Měsíční horoskop Vodnář září 2021

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. Měla jste s celou situací už dávno něco udělat, ale vy jste se stále rozmýšlela, a tak jste se dostala až do tohoto nemilého stavu. Pokud se rozhodnete něco začít řešit, tak se vše může změnit a vám se uleví. Horoskop Vodnář září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Vodnář září 2021

V září se Vodnář bude muset vrátit do koloběhu pracovního života. Vzhledem k tomu, že vaše pocity budou spíše otupělé, se do práce vrhnete s radostí. Merkur v Panně vám navíc propůjčí analytické myšlení, díky kterému snadno proniknete k jádru každého problému, a tak jej hravě vyřešíte. V osobním životě vás v září čeká spíše seriózní období. Počáteční zamilovanost u Vodnářů již zřejmě opadla, to ale neznamená, že váš vztah již přestává mít smysl. Právě naopak. Jen vztahy, které zvládnou takovou zkoušku, mohou být opravdu pevné a dlouhodobé. Dopřejte si také relax, nestresujte se. Vaše smělé a nadčasové myšlenky se bohužel nesetkají s porozuměním a nadšením. Hvězdy jsou ve špatném postavení.Pokud se vám nelíbí, co vidíte v zrcadle, začněte s tím konečně něco dělat!

Finance a peníze

Máte možnost mít nový zdroj financí. Ten se objeví v průběhu měsíce a vám se zvedne nálada.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce můžete pocítit beznaděj, ale pak se vše nejspíš srovná a váš kolega najde v sobě sílu vám říci pravdu o nějakém projektu a přiznat se, že neví, co s tím má dělat. Vzájemně si pomůžete a celou záležitost vyřešíte ke spokojenosti nadřízených i vás všech.

Horoskop září 2021 Vodnář

Milí Vodnáři, nemáte před sebou moc klidný měsíc a svátky můžete prožívat v jistém napětí. Po celou dobu vám totiž dělá společnost Mars, který je v nepřátelském postavení s vaším znamením. Zvláště kolem 21. září může ohrozit vaše rodinné vztahy i nové známosti. Je lepší teď tzv. netlačit na pilu a nechat všemu volný průběh, jinak si můžete pokazit Vánoce. Dokonce i po finanční stránce je lepší nenechat se unášet a věnovat pozornost vašemu aktuálnímu rozpočtu. Od 19. září se Venuše přesouvá do vašeho znamení, ale přijímá špatné vazby od Urana. O peníze můžete přijít tak rychle, že to nestíháte vůbec postřehnout. Proto si své finance opravdu dobře hlídejte! V práci máte nyní mnoho povinností a k tomu musíte snášet nepříjemné řeči od nadřízeného. Avšak od 9. září máte šanci udělat velký krok dopředu a zapracovat na vylepšení svých dosavadních výsledků, hodně štěstí!

Láska a vztahy

Partner se vám ozve a dostanete od něj zprávu plnou citu, pochopení, radosti, hlavně vás zahrne láskou a porozuměním. Jen to nesmíte pokazit, protože pokud to pokazíte už na začátku měsíce, tak se to celý měsíc už nevyřeší a nepodaří se to urovnat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Vodnář srpen 2021

Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *