Měsíční horoskop Vodnář listopad 2021

Na začátku listopadu si uvědomíte, že na něčem máte silnou závislost a to se vám nelíbí. Budete se snažit něco s tím udělat. Nakonec se něco urychlí a vám to přinese muže, který vám pomůže v pracovní oblasti, a s ním vás čekají nějaké přesuny. Konec měsíce přináší stagnaci, kterou nemáte vůbec ráda, a tak s sebou přinese i deprese. Horoskop Vodnář listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář listopad 2021

Listopad na vás nejspíš navalí spoustu pracovních povinností. Každý Vodnář by si měl v tomto období dávat pozor na to, aby své síly nepřecenil. Potřebný odpočinek najdete ve vašich oblíbených volnočasových aktivitách nebo ve společnosti rodiny a přátel, které byste v tuto dobu rozhodně neměli zanedbávat. V listopadu může Vodnář vlivem Merkuru očekávat velké množství mentální energie. Dokážete pojmout a zpracovat velké množství podnětů a informací. V kariéře však nedokážete tento fakt příliš efektivně využít. Horoskop radí, abyste tento měsíc zasvětili spíše studiu, než marným snahám posunout vaši kariéru kupředu. Dařit se bude také sportovcům, zejména profesionálům. Neměli byste být v práci roztržití. Starosti z domácnosti musíte na chvíli vypustit, jinak to nepůjde. Věnujte také trochu času své domácnosti. Poslední dobou pořád někde „lítáte“.

Finance a peníze

Dostanete nabídku na práci a s ní přijde i nabídka finanční, která bude hodně lukrativní.

Kariéra a zaměstnání

Máte strach z budoucnosti a otvírají se před vámi další možnosti a vy nevíte, kterou si vybrat. Což vám přináší depresi a zmatek. Nechte vše plynout, směřujte své myšlenky pozitivním směrem a na konci měsíce se objeví nová nabídka, která vás úplně pohltí.

Horoskop listopad 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, v tomto měsíci máte velký úspěch především v lásce a nebojíte se převzít iniciativu. Venuše je po celou dobu v příjemném sextilu s vaším znamením a přidává vám na atraktivitě. Zvláště kolem 3. listopadu si vás může vyhlédnout velmi sympatický protějšek! V práci jste pohotoví a snažíte se všechny povinnosti udělat s předstihem. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a až do 19. listopadu vám dodává extrémní chuť pracovat. Následně vás však rozhořčí jednání nadřízeného, který jak se zdá, si ničeho neváží. Ve finanční sféře může zase dojít k nečekaným výdajům, a to zejména kolem 25. listopadu. Můžete přijít o velmi důležitou věc, kterou je potřeba velmi rychle nahradit. Našetřené peníze tedy putují tímto směrem a vám se jen protáčí zorničky. I zdravíčko vás může do 21. listopadu trochu pozlobit. Snažte se do svých dnů zařadit více odpočinku!

Láska a vztahy

Partner na vás žárlí a vám to dělá dobře. Je to projev jeho milostného citu. Budete si spolu užívat lásku, vrátíte se do minulosti k tomu, co vás spojovalo. Z té lásky z minulosti budete čerpat až do konce měsíce.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář srpen 2021

Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *