Roční horoskop Lev 2022

Jaké cíle mohou mít jedinci, jejichž patronem je sám král zvířat? Milí Lvi, rozhodně nemíříte nízko. Máte štěstí, že ve váš prospěch pracuje trigon Jupiteru slibující expanzi, osobní i profesní růst a neopakovatelné příležitosti. Drží nad vámi i svá ochranná křídla plná mateřské lásky. Díky nim zvládnete ustát Uranův rukopis přinášející do děje překvapivé zvraty. Nezadlužujte se a nepůjčujte ani peníze! Horoskop Lev 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Už v první polovině roku 2022 pocítíte velký příval energie. Budete pracovat s mnohem větším nasazením i elánem. Jestli chcete své úsilí znásobit, požádejte o pomoc někoho z kolegů. Ve dvou (a více), se to lépe táhne. Snažte se ukázat, co umíte, ale raději se vyhněte tomu, abyste zbytečně čeřili poklidné pracovní hladiny. Pozornost správných lidí je skvělý nástroj k postupu v kariéře, ale nesmí být přehnaná.Díky velké energii, která vás prostoupí, odvedete spoustu skvělé práce a získáte tak nemalé finanční prostředky. Použijte je ke zlepšení vašeho životního stylu. Uhraďte některé závazky a část si nechejte i na zábavu. Zasloužíte si to!

Horoskop věští změnu o 180°

Hrdý Lev se v roce 2022 bude muset smířit s tím, že „žádný strom neroste do nebe“. Horoskop na rok 2022 je tak předzvěstí jisté změny dosavadního trendu (otočka o 180 stupňů). Lvi, pokud se Vám až doposud extrémně dařilo, měli byste se připravit na to, že se růst zastaví (zisk, rozšiřování provozu, návštěvnost webu atp. již nebudou strmě stoupat). Ovšem, takovou překážku byste měli vnímat především jako výzvu ke štěstí, jako první krok k harmonii a stabilitě, protože platí pravidlo, že „čím výše vystoupáte, tím hlouběji také můžete spadnout“.

Láska

Čeká vás hodně emocionální touhy, která vám přinese velkou spokojenost. Jestli jste bez stálého partnera, pak přichází ta správná chvíle začít se kolem sebe rozhlížet. Láska je možná blíž, než byste čekali.Ve stálém vztahu se nebojte zkusit trošku popustit uzdu vaší představivosti. Zkoušejte společně nové věci, na nových místech.Nezapomeňte se věnovat také členům rodiny a blízkým. Ujistěte se, že jste tu pro ně kdykoliv vás potřebují.

Práce

Tento rok bude velmi perspektivní z hlediska vašeho zaměstnání. Nečekejte však, že byste se stali součástí krátkých projektů s okamžitým užitkem. Naopak, naplánujte si déle, systematické a náročnější výzvy, které vás jasně posunou směrem vpřed a upozorní na vaše výkony vašich nadřízených. Vaše odhodlání a touha po změně nakazí i ostatních kolegů.
Nebudete potřebovat mnoho úsilí na to, abyste je promluvili na pár změn a intenzivnější práci na vašich osobních nápadech. Zapomeňte však na to, že byste za to získali ocenění jako jednotlivec. Buď berete s sebou celý kolektiv, nebo se na to vykašlete a raději stagnujte na jednom místě.

Rok 2022 přinese i dobrý vítr do plachet

Naopak, pokud patříte mezi Lvy, kterým se doposud štěstí vyhýbalo obloukem (alespoň někdy jste jej zahlédli), nebo se dokonce úmyslně ukrývalo neznámo kde, pak je pro Vás letošní horoskop symbolem naděje. Obrat nepříznivého trendu je již na dohled. V roce 2022 se začnete zbavovat dluhů, neshod ve vztazích, zranění nebo jakýchkoli dalších problémů, které Vás trápí.

Peníze

Sice hodně vyděláte, ale zároveň stihnete i vše utratit. Nemusíte mít však kvůli tomu špatné svědomí. Vše jste dostali jen díky vašemu úsilí, ani cent z těchto peněz není nezasloužený a tak se můžete těšit i na takové přilepšení. Díky dobrému rozložení hvězd se nemusíte obávat neočekávaných výdajů. Klidně si užívejte vaše výdělky tak, abyste nedostali do mínusu a nemuseli jste se spoléhat na půjčky a vše ostatní se vyřeší za vás.

Zdraví

Ze začátku roku bude vypadat všechno skvěle. Budete mít spoustu energie a to vám pomůže překonat i některé starosti, které vás potkají. Pak se na vás sesype tíha ostatních týdnů a to se odrazí i na vašem zdraví. Můžete očekávat, že vás to vyřadí ze zaměstnání i na celý měsíc.
Berte tento čas jako šanci na úklid si ve vlastním životě. Pak budete pociťovat jistou dávku lenosti spojenou se slabší kondicí. S příchodem léta se však dostanete opět do normálu a zlepší se i vaše zdravotní stránka.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Lev

Lvův horoskop 2022 bude zaměřený zejména na práci. Zrozenci tohoto ohnivého znamení, jehož vládnoucí hvězdou je samotné Slunce, jsou velmi cílevědomí a vytrvalí, a tak se v kariéře nezaleknou žádné větší výzvy. Oplývají silnou tvořivou energií, které často využívají k tomu, aby se stali středem pozornosti. Taky se jim líbí, když jsou věci podle nich, a tak mívají sklony k panovačnosti, což se jejich okolí nemusí vždycky líbit.
V počátečních měsících roku 2022 zaznamená Lev problémy v oblastech, u kterých podcenil předchozí plánování. V této době budete muset vsadit na opatrnost a diplomacii a věci si předem dobře promyslet, ať už půjde o vztahy či kariéru. S plánováním se nebojte obrátit na někoho z vašich přátel a mějte neustále na paměti, že nic nemůžete mít ihned.
Na jaře se váš horoskop obrátí směrem k vaší kariéře. Pracovní nabídky se na vás budou jen hrnout a některé z nich by po vás mohly vyžadovat, abyste vycestovali někam do zahraničí. Tady je třeba zvážit, zda za to daná příležitost skutečně stojí. Jakožto Lev jste přece jen spíše vůdčí typ, a tak byste se v podřadné pozici nemuseli cítit zrovna dobře. Pokud máte v hlavě nějaký nápad na podnikání, tak nastala ideální doba jej uskutečnit.
V polovině roku 2022 bude pravděpodobně ohrožena vaše finanční situace, což by mohlo vést k depresivním či úzkostlivým stavům. Pamatujte na to, že když jste se do této situace dokázali dostat, tak z ní zase najdete cestu ven. Hlavně nepropadejte panice a nesvěřujte své finance někomu cizímu. Daná osoba by nemusela mít ty nejčestnější úmysly a vám by se tak mohlo ještě přitížit.
Od podzimu až do konce roku bude váš horoskop konečně přát vztahům. V práci bude mít Lev zasloužený klid, takže bude dostatek prostoru na rodinné návštěvy či výlety. Partnerské vztahy jsou nyní velice silné, takže i když vám do cesty vstoupí nějaká překážka, bez problému ji překročíte a budete se posouvat dál. Ideální cestou, jak posílit vztahy, budou různé sportovní aktivity jako třeba badminton či stolní tenis.

Energie z nitra Lva

Spíše než nějakou bezpracnou „třešinku na dortu“ bude však rok 2022 představovat „pumpu“, která Lvům umožní dostat z hlubin osobnosti tu nejcennější energii na povrch a přeměnit ji celou na úspěch – ovšem to vše jen díky Vaší usilovné práci (pumpování podobné dolování cenné energie z ropného vrtu). Žádný pečený holub k ústům Lva totiž sám od sebe nepřiletí.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev září 2021

Od začátku měsíce vás čeká stabilita, která se vám bude velice líbit, a budete ji …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *