Měsíční horoskop Vodnář únor 2021

Začátkem měsíce budete řešit něčí závist nebo žárlivost a dost vás to naštve. Budete mít sice dostatek sil to vyřešit, ale občas spadnete až do beznaděje. Nakonec si vše vyříkáte a uzavřete to. V půlce měsíce budete řešit hlavně důležité věci a to vám přinese neklid, ale zase velkou produktivitu práce. Konec měsíce vypadá skvěle a nadějně. Horoskop Vodnář únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář únor 2021

Únor bude ve srovnání s předchozím měsícem mnohem pozitivnější. Vodnář se může těšit na velký příval energie, kterou by však neměl nadměrně čerpat, to se totiž může odrazit na jeho zdraví. Naučte se poslouchat své tělo a odpočiňte si, kdykoliv potřebujete. V opačném případě by následky mohly být fatální.Vodnáři by měli věnovat pozornost i mezilidským vztahům. I přes to, že právě nyní budou prosperovat spíše ty rodinné. Toho může skvěle využít k jejich utužení. Na druhé straně milenecké vztahy mohou trochu pokulhávat, v únoru vám bude poněkud chybět vášeň. I proto se příliš nebude dařit nezadaným jedincům. Jejich čas teprve přijde. Měli byste dokončit veškeré rozdělané věci. Později byste mohli mít problémy. Chrup máte přece jenom jeden, proto se o něho řádně starejte a nebojte se navštívit zubaře.

Finance a peníze

Kolem financí nebudete v únoru vůbec nic řešit. Uvědomíte si, že vám peníze proudí tak, jak potřebujete.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce vás ovládne pocit, že vše je iluze a vy se musíte někam přesunout a uzavřít minulost. Uvědomíte si, že jste závislá na něčem, co už je nefunkční, a nevíte, zda to chcete. Na konci měsíce něco uzavřete a budete vyvíjet aktivitu, což přinese boj a konflikt. Nakonec i radost nebo lásku.

Horoskop únor 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, v tomto měsíci máte velký úspěch především v lásce a nebojíte se převzít iniciativu. Venuše je po celou dobu v příjemném sextilu s vaším znamením a přidává vám na atraktivitě. Zvláště kolem 3. únor si vás může vyhlédnout velmi sympatický protějšek! V práci jste pohotoví a snažíte se všechny povinnosti udělat s předstihem. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a až do 19. únor vám dodává extrémní chuť pracovat. Následně vás však rozhořčí jednání nadřízeného, který jak se zdá, si ničeho neváží. Ve finanční sféře může zase dojít k nečekaným výdajům, a to zejména kolem 25. únor. Můžete přijít o velmi důležitou věc, kterou je potřeba velmi rychle nahradit. Našetřené peníze tedy putují tímto směrem a vám se jen protáčí zorničky. I zdravíčko vás může do 21. únor trochu pozlobit. Snažte se do svých dnů zařadit více odpočinku!

Láska a vztahy

Začátkem měsíce podniknete nějaké přesuny, možná stěhování, a týká se to lásky a uzavření minulosti. Následně začnete bojovat s partnerem, který k vám je studený a má odstup. Dá vám pocit ztrát a vy budete žárlit. Koncem měsíce se vám podaří navázat na minulost a začnete jednat. Konečně do toho skočíte a uděláte změny, které přinesou nové začátky a začátky nové lásky.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *