Roční horoskop Střelec 2022

Milovníci pestrého dění a vzrušujících eskapád se dočkají roku, jaký je jim zaslíbený. Režisér roku 2022, extravagantní Jupiter, vám poskytuje dostatek podnětů pro hladovějící mysl i tělesnou schránku. Neptun však upozorňuje na nejasné priority, kvůli nimž nemusíte nabízený potenciál využít na sto procent. I přesto se každý den probouzí se s nadějí, že tentokrát to vyjde a bude to zase o něco lepší. Horoskop Střelec 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Přichází volnější pracovní období. Váš přirozený talent se v roce 2022 ještě umocní vědomostmi, které získáte při osobním rozvoji, a díky tomu vám práce půjde mnohem lépe a snadněji. Pokud se k tomu všemu ještě posunete ve vašich sociálních dovednostech, pak na sebe pracovní úspěchy nedají dlouho čekat! Nebojte se navazovat nová přátelství s kolegy, a zkuste prolomit ledy i mezi vámi a vašimi nadřízenými. Díky novým a lepším vztahům se vám podaří ještě více zviditelnit a vyniknout. Ukažte ostatním svoji pozitivní stránku a optimistický nadhled – zaměstnavatelé považují pozitivně naladěné zaměstnance za mnohem lepší než ty, kdo jsou neustále negativní.

2021 plný důležitých rozhodnutí

Horoskop předpovídá, že rok 2022 bude skrz naskrz protkán významnými rozhodnutími. Vypadá to téměř, že by si Střelci mohli pořídit nějaký luxusní kožený zápisník, do nějž budou všechny průvodní myšlenky a všechna svá rozhodnutí zapisovat. Protože jednou se z tohoto dokumentu jistojistě stane cenný artefakt pro nadcházející generace s podtitulem „Na dno a zase vzhůru“, jež trhne rekord 953.262,- Kč ve věhlasné aukční síni Sotheby’s (za stejnou cenu, tedy 43.750,- dolarů, se v roce 2016 vydražily například brýle Johna Lennona),

Láska

V roce 2022 budete ve vašem osobním životě usilovat o nalezení rovnováhy. Největší radost budete mít, když se vám podaří rovným dílem rozdělit volný čas mezi vašeho partnera, rodinu i přátele. To vyžaduje z vaší strany velké množství organizace, a citu pro plánování, ale také vhodný výběr těch, se kterými se setkáte. Pokud jste nezadaní a do teď jste ani po žádné vážnější známosti netoužili, nic na tom neměňte. Mnohem šťastnější budete při navazování náhodných známostí.Pokud jste zamilovaní, začněte přemýšlet o dalším kroku, který vás zavede zase o kousek dál. Dům? Svatba? Děti? V roce 2022 můžete stihnout klidně všechno najednou!

Práce

Tato oblast zabere velkou část vaší pozornosti. Je jen na vás, jak se rozhodnete k tomu postavit. Pokud vám vaše pracovní postavení vyhovuje a chcete zůstat na svém místě, můžete klidně některé z povinností odmítnout a udělat si více prostoru pro soukromí.
Kdybyste však chtěli povýšit, nyní je na to ideální příležitost a měli byste co nejvíce zapracovat na dokonalosti vašeho výkonu, protože nadřízení si budou všímat každou chybičku, která by vás mohla stát kariérní postup. Dařit se bude Střelcem, kteří nemají práci. I dlouhodobě nezaměstnaní dostanou skvělé nabídky, ze kterých si budou vybírat tu nejlepší. Neměly by však hledět na peníze, ale na to, co je bude nejvíce bavit.

Ani moderní technika nezachrání Střelce, když mu štěstí nepřeje

Omlouváme se, předchozí odstavec je myšlen především jako žert! Je ovšem pravda, že podle horoskopu je šance tak říkajíc „vylámat si zuby“ nebo „sáhnout si až na dno“ v roce 2022 u Střelců rozhodně vyšší než jindy. A je prostě smutným faktem, že ten, kdo několikrát po sobě špatně odbočí na procházce v lese, může být na dlouho ztracen, a to třeba i s moderní technikou v kapse; k „pohromě“ stačí, když se vybije baterie.

Peníze

I když patříte mezi známé spořivce, měli byste konečně myslet i na vlastní dobro a dopřát si něco navíc. Nemůžete utrácet pouze na nutnosti a ostatní peníze bez jakýchkoliv ústupků ukládat na spořicí účet.
Dopřejte si pořádnou dovolenou, na které si konečně odpočinete od všech starostí a posbíráte síly na závěr roku, který bude rušný hlavně v rodinném prostředí.
Může se vám naskytnout série pořádání oslav, narození vašeho dítěte nebo možnost na přestěhování se do nového příbytku. O peníze se neobávejte, těch máte dost. Důležité je odpočinout si a pak rychleji vyřešit všechny tyto situace.

Zdraví

Budete mít hektický rok a pokud si nedáte pozor na dobré stravování, odrazí se to na potížích s trávením. Jejich opakování vás může dovést až do nemocnice, kde už budete muset přehodnotit vaše návyky a přistupovat k vašemu zdraví zodpovědněji. Zapracujte i na lepší kondici, která vám pomůže snadněji překonat slabší infekce.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Střelec

Střelcův horoskop 2022 bude dokonalým odrazem jeho aktivní a nezávislé povahy. Zrozenci tohoto ohnivého znamení, kterému vládne planeta Jupiter, jsou obvykle považováni za poklidné optimisty. Nepřipouštějí si, že by jim budoucnost mohla přinést něco jiného než úspěch. Zklamání je proto dokáže natolik zarazit, že začnou být protivní a extrémně impulzivní, což obvykle vede k dalším přešlapům.
Prakticky každý Střelec na sobě počátkem roku 2022 pocítí velmi kolísavé nálady, a to se promítne zejména do jejich partnerských vztahů. Řídíte se totiž spíše citem než rozumem, a tak pro vás nebude střídání romantických schůzek a hořkých rozchodů žádnou neznámou. Zkuste se v tuto dobu držet spíše na uzdě, ať svých unáhlených rozhodnutí později nelitujete. Nemuseli byste totiž ublížit pouze sobě, ale i lidem ve vašem okolí.
Pokud vás střídání nálad přestane bavit, tak jaro jistě přivítáte s otevřenou náručí. Horoskop vám totiž do cesty naskládá tolik různých zážitků a aktivit, že vám na žádné romantické přešlapy ani nezbyde čas. Svůj aktivní životní styl využije Střelec hlavně k tomu, aby rozvíjel vztahy s rodinou a přáteli. Ideální volbou budou různé výlety za kulturou a do přírody, ať už autem, na kole nebo po svých.
Letní měsíce s sebou přinesou spoustu otázek týkajících se budoucnosti, a to především té kariérní. I když nejste zvyklí plánovat a raději žijete v momentu, nyní nastal čas, abyste přehodnotili svůj dosavadní postoj a ujasnili si své plány a cíle do příštích let. Jestliže vám vaše současné zaměstnání nevyhovuje, horoskop radí, abyste se začali dívat po nějaké jiné pozici, na které budete spokojenější.
Od podzimu až do konce roku 2022 se Střelec může těšit na spoustu pracovních příležitostí. Jestliže už jste dlouho čekali na možnost vyrazit za prací někam do světa, tak je dost možné, že vás hvězdy vyslyší. Rozhodně se však nenechte strhnout pouze prací a věnujte chvíli času také rodině a partnerovi. Pokud se vám zdá, že toho máte hodně, zkuste je zapojit do některé z vašich aktivit, třeba těch sportovních.

Horoskop podpoří kritické myšlení

Zřejmá je však jedna důležitá věc. Kritické myšlení a schopnost empatie budou u Střelců v roce 2022 vytříbeny k dokonalosti. Pokud jste například ještě nezačali psát recenze na výrobky, které v různých e-shopech kupujete, měli byste s tím neprodleně začít. Horoskop říká, že právě tato zvláštní činnost, nebo i jiná forma poskytování rad druhým, může přinést Střelci blažený pocit naplnění.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Střelec srpen 2021

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *