Roční horoskop Kozoroh 2022

Kozorozi se ocitnou na neoficiálním piedestalu celého zvěrokruhu. Vesmírní kurové pracují ve váš prospěch a můžete se těšit na báječné zprávy ve všech životních směrech. Neptun vám pomáhá vyjít ze stínu a proměnit troufalé sny ve skutečnost. Nestavíte ovšem vzdušné zámky. Saturn se postará, abyste do základů položili pevné kameny. Probudíte se s jarem jako příroda a rozkvetete do krásy. Horoskop Kozoroh 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Vašim úkolem číslo jedna bude práce na rozvoji přirozených dovedností. Osobní posun bude přínosný, ať už jste zaměstnancem, nebo podnikáte. Nebojte se, energie, kterou budete naplnění, vám veškeré učení hodně zjednoduší.V průběhu roku 2022 se vám může zdát vaše práce nudná a nezáživná. Pamatujte si, že dostatek optimismu, i když někdy nuceného, vám nejenom zpříjemní pracovní dny a morálku, ale také pomůže upoutat pozornost vašich kolegů a nadřízených.Zkuste zapracovat na rozpočtových schopnostech. Neutrácíte příliš mnoho peněz za nedůležité maličkosti? Opravdu potřebujete všechno, co nakupujete? Neplýtváte jídlem? Lepší přehled by se vám mohl hodit hlavně v druhé polovině roku 2022, kdy se váš příjem stabilizuje.

Horoskop vidí omezené zdroje

Horoskop na rok 2022 Kozorohům přiznává neochvějnou touhu pomáhat. Ovšem, každá pomoc něco stojí. A vzhledem k tomu, že patrně nepatříte mezi guvernéry centrální banky, kteří mají povoleno peníze „tisknout“, budete se muset spolehnout na své omezené zdroje. A to jak finanční, tak především na „nerostné bohatství“, tedy pramen vlastní psychické i fyzické energie, který je silou každého Kozoroha.

Láska

Váš společenský život čeká období vzestupů a pádů. Pokud jste ve vztahu, pak přišel vhodný čas, abyste dali partnerovi trošku více svobody. I když se vám může tato rada zdát být zvláštní, nebo nepříjemná, uvidíte, že z dlouhodobého hlediska vám rozhodně pomůže. Jestli jste nezadaní, snažte se vyhnout jednorázovým známostem. Mohly by se vám ošklivě vymstít.V druhé polovině roku 2022 vás čeká několik nepříjemných překážek, proto se zaměřte na to, abyste dělali pouze správná rozhodnutí. Pokud zvažujete manželství, děti, nebo jiné velké kroky, opravdu pečlivě zvažte všechna pro a proti a věnujte konečnému rozhodnutí veškeré úsilí a pozornost.

Zdraví

Krůček po krůčku se dostanete z obtíží, které vás postihnou na začátku roku. Kvůli vlastní opatrnosti si navodíte zranění, které vás může zabrzdit v pracovním nasazení. Berte to však jako malou výhodu, abyste si mohli zrekapitulovat předešlý rok a zvážit, co je pro vás v životě důležité. Během rehabilitace zapracujte na své kondici a zlepšete i vaše mentální zdraví, protože jen tak dokážete čelit překvapením, které má pro vás přichystané i rok 2022.

Jeden pro mě, jeden pro knížete

Kozorohům v roce 2022 doslova hrozí, že se zcela „rozdají pro druhé“ a na ně samotné nezbude nic. Byla by však velká chyba padnout na ústa vysílením. Proto horoskop Kozorohy nabádá: ani při záslužné charitativní činnosti nezapomínejte na sebe. Ke každému penízku, který dáte na hromádku pro někoho jiného, vždy přidejte i jednoho „sourozence“ na druhou hromádku, jež bude sloužit jako rezerva na horší časy v budoucnu Vám. V pohádce S čerty nejsou žerty to ostatně pěkně ukázal Petr Máchal, když dával z kouzelného kabátu vždy jeden zlaťák do pytle pro knížete a druhý do pytle určeného vlastní rodině.

Na co byste si měli dávat pozornosti

Zpomalte, protože jste nabrali vysoké tempo a nedokážete už tomu stíhat. Naučte se protřídit vaše priority, kterým se chcete věnovat více a zároveň tak zapracovat i na vašich dovednostech. Nemůžete být dobří ve všem, tak jak jste si to mysleli dosud. Myslete i na váš odpočinek, který odsouvá vždy na druhou kolej. A naučte poděkovat těm lidem, kterým na vás opravdu záleží.(Visited 1 854 times, 4 visits today)Shlédnutí: 1512

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha obvykle ve společnosti nebývají zrovna oblíbení, a to hlavně kvůli jejich chladnému a vážnému vystupování. To však nedělají naschvál. Jsou to zkrátka samotáři, kteří se raději zaměřují na materiální aspekty jejich života než na vztahy. Letošní rok pro ně bude převážně pozitivní, zejména pak díky postavení Uranu v Býku, které přinese Kozorohům horoskop 2022 plný kariérních úspěchů.
Na ty si však budete muset počkat až do března, začátek roku 2022 pro vás totiž bude spíše utlumený. Kvůli silnému vlivu Saturnu v Kozorohu vás totiž nejspíš přepadne strach z toho, že budete odmítnutí nebo dokonce selžete. Z toho důvodu se v zaměstnání nejspíš stáhnete do ústraní a raději se nebudete příliš projevovat. Podobný přístup zaujmete i vůči partnerovi, a tak uděláte vše pro to, abyste nevypadli ze zažitého stereotypu.
S příchodem jara se vaše obavy rozplynou a vy nasednete zpět na koně, zejména co se týče vašeho výkonu v zaměstnání. Vaše mysl bude pracovat na maximum, díky čemuž se vám bude dařit vše, na co sáhnete, aniž byste museli vyvinout nějakou velkou snahu. Horoskop však radí, abyste si dávali pozor na situaci v rodinných kruzích. S velkou pravděpodobností tu totiž dojde k velkému konfliktu, který by mohl s těmito vztahy pořádně zacloumat.
V letních měsících roku 2022 můžete očekávat, že vaše jarní pracovní úspěchy konečně přinesou ovoce. Ať už vás nadřízení odmění bonusem či zvýšením platu, vaše finanční situace se bude rapidně zlepšovat. Tato doba je také vhodná pro provádění nutných oprav domu. Navíc stoupající teploty roztají vaše srdce a vy tak budete mít ke svému partnerovi blíže než kdy dříve. Využijte toho a vyražte si někam za romantikou.
S nástupem podzimu a blížícím se koncem roku si Kozoroh pod vlivem Merkuru uvědomí, jak je důležitá komunikace. Jestliže už delší dobu chcete váš partnerský vztah nějak posunout, tak byste měli využít tohoto období k tomu, abyste to s vaší drahou polovičkou v klidu probrali. Podle horoskopu by váš úsudek mohl ovlivnit názor přítele nebo jiné třetí osoby, ale nenechte se zviklat.

2021 jako paví ocas

Horoskop též naznačuje, že rok 2022 bude pro Kozorohy skutečně velmi pestrý a pranic si nezadá s pery pavího casu. I duha klenoucí se nad Kozorohem si bude připadat jako vybledlá sestřička proti tomu, jak úžasně barevné budou zážitky roku 2022. Váš život se stane malířským plátnem a osud začne malovat úžasné obrazy, jež by Kozorohům mohl závidět i sám Van Gogh. Nabízí se především cestování a studium; avšak té pravé spokojenosti Kozoroh v roce 2022 dosáhne pouze pokud bude skutečně šťastna jeho nejbližší rodina či přátelé. Nic naplat, horoskop připomíná, že Vaše štěstí je úzce navázáno na štěstí ostatních.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *