Měsíční horoskop Vodnář srpen 2021

Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete flirt, který může přerůst v něco vážnějšího. Můžete totiž potkat někoho z minulosti, kdo pro vás byl důležitý. Zažijete vášeň a užijete si léto. Horoskop Vodnář srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář srpen 2021

Poslední letní měsíc, srpen, představuje ideální příležitost k různým adrenalinovým zážitkům. Vodnář nyní pocítí velkou vlnu odvahy, a tak se nebude obávat ani takových aktivit, jako je horolezectví či seskok padákem. Partnerské i rodinné vztahy nyní budou jen vzkvétat, takže se v této oblasti nemáte čeho bát. Srpen přinese události v pracovní oblasti života. Každý Vodnář by teď měl zaměřit svou pozornost hlavně tímto směrem. Narazíte totiž na problém, který nesnese odkladu. Pokud se vám ho podaří zdárně vyřešit, pochvala vás rozhodně nemine. Stačí zapojit fantazii a přijít s novým nápadem, když už si všichni myslí, že se dostali do slepé uličky. Sáhnete si skoro až na dno, ale na druhou stranu zjistíte, že jste mnohem silnější, než jste si třeba mysleli. Jste podnikaví a máte spoustu zajímavých nápadů. Nebojte se toho využít!

Finance a peníze

Začátek měsíce přináší i příval financí a energii k jejich získání. Trochu si budete malovat vzdušné zámky, což vám přinese překážky na konci měsíce, ale nemusíte se bát, finance mít budete.

Kariéra a zaměstnání

V nějaké oblasti navazujete na minulost, a to vám přinese deprese a frustraci. Zbavte se nepotřebných pout z minulosti a uleví se vám. Koncem měsíce můžete z práce odejít, nebo ukončíte něco, co vám přináší trápení a neúspěch.

Horoskop srpen 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, v tomto měsíci máte velký úspěch především v lásce a nebojíte se převzít iniciativu. Venuše je po celou dobu v příjemném sextilu s vaším znamením a přidává vám na atraktivitě. Zvláště kolem 3. srpen si vás může vyhlédnout velmi sympatický protějšek! V práci jste pohotoví a snažíte se všechny povinnosti udělat s předstihem. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a až do 19. srpen vám dodává extrémní chuť pracovat. Následně vás však rozhořčí jednání nadřízeného, který jak se zdá, si ničeho neváží. Ve finanční sféře může zase dojít k nečekaným výdajům, a to zejména kolem 25. srpen. Můžete přijít o velmi důležitou věc, kterou je potřeba velmi rychle nahradit. Našetřené peníze tedy putují tímto směrem a vám se jen protáčí zorničky. I zdravíčko vás může do 21. srpen trochu pozlobit. Snažte se do svých dnů zařadit více odpočinku!

Láska a vztahy

V oblasti vztahů budete celý měsíc prožívat přízeň osudu a bude se vám dařit. V půlce měsíce dokončíte nějaké otevřené záležitosti a uleví se vám. Konec měsíce bude o navázání na minulost a bude to láskyplné navázání.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *