Roční horoskop Býk 2022

Jaké šance vyhlížíte v roce zakončeném devítkou vy, milí Býci? Na následujících sedm let se ve vašem znamení zabydluje Uran a slibuje samé vzrušující zážitky. Hotovou explozi představuje jeho prosincové spojení s Jupiterem. Saturn, Neptun ani Pluto nestojí stranou a ukazují na dvanáct měsíců plných šancí ke změně a cestě za lepšími zítřky. Využijte toho v partnerské a finanční oblasti, kde budete zářit! Horoskop Býk 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Zaměřte se v roce 2022 hlavně na rozvoj sociálních dovedností. Pokud se naučíte pracovat společně s ostatními, bude váš kariérní postup mnohem rychlejší a příjemnější. Nepalte za sebou žádné mosty a ty co jste narušili v minulých letech, se snažte co nejdříve opravit, a to nejen v osobním životě, ale hlavně v tom pracovním. Celkově by se vám v profesním životě mělo dařit lépe než v minulých letech, a to hlavně v případě, kdy se budete snažit věnovat velkou pozornost i sebemenším detailům vašeho projektu.Podaří se vám vydělat větší množství peněz. Použijte je na uhrazení některých dluhů a závazků. Rozhodně se vám to vyplatí!

Býk jako milovník nových alternativ

Býci, pokud je dnes hitem jablko (ať už ovoce, nebo značka chytrého telefonu Apple), měli byste v roce 2022 vsadit spíše na hrušky. Nejedná se však rozhodně o narážku na tvar Vaší postavy. Dokonce ani ne na „tvrdší“ chuť, kterou obvykle hrušky mají. Horoskop se snaží naznačit, že hruška je především nenápadnou a často přehlíženou alternativou.
Lidé narození ve znamení Býka v roce 2022 začnou rozvíjet neobvyklé talenty a objevovat v sobě i kolem sebe úžasné hodnotné alternativy. Může se jednat o cokoli z oblasti tvůrčí činnosti: od vynálezu, který pomůže včelám nasbírat více medu, přes ponožky, jež budou tenčí, ale dvojnásob hřejivé, až po recept na pochoutku, která za třetinové náklady poskytne mlsání pro ty nejmilejší.

Láska

Čeká vás rok plný lásky a vášně a to bez ohledu na to, jestli jste zadaní, nebo ne. Všichni Býci pocítí v roce 2022 nezvladatelnou chuť na nějaké žhavé dobrodružství. Pokud jste ve vztahu, který je spokojený a vyrovnaný, přinese vám touha po dobrodružství nové možnosti s vaším stálým partnerem. Dejte průchod fantazii a snažte se naplnit všechna nesplněná přání a očekávání. Uvidíte, že budete chtít pořád další a nové společné zážitky plné vášně!Vy, co jste bez partnera, využijte každé volné chvilky k odpočinku, protože až vyrazíte ven, už si neodpočinete – v posteli tedy určitě ne. Rok 2022 bude plný zábavy, vášně, poznávání a dobrodružství. Je jen na vás, jestli se raději zaměříte na hledání vysněného partnera, nebo si prostě budete jen užívat jako single.

Práce

Zmíněné komplikace se budou týkat vašeho zaměstnání. Vedení se nespolehl na vlastní úsudek, ale uvěří řečem vašich nepřející. Bude velmi náročné odolat tomuto tlaku a dokázat jim, že vy opravdu pracujete pro dobro firmy a chcete dosáhnout co nejvíce aniž abyste přiživovali na svých kolezích.
I když se vám ve vaší práci již delší dobu nelíbí, nevyužijte této příležitosti k tomu, abyste změnili vaši firmu, protože by se to otočilo proti vám. Pouze byste takto potvrdili řeči nohsledů a zmařili si velkou část vaší kariéry. Když v této zkoušce obstojíte, zvažte nabídku, kterou vám dá za odměnu aktuální zaměstnavatel. Pokud vám někdo nabídne něco lákavější, můžete se vztyčenou hlavou odejít pryč.

2021 jako na dlani

Horoskop na rok 2022 také prozrazuje, že život Býků se začne normalizovat. Vaše vnitřní pocity v posledních letech patrně připomínaly sinusoidu s jasnými výraznějšími vrcholy a údolími. Ne, že by snad vrcholy nebyly krásné, jenže když je střídají hluboké propasti, člověku je pak úzko tak nějak již dopředu. Býci, nebojte se. Rok 2022 bude představovat spíše snadno přehlednou rovinatou krajinu, kde si i bez mapy snadno vyberete, kam se vydat.
Býkům se zároveň podaří přepsat mnohé minulé zkušenosti do jasných nových pravidel. Podle horoskopu tak Váš život získá na klidu a přehlednosti, jež Vám začnou závidět i ostatní znamení zvěrokruhu. Hluboká, avšak průzračná a klidná hladina jezera – tak horoskop zobrazuje letošní esenci býka.

Peníze

S financemi to bude u vás jako na houpačce. Na začátku roku se budete muset uskromnit a připravte se na to, že sáhnete i na své zásoby. Pokud je nemáte, budete muset kvůli nečekaným výdajům požádat o půjčku.
Potom však přijde šťastné období léta, kdy dostanete nečekané peníze, které vás dostanou z hlavních finančních problémech. Konec roku se již bude nést z tohoto hlediska v průměrném tónu. To však znamená, že nemůžete nesmyslně rozhazovat, protože nedostanete žádné peníze navíc.

Zdraví

Dávejte si pozor na váš životní styl. Dostihnou vás potíže s trávením, protože nedbáte na složení svého jídelníčku. Špatné výsledky vás přinutí udělat několik změn, které se v druhé polovině roku pozitivně odrazí na vaší kondici. Pokud se dlouhodobě cítíte unavení, vyhledejte nějakou sportovní aktivitu, které byste se trvale věnovali. Naučí vás to správné zacházet s energií v organismu a přinutí vás to zamyslet se nad svým zdravím tak, abyste ho posunuli lepším směrem.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Býk

Býk patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, a tak je pro něj typický spíše praktický a někdy až materialistický pohled na svět. Zrozenci tohoto znamení bývají obvykle klidní a vyrovnaní a také hluboce citově založení, zejména díky nadvládě planety Venuše. A právě jejich emoce budou tím, na čem se nejvíce odrazí události, které Býkům horoskop 2022 přinese.
Už během prvních několika měsíců roku 2022 v sobě Býk pocítí obrovskou mentální sílu. Pokud si jakýkoliv cíl budete dostatečně dlouho vizualizovat, brzy přijdete s plánem, který vás k němu dovede. Bude to však vyžadovat pořádnou dávku vytrvalosti. Dejte pozor, abyste při honbě za svými cíli nezanedbávali vaše zaměstnání. Mohli byste se dostat do finančních potíží.
S postupným oteplováním a příchodem jara začnete přikládat stále větší pozornost vztahům. Horoskop radí, abyste toto období využili ke zhodnocení vašeho milostného života a uskutečnění potřebných změn. Jestliže s partnerem už nějakou dobu uvažujete o tom, že si najdete společné bydlení nebo založíte rodinu, tak nastala ideální doba na to, abyste učinili potřebné kroky.
Letní měsíce si každý Býk patřičně užije. V práci bude relativně klid, a tak budete mít dostatek prostoru na to, abyste vyrazili na dovolenou nebo si dopřáli odpočinek v pohodlí domova. Při kontaktu s okolím byste si měli dát pozor na vaši tvrdohlavost. Je pochopitelné, že máte rádi, kdy se věci dějí určitým způsobem, nemůžete k tomu ale nutit ostatní.
Druhou polovinu roku 2022 se vám vyplatí využít k osobnímu rozvoji. Horoskop vám bude velice nakloněn a vy tak dostanete přístup k nevyčerpatelným zásobám duševní i fyzické energie. Využít ji samozřejmě můžete k samostudiu a vzdělávání, což uvedete do praxe i v zaměstnání, také by se však hodilo zapracovat na vašem každodenním režimu.
Ačkoliv se po celý rok budete těšit z dobrého zdraví, přemíra stresu nebo špatných zlozvyků by jej mohla podstatně ohrozit. Zkuste pravidelně provozovat nějaký sport a párkrát do týdne vyměnit smažený oběd za obyčejný salát. Uvidíte, že se budete cítit zdravěji, a navíc vám to bude i lépe myslet.

Horoskop radí: nezávislost na prvním místě

Dost možná překvapivě se Býk bude angažovat také v drogové problematice. Přesněji řečeno, rok 2022 je ideálním pro boj s vlastními závislostmi, nebo případně při pomoci s odvykáním závislosti u druhých. Zamyslete se proto, zda je nějaká oblast nebo aktivita, která Vám začíná více brát než dávat, lhostejno, zda se jedná o alkohol, sociální sítě, hazardní sázení nebo některé vztahy. Podle horoskopu totiž bude Býk nadán neuvěřitelnou houževnatostí a trpělivosti při postupném zdolávání překážek k větší samostatnosti a svobodě.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk červenec 2021

V červenci se vám podaří uskutečnit nějaký sen, což vám udělá obrovskou radost. Pozor na hádky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *