Měsíční horoskop Vodnář říjen 2021

Jste zamilovaná a tenhle měsíc si budete užívat partnera a lásky, kterou vám poskytuje. Máte mezi sebou krásné pouto a jediné, na co byste si měla dát pozor, je závist vašeho okolí. Někdo vás pomluví a nebude to s vámi myslet dobře, chce vás od něčeho i odradit. Poslouchejte intuici. Horoskop Vodnář říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář říjen 2021

Pokud ve vás sychravý říjen vyvolá špatnou náladu, spolehlivě ji zaženete nějakou novou aktivitou. Jste Vodnář, a tak je vaší přirozeností, že se rádi pouštíte do dosud neprozkoumaných věcí. Jestliže máte pocit, že ve vašem životě panuje chaos, udělejte si doma pořádek. Uvidíte, že se vám uleví.Měsíc říjen bude podle horoskopu přát především dlouhodobým vztahům. Nezadaní svou šanci dostali už dříve, a pokud ji promarnili, nedá se již nic dělat. Volný čas je nyní výhodné věnovat sobě a rozvoji své osobnosti. Jedině tak se může Vodnář konečně posunout dál a ještě více dospět. Bez výčitek se můžete hýčkat. Koneckonců si to zasloužíte. Poslední dobou jste se opravdu poctivě snažili.

Finance a peníze

Tento měsíc můžete dostat i nějakou odměnu nebo pochvalu a odměna by mohla přijít i někdy v dalším měsíci.

Kariéra a zaměstnání

Pozor si dejte na závistivou kolegyni, která vás může zradit, a způsobit vám tak problémy v práci. Raději si po sobě všechnu práci zkontrolujte a než něco odevzdáte, podívejte se, že tam jsou všechny potřebné složky. A když se vám něco nebude zdát v pořádku, raději se zeptejte.

Horoskop říjen 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, vstupujete do období plného událostí, ve kterém dominuje vaše zvýšená energie, ale také různé zkoušky, které je nutno překonat. Od 4.října je vaším přívržencem aktivní Mars, takže se nemusíte bát, že byste byli na všechno sami, jeho přízeň je přímo super devízou! Dokážete zvládat i více činností najednou, zejména těch fyzických a co se týče prosazování názorů, v tom jste naprosté jedničky. Poněvadž je však zároveň komunikativní Merkur od 3. října v kvadratuře s vaším znamením, nemusí být toto vaše prosazování vnímáno okolím vždy kladně. Od 23. října se proti vám otáčí i Slunce, takže může váznout například i chod v profesní sféře. Milí vzdušňáci, nutnost opatrnosti v komunikaci je signalizována i v oblasti lásky – Venuše dokáže být od 8.října pořádně vzdorovitá! Snažte se svou energii soustředit spíše do vzdělávání či poznávacích cest a máte vyhráno.

Láska a vztahy

Máte krásný vztah a ten budete celý měsíc prohlubovat. Užijete si láskyplné dny a je možné, že spolu odjedete i na kratší dovolenou nebo prodloužený víkend. Užívejte si jeden druhého, protože jste v tom nejhezčím období, a poslouchejte svoji intuici a srdce. Váš partner je pro vás ideální.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář srpen 2021

Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *