Roční horoskop Štír 2022

Zrozenci Štíra nejspíš ani nepoznají, že se jeden rok přelil do druhého. Vesmírní trubadúři mají na první pohled stejnou notovou osnovu, ale několik změn se v ní přece jen vyskytne. Dotýkají se mezilidských vztahů, kdy hodnoty nejsou tak stálé, jak se na první pohled mohlo zdát. Aktivní Merkur s příchodem jara hlásí příliv pozitivní energie, který vás nenechá ustrnout na mrtvém bodě. Posune vás o kus dál! Horoskop Štír 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Ani v práci se v roce 2022 nevyhnete nutnosti dělat velká rozhodnutí a volby. Nechte zazářit váš přirozený talent a posilujte vztahy s vašimi spolupracovníky a nadřízenými, aby si toho všimli a mohli vaše klady naplno ocenit. Pokud budete pracovat dostatečně tvrdě a půjdete si přímo za svým cílem, budete za svoje úsilí jistě odměněni. Je jen na vás, jestli si zvolíte budování kariéry jako zaměstnanec, anebo jako podnikatel.Hvězdy naznačují, že přišel správný čas také pro změnu zaměstnání, ale dřív, než dáte výpověď, ujistěte se, že máte novou práci jistou, abyste se pak neocitnuli bez prostředků. Bez ohledu na to, jestli zůstanete ve svém stávajícím zaměstnání, nebo zvolíte novou pracovní příležitost, váš příjem by měl být relativně stabilní.

Horoskop vyzývá k velké obezřetnosti

Štíři, pokud Vám v roce 2022 bude někdo nabízet dvojnásobné zúročení volných finančních prostředků, případně 2x výkonnější penzijní fond než máte nyní, rozhodně by se mělo ve Vaší mysli rozsvítit červené světélko. Zázraky se konají pouze v pohádkách. Dvojnásobný zisk s sebou nese i dvojnásobné riziko. A horoskop Štírům doporučuje spoléhat spíše na moudrost našich babiček, tedy zdravý selský rozum, který neznal instrumenty jako „zajištěná dluhová obligace“ či jinak pochybně znějící investiční nástroje.

Láska

Rok 2022 může být rokem velké lásky, stejně tak jako může být rokem svobodného člověka. Všechno, ostatně tak, jako i ostatní věci ve všech oblastech vašeho života, bude v roce 2022 záviset výhradně na vašich činnostech a rozhodnutích. Největší šance na velkou lásku přijde na jaře. Buď se jí oddejte, nebo ji nechte zmizet v propadlišti času. Je to jen na vás! Pokud už jste stálého partnera našli, čekejte příliv nové energie, vášně a lásky. Může se také stát, že vás bude brzy o jednoho víc.

Práce

Budete muset pracovat mnohem více než jste byli dosud zvyklí. Možná se vám některé věci v minulosti propekly a vy jste si jen klidně užívali v ústraní váš průměrný přístup k povinnostem a dostávali za to někdy i nezasloužené peníze. Nyní si však vaši fintu všiml jeden z kolegů, který to vykřičet i před ostatními zaměstnanci.
Od vyhození vás zachrání jen zmíněný dobrý vztah s nadřízeným. Neberte to však jako celoživotní výhodu, od tohoto momentu musíte na sobě zapracovat a dát do vašeho výkonu dvakrát více úsilí než ostatní. Jen tak vás ostatní ochotně vezmou zpět do kolektivu a uvěří, že se chcete opravdu změnit a přispět k úspěchům vaší firmy.

V roce 2022 investujte peníze srdcem

Štíři, horoskop na rok 2022 doporučuje, abyste svěřili peníze jenom takovému podniku, kterému bezpečně rozumíte, ideálně takovému, který máte navíc skutečně rádi. Pokud třeba smýšlíte ekologicky, investujete do vodní či větrné elektrárny, případně půjčte malý obnos kamarádovi na farmu, která bude pěstovat „bio“ zeleninu, a když místo zisku dojde k poklesu o 20%, budete žít s vědomím, že jste podpořili správnou a užitečnou věc (horoskop připomíná, že investovat více, než jste ochotni ztratit, nemá smysl – to raději nechejte peníze ležet na účtu „ladem“ a klidně spěte, vyčkejte, až bude možné levně koupit, co pak prodáte draho).

Peníze

Na vaše výdělky jste mohli být dosud hrdí. Aby se vám však i nadále dařilo, musíte začít pracovat a hlavně začít rozumně investovat. Jen ten, kdo dokáže peníze správně obracet, může se těšit na úspěšný rok.
Část z nich dejte na vzdělání, aby se vám to vrátilo prostřednictvím lepších pracovních nabídek. Na konci roku dostanete chuť na změnu práce, ale abyste mohli udělat tento odvážný krok, musíte mít v zásobě nějakou pojistku, která vám dovolí obhlédnout se po zajímavějších pozicích.

Zdraví

Máte před sebou velké výzvy a plány a na ty budete potřebovat hodně energie. Abyste ji dokázali načerpat v plné míře, měli byste v počátku roku vyřešit jeden zdravotní problém, který se vám hlásil během celého minulého roku. Nezanedbávejte ho, protože pak by se vám ohlásil v tom nejnevhodnějším době, kdy by vás zabrzdil v rozletu a znemožnil by vám několik zajímavých kroků ve vaší kariéře.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Štír

Kvůli silnému vlivu Saturnu bude mít Štír horoskop 2022 jako na horské dráze – jednou bude dole a za chvíli zase nahoře. Samotní zrozenci tohoto vodního znamení, kterému vládne planeta Mars, bývají velmi různorodí, takže se mezi nimi najdou jak ti nejlaskavější lidé, které můžete potkat, tak i ti nejprotivnější. Pro většinu z nich však platí to, že mají silnou vůli a jasnou představu o tom, co vlastně chtějí.
Od ledna až do března 2022 se Štír nebude cítit příjemně prakticky v žádné společnosti, ať už půjde o přátele, partnera či rodinu. Na obzoru jsou velké změny a v souvislosti s nimi vás budou přepadat negativní myšlenky, které způsobí, že vás ohromně otráví i ten nejmenší problém, který vám přijde do cesty. V této době se určitě vyhněte zakládání společnosti investicím i změně zaměstnání.
S postupným příchodem jara se situace začne obracet k lepšímu. Všechny vaše problémy se rozplynou a vy tak opět získáte zpátky svou čistou mysl. Horoskop radí, abyste toto období využili k osobnostnímu, duševnímu i kariérnímu růstu. Právě teď totiž dokážete plně naslouchat své intuici, a tak z každé příležitosti vytěžíte naprosté maximum. Obzvlášť se vám bude dařit při práci v týmu, kde budete přirozeným a schopným leaderem.
Léto pro vás bude ideální dobou na to, abyste pracovali na svých vztazích, zejména těch partnerských. V tomto období se Štír se svou drahou polovičkou na všem hravě domluví, což v něm nejspíš probudí i jeho smyslnost, která už dlouho čekala na signál. Podle horoskopu vás v práci žádná nepříjemná překvapení nečekají, takže pokud byste si rádi vyrazili na romantickou dovolenou, tak s chutí do toho.
Podzim a konec roku 2022 si užije zejména každý nezadaný Štír. Přestože venku mrzne, vás rozpálí každá zajímavá osoba, která vám vstoupí do života. Jestliže se vám někdo už dlouho zamlouvá, tak je nejvyšší čas jednat. Za celý rok jste nabrali spoustu síly a vytrvalosti, a pokud ji nyní využijete, mohlo by to skončit láskou, o které jste vždy snili. 

Jak tišit Štírův vulkán?

Život, to však nejsou jen peníze. Štíři by se měli v roce 2022 připravit na to, že bude potřeba častokrát krotit jejich impulzivní povahu. Horoskop s humorem říká, že pokud o Vás někdy vyjde kniha v edici krimi, pak je k tomu nejlepší příležitost právě letos (představte si tituly jako: „Mount Everst zvládl, ale tchyni už ne“ nebo „Pátrání po zmizelém šéfovi“). Ovšem berte toto varování s nadsázkou. Jde prakticky jen o to, aby Štíři pracovali s emocemi a ventilovali zavčas a správně nepříjemný tlak, který se uvnitř hromadí. I Papinův hrnec má jeden hlavní ventil, který syčí, a ještě druhý bezpečnostní.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Štír červenec 2021

Vše je tak, jak má být, a vy to víte a daří se vám to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *