Roční horoskop Panna 2022

V novém roce neplatí, že byste mávnuli křídly a vznesli se ke hvězdám. Panny naopak čeká trochu krkolomný start, což nemusí nutně ukazovat na strmý pád. Saturn ve spolupráci s Jupiterem chtějí zapracovat na rezervách, které máte. Studujte, cestujte, poznávejte inspirativní tváře. A především hledejte cestu k poznání sebe sama. Jen tak můžete být skutečně lepším člověkem, který pomáhá druhým. Horoskop Panna 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Největším úkolem, který budete muset v roce 2022 zvládnout, je skloubení práce se soukromým životem. V minulých letech jste hodně pracovali, a i letos budete mít tendenci zdržovat se v práci déle, protože vám půjde od ruky, ale musíte myslet také na soukromý život a všechny, kdo už delší dobu čekají na vaši pozornost. Jako první zkuste rozlišit pracovní dobu od osobního času. Když jste v práci, oddejte se jí na 100%, ale jakmile z ní odejdete, nechte všechny vaše pracovní povinnosti, i myšlenky, tam.Udržte si i nadále optimistický postoj – na první pohled budete působit jako schopnější zaměstnanec, a vaši nadřízení to brzy ocení!

Horoskop radí dopřát si mírný risk

Panny, horoskop na rok 2022 varuje před Vaší přirozenou spořivostí. Velmi snadno by se totiž mohlo stát, že touha po zisku „za každou cenu“ nebo po maximálních úsporách zastíní Vaši přirozenou panenskou upřímnost. Smiřte se s tím, že vyšší výnosy s sebou nesou i vždy i vyšší riziko; a tedy, abyste mohli něco získat, musíte být ochotni a připraveni čas od času také něco obětovat či prohrát – jinak řečeno, závod, kterého se nezúčastníte, sice s jistotou nemůžete prohrát, ale rozhodně v něm také nezvítězíte.

Láska

Po celý rok 2022 se můžete se těšit na mnohem živější, zajímavější a dynamičtější milostný život! Pokud už jste ve vztahu, nechte vašeho partnera převzít otěže. Možná se trošku ponoříte do rutiny, ale i stereotyp může být k ledasčemu dobrý. Uvidíte, jak se budete s menší odpovědností cítit ve vztahu pohodlněji, uvolněněji a příjemněji. Pokud jste ve vztahu, který vám dlouhodobě nevyhovuje, pak je nejlepší čas na změnu. Někdy je lepší být šťastný jedinec, než nešťastný pár.Pokud nemáte stálého partnera, dejte si tento rok aspoň na chvíli v hledání pauzu. Je důležité, abyste napřed poznali sami sebe, a pak teprve někoho dalšího. Scházejte se s přáteli a rodinou, bavte se a uvidíte, že pravá láska se objeví přesně v tom momentu, kdy ji přestanete hledat.

Práce

Vždy jste byli známí tím, že jste velmi pracovití a je na vás spolehnutí. No na začátku roku jako kdybyste trošku prospali pár příležitostí a vaši spolupracovníci vás nebudou poznávat.
Bude pak velmi těžké naběhnout do starých kolejí a vysvětlit jim, že šlo pouze o malé pochybení z vaší strany, které se již nebude více opakovat. Naštěstí dostanete do rukou jeden samostatný projekt, kterým se budete moci opět ukázat v pozitivním světle.
Dobře se na něj připravte a dejte do něj všechno své úsilí. Pro Panny přichází v druhé polovině roku ideální čas na založení si vlastního byznysu. Váš nápad se konečně uchytí a přinese vám mnoho užitku před začátkem roku 2022, kdy už naplno vstoupíte mezi vaši konkurenci.

Žena–Panna

Žijeme sice v době, která klade maximální důraz na genderovou vyváženost, ale nic naplat, dle horoskopu je Panna přece jen ženou. A v roce 2022 nebude rozhodně od věci využít esenci vlastností, kterou toto znamení zvěrokruhu oplývá. Podtrhnout krásu, šarm a něhu, tedy především pokud jste žena, by mělo být samozřejmostí.

Peníze

Raději se naučte peníze spořit. Čekají vás velké plány, které můžete splnit jen s dobrým finančním zabezpečením. Nejsilnější měsíce z hlediska výdělků budou leden a říjen. Ty vám zároveň pomohou splnit některé vaše sny, protože budete na ně potřebovat i více vašich úspor. Naštěstí se nemusíte obávat o pár rychlých příjmů, které vám vylepší rozpočet. Můžete zkusit štěstí v loterii. Neočekávejte velké výhry, ale můžete se těšit na pár příjemných přilepšení.

Zdraví

Poslední měsíce byly pořádně stresující a to si vybere svou daň. Budete si muset naordinovat určitou pauzu, během níž se zregenerujete a načerpáte novou sílu. Pomohou vám lázně, někdy postačí na pár dní vypadnout ze zaběhnutého koloběhu a doléčit si některé zranění.
Dávejte si pozor na časté nachlazení, které mohou vést k dlouhodobým problémům s dýchacími cestami. Změňte stravu, jezte více vitamínů v čerstvé zelenině a ovoci a nespoléhejte se pouze na podpůrné produkty koupeno v lékárně.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Panna

Postavení Jupiteru a Saturnu způsobí, že Panně horoskop 2022 přinese spíše osamělé období, a to primárně během prvních několika měsíců. Zrozenci tohoto zemského znamení, které ovládá planeta Merkur, si zakládají především na pořádku a organizaci. Jsou tedy velmi praktičtí, což jim zpravidla přináší mnoho úspěchů v kariéře. Jejich smysl pro detail jim však zabraňuje dívat se na věci z větší perspektivy, a to pro ně často bývá kamenem úrazu.
Jak už bylo zmíněno, během počátečních měsíců roku 2022 se Panna téměř kompletně izoluje od všech svých přátel i rodiny. Máte pocit, že se nemáte komu svěřit, a tak pravděpodobně strávíte celé hodiny analyzováním vašich negativních emocí, což vaše trápení ještě prohloubí. Uvědomte si, že jste dostatečně silní a schopní na to, abyste svou situaci opět obrátili. Nikdo jiný to za vás přece neudělá.
Příchod jara se váš horoskop obrátí zpátky k lepšímu a vy zase budete schopni ukázat okolí to nejlepší, co ve vás je. Cokoli ve vztazích s rodinou, přáteli a vaším partnerem nefungovalo, si v klidu vyříkáte, díky čemuž budete schopni posunout se o krok vpřed. Díky předchozí samotě si jejich přítomnosti skutečně vážíte, a tak nedovolíte, aby vaše předsudky jakkoli ovlivnily vaši nově nabytou harmonii.
Léto 2022 vám přinese obrovskou vlnu energie, kterou se vyplatí investovat do vašeho fyzického i psychického zdraví. Panna tak získá perfektní příležitost k tomu, aby do svého režimu zařadila pravidelný pohyb a zapracovala na svém jídelníčku. Pokud kvůli práci nemáte čas, volte aktivity, které jsou z hlediska času efektivní, jako například tabatu nebo HIIT.
V podzimních a zimních měsících se váš horoskop bude opět orientovat na kariérní oblast vašeho života. Dokážete rozpoznat a řešit i ty nejmenší chyby a dokonale plnit zadané úkoly, což vám v zaměstnání přinese obdiv kolegů i vedení a možná přinese i vyšší plat. Žádná Panna by však neměla zapomínat ani na rodinu a partnera. Ukažte blízkým, že vám na nich záleží, pokud to totiž neuděláte, můžete tím vyvolat staré konflikty, které vás od nich na začátku roku oddělily.

Muž–Panna 

Ovšem i když patříte mezi muže, nebojte se projevit laskavost, vlídnost, soucit a pochopení, což jsou vlastnosti často připisované spíše „něžnému pohlaví“. Než leštit kolty, mávat kyjem v ruce a nebo šlapat na pedál Harley Davidson, pomůže v roce 2022 prosperitě muže-Panny civilizované, střídmé a výsostně gentlemanské chování. Rok 2022 tak bude i dobrou příležitostí pro nápravu pošramocených vztahů v rodině a mezi přáteli.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Panna červenec 2021

Na začátku měsíce budete zavírat oči před změnou, která je pro vás nezbytná a osudová. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *