Roční horoskop Ryby 2022

Milé Rybky, co víc byste si mohli pro nadcházející rok 2022 přát, než je ochranná ruka vašeho vládce, Neptuna? Jeho konjunkce je čirou esencí doby lásky, blahobytu a spokojenosti. Pracujete na tom, abyste byli lepším člověkem a mohli k sobě přitahovat pouze to nejlepší, co svět nabízí. Zjara vás začne podporovat i dobrodruh Uran. Jeho náruč je plná vzrušení, optimismu i nečekaných příležitostí. Horoskop Ryby 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Pokud budete chtít v roce 2022 uspět, bude nutné, abyste pracovali usilovněji, než dřív. Nechte vaši fantazii působit, aby obohatila vaše činnosti, ale držte ji zkrátka, aby vás nesvedla na scestí, ze kterého by se vám těžko hledala cesta zpět. Některé z vašich nápadů můžou být pro vaši práci velmi užitečné, ale nic se nemá přehánět. Důležité je zůstat pevně nohama na zemi a držet se reality. Zatímco se vám takový postoj může zdát být nudný, je to právě to, co vám přinese lepší práci a možná i lepší finanční ohodnocení.Když už je řeč o penězích – váš příjem v roce 2022 bude dostatečný na to, abyste byli schopni zaplatit všechny svoje měsíční výdaje a ještě si vytvořit slušnou finanční rezervu.

Horoskop povzbuzuje Rybí originalitu

Ryby, pokud budete v roce 2022 psát motivační dopis jako součást žádosti o nové zaměstnání, nebo třeba dopis milostný, zvažte, jestli by nestálo za to, zkusit je napsat vlastnoručně, plnicím perem, nebo naopak na starém psacím stroji, případně je ztvárnit jako propagační leták či policejní oznámení o hledaném pachateli „most wanted“. Horoskop totiž prozrazuje, že právě v roce 2022 mají Ryby ideální příležitost ukázat ostatním, že nepatří mezi „stádo přežvýkavců“ (tedy obrazně řečeno mezi lidi bez jakékoli fantazie a smyslu pro originalitu).

Láska

V posledních několika letech vám bylo umožněno, abyste se mohli soustředit hodně sami na sebe. Teď přichází rok, kdy budete pracovat pro změnu na vašem společenském životě. Budete mít nejlepší podmínky k tomu, abyste se znovu spojili se starými přáteli, ztracenými láskami, spolužáky nebo kamarády z dětství.Pokud jste nezadaní a podaří se vám v roce 2022 zamilovat, bude vaše láska upřímná a vydrží hodně dlouho. Ať už jste zadaní, nebo ne, nejdůležitější bude vaše upřímnost. Říkejte druhým jen to, co máte ověřené, neslibujte nic, co nemůžete splnit a váš společenský, partnerský, ale i rodinný život bude mnohem jednodušší.

Práce

Vaše práce se změní na bojiště. Budete se muset velmi snažit, abyste si obhájili vaši pozici a nepřišli o to, o co tak jste tak dlouho bojovali. Nebude to nic jednoduché, protože snaživec z řady vašich kolegů se bude tvrdě bít o toto místo a bude záležet i od vašeho důvtipu, zda ho dokážete překonat.
Některé Ryby stále váhají, zda mají své zaměstnání raději změnit, nebo zůstat na stejném místě. Když u vás vyhraje první možnost, šťastní budete pouze pokud zcela změníte pole vaší působnosti a začnete od nuly v jiné sféře. Začátky možná nebudou lehké, ale nakonec vás to nakopne takovým nadšením, že se nebudete chtít vaší nové šance vzdát.

2021 přeje odvážným Rybám

Ukažte ostatním, že máte odvahu dělat věci jinak, po svém. Je jasné, že snaha být originální se vždy nesetká s pochopením všech, ale to už je součást takového údělu. Horoskop na rok 2022 se snaží připravit Ryby na křivolakou cestu, která se nevyhne problémům. Letadlo, které stoupá vzhůru, musí také po čase přistát a nabrat palivo na další let (nelze tedy jen ustavičně stoupat výš a výš). A i ten, kdo se chce stát mistrem v krasobruslení, tu a tam zaškobrtne a mnohdy i bolestně spadne při tréninku. Horoskop tak Rybám vzkazuje, že potenciál roku 2022 je velký, ale jen odvážní a vytrvalí z něj dokážou získat skutečně mnoho.

Peníze

Využijte kouzlo vaší osobnosti a dostaňte se k informacím, které vám pomohou vydělat si jednoduše nějaké peníze navíc. Mohli byste mít štěstí i v rizikových investicích, ty by však měli vyhýbat hazardu, kde byste se pohybovali na příliš tenkém ledě.
Můžete vyzkoušet i dlouhodobě zajímavý výdělek, když například koupíte nový byt, na který si sice vezmete hypotéku, ale podnájem vám vyplatí veškeré náklady a přinese vám užitek navíc. Neutrácejte peníze na zbytečnosti, snažte se je rozložit rozumně a vydělat na nich aspoň něco navíc.

Zdraví

Při troše úsilí se vám podaří dostat do dobré kondice, což vás zároveň ochrání před jinými onemocněními. Měli byste zvážit pouze vzdání se svých zlozvyků jako alkohol a cigarety, které vás mohou ještě po zdravotní stránce potrápit. Vyměňte je za zdravou stravu a pravidelný pohyb, čímž se dostanete na požadovanou váhu, což odtažité i problémy se zády a klouby.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Ryby

Rybám horoskop 2022 přichystá mnoho příležitostí, při kterých se značně posílí jejich intuice. Lidé zrození v tomto vodním znamení, kterému vládne Jupiter a Neptun, totiž obvykle bývají velmi nerozhodní, a to i když se jedná jen o drobné záležitosti. Rok 2022 by pro ně tedy mohl představovat důležité období, ve kterém na této slabině intenzivně zapracují.
Od ledna až do března se Ryby budou moci těšit z velkého přívalu kreativity, kterou jim přinese postavení Neptunu ve Vodnáři. Uplatnění pro ni najdete nejen při vašich volnočasových aktivitách a péči o domov, ale také v zaměstnání. Obzvlášť se vám bude dařit při týmové práci, kde se mimo to projeví i vaše praktické myšlení. Partnerské vztahy budou během tohoto období povětšinou klidné a stabilní.
S nástupem jarních měsíců bude třeba, abyste opustili svět fantazie a vrátili se zpět do reality. Horoskop by vám do cesty mohl postavit nečekané finanční trable, které budou vyžadovat, abyste pořádně zabrali v práci a možná využili i několika přesčasů. Dokonalou odměnou pro vás nyní budou vaše harmonické vztahy, a to především s rodinou a přáteli. V těch partnerských by Ryby mohly potkat menší zvraty způsobené postavením Uranu v Býku. Vše však může zachránit otevřená a upřímná komunikace.
Léto 2022 pro Ryby nebude tím nejšťastnějším obdobím. Kvůli působení Saturnu v Raku se u vás projeví silná přecitlivělost, takže bude stačit i sebemenší problém k tomu, abyste se sesypali jako domeček z karet. Svou náladu alespoň částečně udržíte v rozvnováze, když se zaměříte na různé pohybové aktivity, zejména pak běh či rychlou chůzi. Zkuste do nich zapojit i partnera, třeba skrze aktivní dovolenou ve dvou.
Během několika posledních měsíců tohoto roku vám horoskop pravděpodobně přinese spoustu pracovních příležitostí. Máte-li už dlouho pocit, že by vaše kariéra měla nabrat jiný směr, mohlo by se vám podařit situaci skutečně obrátit. Nezadaným hvězdy nejspíš do života přivedou zajímavého jedince, se kterým si hned padnou do oka. Když mu ukážete svou pravou tvář, je dost možné, že se tato krátkodobá známost promění ve vážný vztah.

Křídla pro „létající“ Ryby

Oproti obvyklé „plovoucí“ Rybí povaze, která je vhodná k mrštnému proplouvání životem i se všemi jeho problémy, Vám podle horoskopu v roce 2022 narostou malá křidélka. Ale nebojte, nestane se z Vás orel skalní, mocný dravec, který brázdí nebe podobně sveřepě jako Boeing 747, robustní ikona oblohy. Ryby mohou docela dobře získat vlastnosti malého kolibříka, nebo ještě menšího slunéčka – tedy působit nenápadně a přesto získat dostatečný nadhled nad věcmi, plus schopnost obratně manévrovat. Horoskop tak vyjadřuje Vaši schopnost zvládnout obratně rok 2022.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Ryby srpen 2021

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *