Roční horoskop Rak 2022

Znamení Raka není uzpůsobeno hektickému tempu, což v tomto roce z opozice připomíná mírumilovný Jupiter. Hlavním úkolem je oddělit realitu od staveb vzdušných zámků. Díky tomu se do harmonie dostává i bohatý vnitřní svět. Nebojte se, rok 2022 nebude žádná nuda. Od března se o zábavu pro tělo i duši stará král dobrodružství Uran. Proto si naplánujte třeba dovolenou snů, která vám změní celý život! Horoskop Rak 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Pracovní postupy a povýšení budou v roce 2022 přímo záviset na vašich plánech do budoucna. Pokud si chcete zachovat současnou práci, měli byste začít pracovat na lepší organizaci. Díky tomu budete pracovat lépe a efektivněji při použití menšího úsilí. Pokud se vám vaše práce příliš nezamlouvá, je rok 2022 tím pravým rokem ke změnám. Přemýšleli jste už třeba o podnikání?Než provedete jakoukoliv změnu, zeptejte se sami sebe, co vlastně od života očekáváte a jaké jsou vaše priority. Samozřejmostí by mělo být to, že se napřed ujistíte, že máte novou práci, než dáte výpověď v té stávající, aby se nestalo, že zůstanete nezaměstnaní.

Domácnost bude královstvím pro Raky

Domov se stane zároveň skutečným královstvím, které se Rak rozhodne zvelebovat a kde bude vládnout. Horoskop na rok 2022 ovšem předesílá, že více než kliky ze zlata nebo předložka před televizi z pravé buvolí kůže Vás budou zajímat praktické záležitosti, jako je krásný a bezporuchový vodovodní kohoutek nebo fungující nákupní seznam přišpendlený na ledničce. Právě díky němu předejdete víkendovému hladomoru nebo alespoň trapné situaci, kdy neohlášené návštěvě nemáte najednou co nabídnout. Podle horoskopu prokáže Rak v roce 2022 velkou dávku předvídavosti a praktických zlepšení právě v domácích záležitostech.

Láska

Rok 2022 je rokem, kdy musíte pracovat na zlepšení sebe sama. Díky tomu se stanete lepším člověkem a naberete i zdravé sebevědomí, které vám v minulém roce mnohdy chybělo. Sebejistý člověk ze sebe vyzařuje klid a vyrovnanost, a přitahuje tak k sobě více lidí, než ten, kdo si nevěří. Pokud hledáte lásku, je to pro vás přímo báječná zpráva! Nicméně pokud už máte stálého partnera, budete se muset pokusit veškerému pokušení vyhýbat. Využijte svoje charisma na to, abyste ještě více okouzlili právě toho jediného. Nebojte se, i on vaši změnu k lepšímu ocení. Zadané páry čekají v roce 2022 velká rozhodnutí. Pokud plánujete společné bydlení, svatbu, nebo děti, neváhejte! Přišel ten nejlepší čas!

Práce

Už v létě budete mít pocit, že se váš život netočí kolem ničeho jiného, ​​pouze kolem vaší práce. Nesmíte však vůbec polevit, protože ve výhledu máte lepší pozici, která vám přinese i více prostoru pro soukromý život.
Do té doby vás však čeká tvrdá práce a hledání motivace, jako nepolevit a přivést s sebou do úspěšného konce i kolegy, kterých budete ve finální fázi tak potřebovat. Tento rok není vhodným pro změnu zaměstnání.
Protože i když věci vypadají jinak, ve skutečnosti vám právě tato práce, kterou máte, přinese nejvíce užitku a odpich se od ní blíže k vaší vysněné pozici. Pokud máte chuť na vlastní byznys, letos vám dobře poslouží na připravení si prvního základu, abyste pak mohli pustit do této velké změny v plné síle.

Horoskop věští zdraví i skvělý odhad

Co se týče řešení možných vleklých zdravotních potíží, vypadá to tak, že rok 2022 přinese nejspíše úsměv ve tváři Raka a pozitivní vývoj na těle i duši. Raci budou mít svůj život pod kontrolou. Můžete klidně spát „na vavřínech“, se vší pravděpodobností se nedočkáte nenadálých překvapení. Bláhoví snílci jsou totiž mezi Raky spíše výjimkou. Horoskop také Rakům dává do vínku skvělý odhad. Pokud někdo v roce 2022 dokáže „od oka“ poznat, kolik měří ta či ona věž, kolik váží kůň, nebo kam se vyšplhá cena asijských akcií, bude to právě Rak!

Peníze

Hledejte si možnosti vedlejších výdělků. Z hlavního příjmu nečekejte peníze navíc, budete dostávat jen svůj standard, který vám však pokryje pouze základní výdaje. Chcete uspořit cosi navíc a mít i nějakou zásobu vašich rozmary, musíte k tomu přiložit více úsilí.
Zbytečně neriskujte peníze v hazardních hrách. Máte štěstí v lásce, nečekejte ho bez vlastního přičinění i v oblasti peněz, takže takovým snadným způsobem se k nim určitě nedostanete.

Zdraví

Pokud jste trpěli v minulosti depresemi nebo silnou melancholií, nyní se z nich konečně dostanete. No když už máte vyléčenou mysl, měli byste konečně zapracovat i na svém těle. Hrozí vám více zranění, které souvisí s vaší slabou kondicí. Když začnete cvičit a dělat něco se svou postavou, odrazí se to i na lepším zdravotním stavu. Díky tomu zabojujete zejména s vašimi dlouholetými onemocněními.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Rak

Rakův horoskop 2022 bude tak trochu připomínat horskou dráhu. Lidé, kteří se narodili v tomto vodním znamení ovládaném Měsícem, jsou totiž přirozeně velmi citliví, a tak budou každou událost prožívat velmi intenzivně. Velice si zakládají na rodině, v jejíž přítomnosti se cítí úplně nejlépe. Svým blízkým se snaží pomáhat, kdykoliv to jde, ale na druhou stranu dokážou být ve svém jednání i docela bezohlední.
Rak na sobě po celý rok 2022 ucítí silný vliv Saturnu, který bude během prvních měsíců bohužel spíše negativní. Vyvolá ve vás totiž pocit, že nic z toho, co uděláte, nemá žádný význam, a tak snadno upadnete do depresivních stavů. Zkuste si najít nějakou aktivitu, která vás bude bavit a spolehlivě vás rozptýlí. Horoskop přeje různým formám pohybu jako například józe, posilování s činkami či kalistenice.
Od začátku března už se vaše nálada začne zlepšovat, což byste jako správný Rak měli využít k utužování rodinných i partnerských vztahů. Venku už se otepluje, tak vytáhněte kolo nebo sedněte do auta a vyražte na společný výlet. V práci vás nyní žádné zvraty nečekají, takže se můžete uvolnit a vychutnat si chvilky strávené s těmi nejbližšími.
Léto s sebou přinese společenskou náladu, což Rak využije k trávení času s přáteli. Podle horoskopu to ale vypadá, že nepřijdete zkrátka ani v lásce. Možná se konečně odhodláte vyjádřit své city i za cenu toho, že by je druhá osoba nemusela opětovat. Ve vztazích se nyní probudí sexualita a vášeň, a tak dojde k tomu, že vás vaše drahá polovička bude mimořádně přitahovat. Nebojte se opustit stereotyp a dopřejte si romantickou dovolenou ve dvou.
Poslední letošní měsíce vás zatáhnou do víru pracovního života, kterému jste se v průběhu roku 2022 příliš nevěnovali. Vaše mentální kapacita nyní dosahuje maxima, díky čemuž dokážete pracovat, řešit problémy a hltat nové informace skoro bez námahy. S přesčasy a směnami navíc to ale nepřehánějte, obzvlášť pokud byste kvůli tomu měli zanedbávat rodinu. Vás i vaše blízké by to mohlo dost mrzet.

Láska

Raci, pro rok 2022 bude typická jistá „roztříštěnost“ citů; láska je jako loď pohupující se na mořských vlnách. Z horoskopu proto vyplývá tendence hledat správný rytmus a harmonii pro Vaše srdce. Dost možná Vaši mysl ovládne pocit, že někomu něco v lásce dlužíte. Je to však pouze věcí názoru. Jak totiž říká pravidlo číslo 17. Jiřího Duška: „Pamatuj, že nikomu nejsi nic dlužen“. Horoskop tak navrhuje Rakovi, aby se soustředil v prvé řadě na to, že nejlepší cesta ke spokojenosti v lásce je myslet především sám na sebe, na vlastní klid, umění odpouštět (i sobě) a rozhodně nepodléhat náhlým podnětům. Nejedná se však o sobectví. Pokud zvuk Vašeho srdce připomíná kakofonii místo nádherné harmonie Mozartovy sonáty, bude nejlepší odjet na měsíc do ticha Tibetu (více).

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Rak červenec 2021

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *