulosti, co jste prožili.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *