Roční horoskop Beran 2022

Berani se zaradují nad odchodem ohnivého Uranu z jejich znamení. Ze srdce vám spadne obrovský kámen a uvolní se vám ruce v mnoha životních oblastech. V březnu vám zamává na rozloučenou a slibuje pozitiva do soukromí, lásky i profesního snažení. Jeho místo zabírá štědrý Jupiter, díky němuž se otevírají cesty za štěstím a možnosti finančního zisku. Nepropásněte nic, co vám rok 2022 nabízí! Horoskop Beran 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Vaše kreativita se bude s postupem času zvyšovat, a zhruba v polovině roku 2022 dosáhne svého maxima. To si pak hravě udržíte až do konce prosince. Díky tomu vám vyjde všechno, na co sáhnete. Nebojte se přinést do vaší práce nové myšlenky a přizvěte si na pomoc jednoho, nebo i více kolegů. Společné úsilí posune vaši snahu a myšlenky na úplně jinou, novou a úžasnou úroveň!Díky vašim pracovním úspěchům, se můžete těšit také na příznivé finanční podmínky. To, že budete v podstatě neustále v jednom kolem, přinese tolik potřebné finanční ohodnocení, které už delší dobu potřebujete.

Beran bude šik, přesvědčivý a přitažlivý

Berani, podle horoskopu na rok 2022 končí období, kdy jste byli ignorovaní a přehlížení. Na výsluní bude Vaše schopnost reprezentovat a soucítit: okouzlující zevnějšek, hbité a vtipné odpovědi na nepříjemné otázky, nebo dokonalá empatie, tedy odhad, na co ten druhý právě myslí. To vše bude synonymem úspěchu Berana. Rozpačitý kašel i červenání pověsíte v roce 2022 jednoduše na hřebíček, spolu s kabátem, který již vyšel z módy. Pohotově odpálíte narážky Vaší tchýně, jakoby to byl obyčejný basebalový míček.

Láska

V roce 2022 budou mít všichni nezadaní Berani více šancí k nalezení spřízněné duše. Láska je všude kolem vás! Nebojte se urvat si kousek toho štěstí taky pro sebe.Sluncem naplněné dny čekají i ty, kdo už ve vztahu jsou. Ujistěte se přes to pro jistotu, že jste si jistí tím, co od vztahu očekáváte, a že jste s partnerem naladěni na stejnou vlnu. Naslouchejte si vzájemně a pro jistotu ponechejte dostatek prostoru na obou stranách, abyste mohli udělat malé změny, které vám pomohou váš vztah posunovat stále dál a dál na společné cestě životem.

Práce

Co vás stále drží v práci, kterou právě máte? Pokud v ní pociťujete více napětí a nechuti jako radosti, nemáte v ní důvod setrvávat. V lednu si sedněte as klidnou hlavou si sepište seznam všech pro a proti. To co vám bude převažovat, bude jasným signálem pro vaše další rozhodnutí.
Očekávejte v tomto směru řadu změn. Když i nezměníte své působiště, připravte se na přesuny v rámci vaší firmy. Ty se mohou týkat vás nebo pokud máte nějakých podřízených, přijdete do kontaktu s více novými kolegy.

Rok 2022 podpoří komunikační talent

Dobře se bude Beran cítit ve společnosti ostatních. Spíše než na dobrodružnou výpravu směřující na pustý ostrov se vydejte na odvážnou plavbu do vod, kde není nouze o spřízněné duše (velká zaoceánská loď, která pojme tisíce pasažérů). Jste-li úředníkem/úřednicí, jistě v roce 2022 rozdáte více úsměvů než razítek. Pokud patříte mezi Berany aktivní na sociálních sítích, měli byste si na všechny ty „lajky“, srdíčka, smajlíky a komentáře, které obdržíte, pořídit hrábě. Horoskop na rok 2022 Beranům přisuzuje úžasný komunikační talent. Možná, že budete požádáni, abyste napsali knihu. Ovšem, Vaše umění notovat si s ostatními takříkajíc „do nálady“ je věcí přirozenou a ne naučenou, která prýští z hloubi dobrého srdce Berana.

Peníze

S financemi zacházejte velmi opatrně. Najděte si jednoho člověka, se kterým budete konzultovat všechny větší rozhodnutí. Nepouštějte se do dlouhodobých investic, protože by se vám nevyplatily. Tento rok není stvořen k riskování s penězi.
Z každé výplaty si odložte alespoň malou rezervu, protože na konci roku vás čeká pár neočekávaných výdajů. Buďte připraveni i na výzvy na cestování. Právě tehdy vám přijde vhod nějaká rezerva, kterou lze použít jako kapesné. Loterii a hazardní hry byste letos pokoušeli marně, štěstěna vám nebude vůbec nakloněna.

Zdraví

Můžete se spolehnout na dobrou kondici a zdraví. Nebudou vás trápit vážnější potíže, vypořádat se budete muset jen se slabšími nachlazení. Dávejte si pozor na drobné úrazy při domácích pracích. I když patříte mezi zručné lidi, tentokrát se vám to může snadno vymknout z rukou.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Beran

Na transformativní rok se může připravit každý Beran. Horoskop 2022 pro ně bude znamenat zkoušku trpělivosti a odolnosti, nicméně díky nabytým zkušenostem budou moudřejší než kdy dříve. Lidé narození v tomto ohnivém znamení, jemuž vládne planeta Mars, musí počítat se zvýšeným tlakem v pracovním i osobním životě.
Počátkem roku se budete nacházet v útlumu, nicméně z hlediska práce i osobního života zůstane vše při starém. Pravděpodobně pocítíte potřebu izolovat se, abyste zhodnotili svou dosavadní cestu životem a rozhodnutí, která jste doposud učinili. Nebojte se udělat si chvilku pro sebe. Beranův horoskop 2022 je vám v tomto smyslu nakloněn.
V průběhu jarních měsíců roku 2022 bude Beran vše prožívat velice intenzivně. To může být jak požehnáním, tak prokletím – pozitivní vjemy sice budou zesíleny, ale ty negativní také, a tak je třeba počítat s určitou přecitlivělostí. Díky tomu však nebudete mít problém efektivně komunikovat svoje myšlenky a pocity, a tak se s vašimi blízkými budete schopni bez problému na čemkoliv domluvit.
V létě pro vás bude obtížné zůstat na jednom místě. Horoskop 2022 naznačuje, že největším lákadlem pro vás bude cestování a adrenalinové zážitky – s nudou tedy rozhodně nepočítejte. Mohla by přijít také nová láska, avšak pozor, postavení Uranu v Býku může přinést zvraty ve vztazích. Proto buďte obezřetní a držte se stranou. Pokud této osobě stoprocentně nedůvěřujete, mohli byste se spálit.
S příchodem druhé poloviny roku Beran nebude vědět, co má dělat dřív. V oblasti pracovního života mu budou starosti přerůstat přes hlavu, ale s trochou trpělivosti vše zvládne. Vyhněte se unáhleným rozhodnutím, mohla by se vám totiž vymstít. Také budete pociťovat touhu intelektuálně růst. Informace budete absorbovat s lehkostí, a tak bude nejlepší, když toto období využijete k samostudiu či jiné formě osobnostního růstu.
Po celoročním shonu, který s sebou rok 2022 přinesl, dostanete chuť uniknout realitě. Vlivem Saturnu v Panně na vás totiž mohou padnout úzkostlivé stavy a pochybnosti. Proto se okamžitě chopíte každé příležitosti uniknout do světa fantazie. Horoskop však doporučuje dávat si pozor na to, aby vám kvůli strachu čelit skutečnosti neunikla zajímavá šance posunout se vpřed.

Horoskop naznačuje změnu na obzoru

Horoskop také prozrazuje, že rok 2022 bude rokem změn. Můžete dostat červenou kartu a být vyloučeni jako hráč ze všech zápasů do konce sezóny, můžete se rozpadnout dlouhodobý partnerský vztah, nebo změníte práci a zjistíte, že Vás srdce táhne ke zcela jinému oboru. Jedná se o nějakou klíčovou změnu, která podle horoskopu v roce 2022 obrátí život Beranům naruby. Zahřáté křeslo je mnohdy příjemné, avšak když na něm sedíte dlouho, může Vás začít tlačit do zadnice. Čerstvý vítr a nové obzory jsou právě tím, co Berany učiní nejšťastnějšími.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran červenec 2021

Na začátku měsíce se budete posouvat dál ve vašem životě, a to jak v práci, tak …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *