Roční horoskop Blíženci 2022

Oproti ostatním znamením se Blíženci posouvají kupředu krůček po krůčku. Využíváte svého bystrého myšlení, které je v roce 2022 pokoušeno vrtkavým Neptunem. Nenechte se svést z cesty lákavými pozlátky a hrady z písku. Nejlepší podmínky pro růst nastávají se začátkem podzimu. Merkur fandí obchodování, podpisům smluv i novým kontaktům a hlavně nalezení velké životní lásky, pokud ji již nemáte! Horoskop Blíženci 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Pokud budete chtít být v roce 2022 úspěšní, nezbyde vám nic jiného, než začít spolupracovat s těmi správnými lidmi, se kterými si navzájem pomůžete dostat se dál. Spolupráce s ostatními je navíc skvělou příležitostí jak naplno ukázat vaše přednosti a schopnosti. Především v první polovině roku je důležité, abyste se zaměřili hlavně na práci. V osobním životě vám bude všechno vycházet dobře, tak si můžete dovolit soustředit se na kariéru.Nemusíte si dělat starosti o finance. Vaše pracovní nasazení a veškerá snaha bude po zásluze odměněná. Přes to raději zvažujte, za co budete utrácet. V roce 2022 se vám vyplatí investovat do věcí, vzdělání a všeho, co vám pomůže pokročit ve vašich dovednostech.

Srdce Blížence – střelka kompasu roku 2022

Blíženci, v roce 2022 budou zcela rozhodující pocity. Sňatek „z rozumu“ je tak kupříkladu rozhodnutím, které má jen malou šanci na úspěch. Obdobně i práce, byť sebe lépe placená, jež však Blížence nebude bavit, skončí fiaskem, tedy dost možná okamžitou výpovědí. Horoskop Blížencům radí, aby podrobně naslouchali impulsům, které vychází z nejhlubšího nitra, od srdce.
Samozřejmě, nemůžete se nechat jen „slepě“ vést každým hnutím mysli. Avšak poselství horoskopu na rok 2022 je zřejmé v tom, že klíčem ke štěstí bude právě to, co cítíte. Blíženci, nechte se vést hlasem srdce jako střelkou kompasu. Správná cesta se Blížencům již ukáže sama.

Láska

V minulých letech jste byli při hledání lásky romantičtí, někdy až příliš zasnění. Je na čase to změnit! V roce 2022 budete ke vztahům přistupovat z praktičtějšího hlediska a s chladnější hlavou. Sice nebudete tolik působit jako romantici, ale vaše šance na navázání dlouhodobějšího vztahu budou mnohem vyšší.Pokud už vztah máte, snažte se partnerovi více důvěřovat. Zpochybňováním všeho, co dělá, můžete váš vztah nenávratně poškodit, nebo dokonce zničit. Pokud o vašeho partnera opravdu stojíte, nechte si zajít chuť na známosti na jednu noc, ke kterým mají všichni Blíženci opravdu blízko.

Práce

V práci vás čeká hodně stresů. Budete postaveni před nečekané a velmi rychlé změny. Někteří z vás na ně nebudou vědět zareagovat a kvůli tomu přijdou o své šance. Pokud dostanete novou nabídku, nepřemýšlejte nad ní, protože na toto místo se chystá více lidí. Získáte možnost odstartovat zcela nový projekt, který se bude řídit přesně podle vašich pravidel.
V něm zrealizujete všechny vaše dovednosti a prokážete se, jakým pracovníkům ve skutečnosti jste. Dávejte důraz na správný výběr spolupracovníků. Nepodléhejte tlaku z nutnosti rychlého výběru a raději se poraďte s někým pracovně zkušenějším, který vám to pomůže vyřešit v požadovaném termínu as co nejmenšími škodami.

Horoskop vybízí: nevěřte pomluvám

Jestli je v jablku, švestce či třešni schovaný červ, se nedozvíte jinak, než když toto ovoce rozkrojíte a podrobně prohlédnete. Horoskop proto Blížence varuje: nevěřte povrchním hodnocením, pomluvám či fámám. Snažte se na vlastní oči vždy o pravdě přesvědčit. Pokud budete lehkovážně věřit tomu, co Vám ostatní napovídají, tak hrozí, že vyhodíte ovoce, které však nikdy červavé nebylo (např. rozkmotříte se s přáteli, protože prý …; zbavíte se funkčního přístroje, protože psali, že by mohl …) Horoskop na rok 2022 naznačuje, že Blíženci by mohli na přílišnou důvěru doplatit. Zásadní tedy bude v roce 2022 rozum, který musí dohlížet na naivitu a lehkomyslnost.

Peníze

Na peníze to nebude velmi dobrý rok. Nebýt příjmů vašeho partnera, vy byste vycházeli jen velmi těžko. Snažte se vyhnout finanční odpovědnosti i ve vaší práci. Hlavně se nehrňte do investic, které by mohly potopit vaši firmu a s těmi vaše zaměstnání.
Chovejte se rozumně a z každé výplaty si odložte pár korun na horší časy. Když si s tím nevíte rady, poraďte se s nějakým členem vaší rodiny, který by vám pomohl dostat se z nejhoršího a naučí vás hospodařit rozumnější.

Zdraví

Těšit se však můžete na výborné zdraví. Budete na vrcholu své kondice a to se odrazí i na vašich pracovních výkonech. Někdy nebudete vědět, co máte dělat s nahromaděnou energií. Bude proto rozumnější, abyste našli nějaké sportovní aktivity, které vás vyčerpají a uklidní. Jinak vám hrozí časté výbuchy hněvu, které si odnese nic netušící okolí.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Blíženci

Blížencům horoskop 2022 nadělí spoustu nečekaných příležitostí. To jistě oceníte, jelikož jste, stejně tak jako ostatní vzdušná znamení, otevření každému novému zážitku. Vaší slabou stránkou by v tomto roce mohla být vaše roztěkanost. Kvůli ní totiž u jedné myšlenky nezůstanete příliš dlouho, a tak často nedotahujete věci do konce. Na to byste letos mohli obzvlášť doplatit v kariéře.
Začátek roku 2022 budete nejspíš věnovat utužování vztahů, zejména těch přátelských. Také nastává ideální doba k tomu, abyste se zamysleli nad svým milostným životem. Pokud jste se dosud bavili flirtováním a krátkodobými známostmi, je možná načase přehodnotit situaci. Jste-li v dlouhodobém vztahu, pak jistě pocítíte, že byste měli začít myslet na budoucnost.
Blíženci budou mít v jarních měsících mnoho důvodů ke štěstí. Příležitosti k novým aktivitám se vám otevírají na každém kroku, čehož s radostí využijete. Možná se vám dokonce naskytne šance vycestovat někam za prací. Takovou nabídku si však dobře rozmyslete – přece jen byste se museli vzdát svého zázemí, které jste léta pracně budovali.
Léto 2022 bude přát změnám v kariéře. Máte-li už dlouho v hlavě nějaký zajímavý podnikatelský plán, tak vám horoskop radí, abyste začali něco dělat, a to ideálně už v červnu, kdy vám hvězdy budou nakloněny víc než kdy dříve. Rozhodně se však do ničeho nehrňte bez toho, aniž byste si dobře promysleli svou finanční situaci. Určitě se totiž nechcete dostat do potíží.
Během podzimu a zimy si budou Blíženci užívat především odpočinku. Celý rok vám dal pořádně zabrat a vy jste rádi, že si můžete vlézt doma pod peřinu a schovat se před okolním světem. Rozhodně si svou podzimní lenost nevyčítejte – nemusíte být u všeho. Pokud přece jen zatoužíte po společnosti, raději se věnujte rodině. Během roku toho o vás moc neslyšeli, takže je vaše přítomnost jistě potěší.
Horoskop navíc naznačuje, že si Blíženci podstatně pročistí svůj okruh přátel. Konečně rozpoznají, kdo si jejich důvěru nezaslouží, a vztahy budou nadále udržovat jen s těmi, kdo se prokážou jako opravdoví přátelé.

Blíženci zrozeni pro skutečnost

Více než dříve by se také Blíženci měli zaměřit na osobní kontakt. Když něco jako kachna kejhá a na první pohled (fotografie) to třeba také jako kachna vypadá, ve skutečnosti to kachna vůbec být nemusí. Vůně, chuť, dotek – ty patří k životu více než úvodní dojem a počáteční „jiskra“. Co tím chceme říct? Především internetové seznamování „na dálku“ je rozhodně užitečné jako třeba háček na udici při rybolovu, ale Blíženci jsou stvořeni k tomu, aby si užívali skutečnosti. Rok 2022 je časem, kdy byste měli podle horoskopu rozhodně dávat přednost osobním setkáním před virtuální realitou (internetem) a také společnosti před samotnou.
Horoskop prozrazuje, že stisk ruky, pohlazení po tváři nebo skutečný pohled do očí, mohou být pro Blížence často cennější, než půldenní telefonní hovor. Dobré lepidlo rozhodně nepoznáte podle televizní reklamy, ale podle toho, že s ním vyzkoušíte slepit podrážku bot nebo prasklou vázu. Stejně tak často postačí pár minut skutečného osobního kontaktu k tomu, abyste zjistili, jak moc si s druhým člověkem rozumíte a pasujete k sobě.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci červenec 2021

Začátkem měsíce můžete začít něco nového nebo dostanete nabídku nové práce. Poté však budete zavírat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *