Měsíční horoskop Vodnář prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze podle poptávky.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 1. 1., 3. 4., 27. 7., 9. 9.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: červenec
Nepříznivý měsíc 2021: květen
Horoskop Vodnář prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář prosinec 2021

V posledním měsíci letošního roku by si měl Vodnář dávat pozor na drobná poranění, a to hlavně při sportu. Prosinec přinese harmonii do vašeho osobního života i kariéry, takže v těchto oblastech žádné změny očekávat nemusíte. Pokud máte chuť, udělejte si čas na návštěvu vzdálených příbuzných, jistě vás rádi uvidí.Poslední šance Vodnářů zviditelnit se v zaměstnání přichází právě v prosinci. Energie vám nechybí, a tak i když ostatní již s blížícím se koncem roku polevují, vy stále držíte pracovní tempo. Nadřízení to jistě ocení. Myslet byste měli také na své zdraví. V chladných dnech nepodceňujte prevenci a teple se oblečte. Rozhodně byste neměli polevovat, protože ostatní jsou líní. Naopak si vás alespoň zaměstnavatel všimne. Pokud chcete zhubnout, měli byste omezit hlavně tvrdý alkohol.

Finance a peníze

Pozor, na začátku roku můžete o peníze i přijít nebo vaše finanční situace bude velice špatná a nebudete si vědět rady, jak z toho ven. Bohužel to nevypadá na záležitost jednoho měsíce, ale trochu delší doby. Na jaře a v létě budete ještě s oblastí financí bojovat, ale už se vám bude dařit lépe. V podzimních měsících si dejte pozor na náhlé investování nebo půjčování peněz, protože o ně můžete náhle přijít. A to by vám přineslo pocity beznaděje. Konec roku pro vás bude konečně ulehčením a radostí, protože všechny svoje finanční těžkosti vyřešíte a můžete se radovat.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku roku můžete v práci prožít konflikt nebo velké hádky. Nebude se vám to vůbec líbit, ale nijak se tomu zase nebudete vyhýbat. Prostě se konfrontujete s reálnou situací, která ve vaší práci nastane. Na jaře se vše obrátí a budete v práci nesmírně spokojeni a užijete si každou práci, kterou dostanete. Možná se v práci i zamilujete. Na podzim budete hodně pracovat a vytíží vás to tolik, že z toho můžete být i znaveni. Překonávání překážek vám půjde dobře, ale unaví vás to. Více se šetřete, protože na konci roku vás čekají deprese a pocity smutku. V práci se vám moc dařit nebude a budete si to vyčítat.

Horoskop prosinec 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, nemáte před sebou moc klidný měsíc a svátky můžete prožívat v jistém napětí. Po celou dobu vám totiž dělá společnost Mars, který je v nepřátelském postavení s vaším znamením. Zvláště kolem 21. prosince může ohrozit vaše rodinné vztahy i nové známosti. Je lepší teď tzv. netlačit na pilu a nechat všemu volný průběh, jinak si můžete pokazit Vánoce. Dokonce i po finanční stránce je lepší nenechat se unášet a věnovat pozornost vašemu aktuálnímu rozpočtu. Od 19. prosince se Venuše přesouvá do vašeho znamení, ale přijímá špatné vazby od Urana. O peníze můžete přijít tak rychle, že to nestíháte vůbec postřehnout. Proto si své finance opravdu dobře hlídejte! V práci máte nyní mnoho povinností a k tomu musíte snášet nepříjemné řeči od nadřízeného. Avšak od 9. prosince máte šanci udělat velký krok dopředu a zapracovat na vylepšení svých dosavadních výsledků, hodně štěstí!

Láska a vztahy

Na začátku roku se můžete stěhovat nebo budete v rámci vašeho bydlení zařizovat nějaké větší změny. Můžete i koupit nové zařízení a to staré přestěhovat. Čekají vás změny v oblasti bydlení a domova. Na jaře začnete řešit hodně důležité věci a váš vztah se ocitne jednou nahoře a jednou dole. Budete se snažit vše srovnat a dočasně se vám to povede. Některé věci prostě nechte být a ony se srovnají samy. Na podzim můžete propadnout pocitu beznaděje, kdy se nebudete moci hnout z místa. Ovládne vás pocit, že s vaším vztahem už nemůžete vůbec nic udělat. Ke konci roku se vše srovná a vy k vašemu partnerovi pocítíte majetnické sklony.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář srpen 2021

Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *