Měsíční horoskop Vodnář leden 2022

Na začátku měsíce se vám splní nějaké sny a přání a budete z toho nadšená. To vše vám vydrží skoro do půlky měsíce, ale pak se s někým pohádáte a dostanete se do konfliktů. Snažte se vše řešit s chladnou hlavou, protože už na konci měsíce se vše v dobré obrátí a vy zažijete přízeň osudu. Horoskop Vodnář leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář leden 2022

Jen co začne nový rok, Vodnář se ocitne ve víru nových objevů a zážitků. Pokud patříte mezi nezadané stoupence tohoto znamení, leden vám nejspíš přinese i novou známost. Bohužel nic není jen růžové, a tak se raději připravte na možné nástrahy, které na vás mohou číhat doma i v práci. V lednu by Vodnáři rozhodně neměli očekávat velké události. Spíše naopak. Vlivem planet bude toto období poněkud těžkopádnější, což může znamenat dokonce zpomalení v ambicích. Především pokud jde o kariéru. Tohoto zimního měsíce však můžete využít nejlépe k relaxaci, sebevzdělávání se nebo k úklidu domácnosti. Zdraví budete mít pevné.Nesnažte se vynechat pravidelný trénink. Uvidíte, že se to oplatí.Vaše nálada možná není nejlepší, ale nezoufejte. Věnujte se něčemu, co vás baví. Zůstaňte zaměstnaní a zbytečně nepřemýšlejte.

Finance a peníze

Na začátku měsíce zaplatíte všechny poplatky, které bylo nutné zaplatit, a uleví se vám, ale na konci měsíce vás přepadne pocit, že potřebujete začít opět vydělávat více peněz.

Kariéra a zaměstnání

V práci se snažíte být lepší než v minulosti a daří se vám to. Zdokonalíte se v něčem, co vám do této chvíle moc nešlo, a budete v tom vynikat. Navážete na kontakty z minulosti a ty vám pomůžou se posunout dál. Někdo vás však od toho začne odrazovat, ale nemyslí to dobře.

Horoskop leden 2022 Vodnář

Milí Vodnáři, vstupujete do období plného událostí, ve kterém dominuje vaše zvýšená energie, ale také různé zkoušky, které je nutno překonat. Od 4.leden je vaším přívržencem aktivní Mars, takže se nemusíte bát, že byste byli na všechno sami, jeho přízeň je přímo super devízou! Dokážete zvládat i více činností najednou, zejména těch fyzických a co se týče prosazování názorů, v tom jste naprosté jedničky. Poněvadž je však zároveň komunikativní Merkur od 3. leden v kvadratuře s vaším znamením, nemusí být toto vaše prosazování vnímáno okolím vždy kladně. Od 23. leden se proti vám otáčí i Slunce, takže může váznout například i chod v profesní sféře. Milí vzdušňáci, nutnost opatrnosti v komunikaci je signalizována i v oblasti lásky – Venuše dokáže být od 8.leden pořádně vzdorovitá! Snažte se svou energii soustředit spíše do vzdělávání či poznávacích cest a máte vyhráno.

Láska a vztahy

Váš partner je v poslední době hodně uzavřený a přemýšlí o vaší budoucnosti. Je mu líto, že spolu už delší dobu nesdílíte společné zážitky. Což se odrazí i v jeho chování a možná to přinese do vztahu nějakou změnu, která bude pozitivní. Pozor na stagnaci na konci týdne.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *