Roční horoskop Váhy 2022

Vzdušné znamení Vah se v nadcházejících dvanácti měsících drží spíše při zemi. Může za to kvadratura Saturnu, která pomáhá vydobýt z prachu skálopevnou pozici. Nebude to snadné pořízení, ale takto položené základy vydrží věky! Báječné okamžiky vás čekají ve vztazích. Vesmír zesiluje vaše osobité kouzlo a umožňuje vám prožít nezapomenutelné chvíle ve společnosti, jíž poslední dobou tolik milujete. Horoskop Váhy 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Pokud budete chtít být v roce 2022 úspěšní, budete se muset naučit přijímat rady, pomoc a spolupracovat s ostatními. I vaši nadřízení budou očekávat, že se budete věnovat víc týmové práci, než tomu bylo v minulých letech. Nebojte se, že byste přišli o možnost prosadit vlastní kreativní myšlenky, nebo se seberealizovat. Právě naopak! Je potřeba, abyste do týmu vnesli to nejlepší z vašich úžasných schopností a vědomostí. Váš přirozený talent bude zářit jako hvězda a patřičné ohodnocení na sebe nenechá dlouho čekat. I když budete mít dostatek finančních prostředků, myslete také na horší časy a zbytečně neutrácejte.

Horoskop předvídá krok kupředu

Horoskop zaměřený na znamení Váhy předesílá, že rok 2022 bude jednou velkou životní cestou. Pokud máte sadu barevných špendlíků, určitě je všechny vypotřebujete na označení míst na mapě, kam se během roku 2022 podíváte. Váhy, při pohledu na kalendář možná zjistíte, že připomíná celoroční katalog Čedoku či jiné významné cestovní společnosti. Každopádně, pokud jste doposud měli pocit, že nesměle přešlapujete na místě, tak rok 2022 Vás zcela jistě přesvědčí o tom, že nyní jste udělali přinejmenším jeden odvážný a významný krok kupředu (a nemusí to být nutně cestování ve fyzickém slova smyslu).

Láska

Ať už jste zadaní, nebo ne, láska bude v roce 2022 absolutním základem všeho dění. Pokud partnera nemáte a toužíte po stálejším svazku, přestaňte se soustředit na hledání na běžně obvyklých místech. Vtipné na vašem seznámení bude to, že přijde ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat a v situaci, u které byste to absolutně nikdy nepředpokládali.Zamilované páry budou mít nejkrásnější období hned na jaře, kdy dosáhnou absolutního vrcholu harmonie, jak duševně tak po milostné stránce. Pokud se vám už zdálo, že city, které k vašemu partnerovi chováte, vyšuměly, je dost možné, že se do něho znovu opravdově zamilujete.

Práce

Toužíte po neustálém vzdělávání a učení se nových věcí a to se vám tento rok opravdu splní. V práci dostanete nabídku na rekvalifikaci as tím spojené školení. I když se vám to nejspíš nebude zamlouvat, protože to bude něco mimo váš obor, nebojte se do toho pustit a zdokonalit vaše schopnosti.
Patříte mezi kreativních lidí, tak to nezapomeňte využít při pracovních překážkách, se kterými se setkáte během podzimu. Budou se týkat starých záležitostí, které jste již vypustili z hlavy, ale nyní se vám ozvou kvůli některým nedotaženým detailům. To vás motivuje k tomu, abyste byli ještě důslednější a přiblížili vaši práci více k dokonalosti.

2021 jako synonymum transformace

Horoskop také připouští, že 2022 se může stát rokem důležité transformace pro Váhy. Nemusíte si však lít na hlavu kbelík s ledovou vodou, abyste upozornili na nějaký závažný problém (snad si vzpomínáte na „Ice Bucket Challenge“ roku 2014, tzv. „kbelíkovou výzvu“, kdy si mnohé celebrity dopřávaly ledovou sprchu, včetně George W. Bushe, Billa Gatese nebo Stevena Spielberga).

Peníze

Ať to zní jakkoliv materialisticky, velká část roku se bude točit kolem peněz. V práci si finančně přilepšíte, ale tím se zvýší i vaše náklady, protože se naučíte na lepší standard.
Pak musíte počítat s tím, že když přijde na podzim určitý útlum, musíte hledat náhradní zdroje, které vám pokryjí hlavně vaše rozmary. Abyste nemuseli sestoupit z oblaků, nebudete potřebovat velmi dřít. Bude se vám dařit v investicích a pár peněz dostanete i bez toho, abyste se o ně velmi přičinili.

Zdraví

Vezměte si během začátku roku pauzu na to, abyste si polepšily vaše zdraví. Nemůžete jít až za maximum vašich sil a pak očekávat, že se to nijak neodrážejí na vašem stavu. Pokud se rozhodnete udělat velkou změnu v životním stylu, získáte tak ještě lepší výkonnost. No když si nevstoupíte do svědomí, můžete na konci roku očekávat problémy z přetížení a zvednutý výhružný prst od vašeho organismu. Přehodnoťte co se dá, ještě pokud na to máte čas.

Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Váhy

Lidem narozeným ve znamení Vah vládne planeta Venuše, což jim dodává velice jemnou a citlivou povahu. Tu často projevují skrze umění, ať už se jedná o tanec, malování, módu či hudbu. Vahám horoskop 2022 přinese spoustu emocionálních zážitků, a to jak pozitivních, tak i negativních, na čemž bude mít zásluhu přítomnost Saturnu v Raku.
Už v prvních měsících roku 2022 se vaše prožitky prohloubí – tentokrát bohužel v negativním smyslu. Pod vlivem Saturnu v Kozorohu vás přepadnou silné obavy ze selhání či odmítnutí, což by v extrémních případech mohlo vést až k depresi. V těchto chvílích je důležité si uvědomit, že není čeho se bát, protože jsou to právě chyby, které nám pomáhají růst a zlepšovat se v čemkoliv, co děláme.
Na jaře už budou Váhy zažívat o dost pozitivnější období. Do cesty vám totiž vstoupí plno příležitostí k utužení vztahů s rodinou, kterých byste rozhodně měli využít. V této době, a to především v březnu, bude horoskop přát také lásce. Jestliže už nějakou dobu přemýšlíte o zásnubách, sňatku či jakémkoli jiném vyznání lásky, je načase tento krok učinit.
S příchodem léta vám hvězdy přinesou jednu či více pracovních nabídek nebo i možnost povýšení. Nyní by se Váhy určitě měly zaměřit na kariéru a případně také na investice svých úspor, pokud se na to cítí. Obvykle se unáhleným rozhodnutím vyhýbáte a také dobře děláte. Nyní by se vám takové jednání mohlo jen vymstít. Každou změnu si proto důkladně rozmyslete a případně se o ní poraďte s někým, komu stoprocentně důvěřujete.
Od září až do konce roku vám realita jako taková nic říkat nebude. Raději budete dávat přednost aktivitám, do kterých budete moci vložit své city a kreativitu. Horoskop radí, abyste se do ničeho nenutili. Není nic špatného na tom, když namísto večírku s přáteli raději zůstanete doma a povolíte uzdu své tvořivosti.
Během celého roku 2022 určitě přijdou chvíle, kdy budete mít pocit, že své emoce absolutně nezvládáte. Pamatujte na to, že takovým momentům se dá spolehlivě předejít aktivitami, jako je jóga a meditace.

Introspekce

Důležitá životní proměna může docela dobře přijít i ze zcela opačného směru – introspekcí, tedy sebepozorováním. Horoskop Váhy vybízí: pokud se nebojíte, zkuste se nechat na 48 hodin zavřít do naprosté tmy, kde je dovoleno pouze tiše meditovat a být takříkajíc „sami se sebou“. Na Facebook nebo další sociální sítě však místo zajímavé fotky budete moci zveřejnit pouze černý čtverec jako vzpomínku na tuto zvláštní aktivitu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Váhy červenec 2021

Hned na začátku měsíce se vám může splnit sen a můžete se zamilovat. Budete se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *